Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zakończenie sezonu 13/14


Rekomendowane odpowiedzi

Czas się pakować, za kilka godzin ruszam niestety ostatni już raz w tym sezonie do Tyrolu. Wyjazd nie jest długi tylko 4 dni śmigania, ale zapowiada się bardzo intensywnie , pierwszy dzień Ischgl, wieczorem transfer do doliny Otztal ... by pośmigać w Solden i Gurglach.

Pogoda zapowiada się fajnie w skrócie - Lampa i Sztruks, znajomy będący na miejscu w sobotę napisał:

W Zillertal dziś byliśmy cały dzień. Na dole kasza i 15 stopni na plusie ale północne trasy i wszystko powyżej 2000 metrów rewelka

Ostatniego dnia, wisienką na torcie będzie Electric Mountain Festival odbywający się w Solden na Giggijoch-u .... wystąpią Chuckie i Showtek :biggrin: wstęp = karnet :angel:

Postaram się zdać zdać szczegółową relację. :wink:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jodek, ale mnie podjarałeś :biggrin:... jutro startuje na Stubai, też na 4 dni, mam nadzieje, na minimum 2 dni lampy. I co ważniejsze - 28 kwietnia kolejne odwiedziny Tyrolu - mniam!

PS. a to poza trasą to miękkie jest czy zlodzone ? Może próbowałeś ?

Edytowane przez dembus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko mi jest cos napisac....lampa ,sztruks, mega warunki , szok !!!!! ischgl to jest jak zwykle top !!!!(...)

Jest mega narciarsko poznań

Hej, nie zajezdzaj mi drogi! ;)

Serio, to mijamy sie gdzies tu

tutaj :) jestem do wtorku tu.

Poza trasami raczej spoko, wiosenny zleżały śnieg.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie zajezdzaj mi drogi! ;)

Serio, to mijamy sie gdzies tu

tutaj :) jestem do wtorku tu.

Poza trasami raczej spoko, wiosenny zleżały śnieg.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Milo by poznac ... :angel:

Ja lubiłem 20 lat temu :eek:, teraz lubię Disco-Polo :stupid: :tongue:

Mam 37 i nadal clubing mnie kreci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na mój rozum. Skoro było tylko 1,75 i wystarczyło do pokonania, do rozdania musiało być nie więcej jak 2, i to średniaków. :smile: No dobra, Jodek, może nie średniaków, ale napisz czy wymioty były? Jak bez wymiotów, to średnia, wyższa półka! :smile:

Jack byl na deser ... zaczelismy po Polsku 3*0,7

Narciarze nie wymiotuja :tongue: pija do odcinki ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś długi weekend majowy spedzałem na Stubaiu. Oczywiście pojechałem juz na oponach letnich. Jednego dnia nie udało mi się z rana dojechać do parkingu przy dolnej stacji. Zabrakło moze 800m, moze kilometr. Udało się jakoś utrzymać na drodze i zawrócić. Musiałem skorzystać ze skibusa. Wracając po południu z lodowca nie widziałem juz nawet śladów śniegu na drodze ani na łąkach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...