Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Puchar Świata 2014/15


Rekomendowane odpowiedzi

No dziewczyny dały radę. Brawo :cool:

Tina W dla mnie malina po prostu, Anna F i Viki także duuuże brawa ;) mina Victorii na mecie bezcenna, po przejechaniu Anny :eek:

A u Panów po prostu miazga, prawie dwie minuty po takiej trasie, to można zwrócić komunijny bigos :cool::eek:

Trzeba dopisać trzeci zjazd do kalendarza co nie można pominąć :cool::D

Tapatalkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek 27.02.

10:45 Bansko, - Supergigant kobiet (105min)

Sobota 28.02.

10:00 Bansko, - Supergigant kobiet (105min) E2

11:30 Garmisch Partenkirchen, - Zjazd mężczyzn (90min)

Niedziela 1.03.

08:30 Bansko, - Zjazd* kobiet do kombinacji (105min)

10:15 Garmisch Partenkirchen, - Gigant mężczyzn, 1. przejazd (75min)

11:30 Bansko, - Superkombinacja kobiet, slalom (90min)

13:00 Garmisch Partenkirchen, - Gigant mężczyzn, 2. przejazd (90min)

* Dodam tylko, że chyba na stronie eurosportu jest byk, bo w Bansko są 3 x SG i SL - nie ma DH do kombinacji tylko SG do kombinacji. Raczej to oczywiste, bo nie ma treningu do DH.

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był nawet szybszy od samego siebie. Jak to powiedział komentator w drugim przejeździe w czasie jego zjazdu: "jedzie szybciej od Hirschera":smile:

Chyba wiem kto komentował :biggrin:

Marcel pozamiatał, ale szacun dla Benka-latka lecą a on daje radę na tak trudnej trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie na wynik wszech-czasów :smile:

Ale po raz pierwszy w życiu trzymalem za niego kciuki. Tak mi się jego jazda podobała. Źle mi z tym, bo to w końcu kawał buraka... Przynajmniej z tego, co udało mi się ustalić, niemniej jednak jest genialnym sportowcem, który solidnie i bardzo ciężko pracuje na swoje sukcesy. To trzeba docenić. Dlatego widząc jego dzisiejsza jazdę, kiedy już wiedziałem, że nie ma takiej siły, która by mu odebrała zwycięstwo, liczyłem na to, że złamie te 3 sekundy. No i złamał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy super-g kobiet to odbył się za ten piątkowy co odwołali w Bansku??

A jakie to ma znaczenie. Punkty zawodniczki dostają takie same w poniedziałek , piątek czy sobotę.

Jeśli chodzi Ci o Ligę Typerów to zawody nie zostały wpisane do kalendarza i nie mogą być liczone ani za piątek ani za sobotę.

W niedzielę był rozegrany supergigant w ramach superkombinacji i większość sugerowałaby się tymi wynikami przy typowaniu zawodów poniedziałkowych.

Niestety JC w weekend był na zawodach w Austrii (na szczęście i gratuluje Mu świetnego występu) i z tego powodu nie mógł umieścić poniedziałkowego

supergiganta w typowaniu. Zbyt późno FIS zgłosił zawody. Zresztą zdecyduje o tym JC jak wróci.

Pozdrawiam i życzę wszystkim typerom sukcesów w dalszym typowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Piątek 13.03:

16:31 Are, - Gigant kobiet, 1. przejazd (29min)

18:30 Are, - Gigant kobiet, 2. przejazd (87min)

Sobota 14.03:

09:15 Kranjska Gora, - Gigant mężczyzn, 1. przejazd (75min)

10:30 Are, - Slalom kobiet, 1. przejazd (60min)

12:45 Kranjska Gora, - Gigant mężczyzn, 2. przejazd (45min)

13:30 Are, - Slalom kobiet, 2. przejazd (60min)

Niedziel 15.03.:

09:15 Kranjska Gora, - Slalom mężczyzn, 1. przejazd (75min)

12:15 Kranjska Gora, - Slalom mężczyzn, 2. przejazd (75min)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finały!!!!!

Środa 18.03

09:15 Meribel, Francja - Zjazd mężczyzn (105min)

11:00 Meribel, Francja - Zjazd kobiet (105min)

Czwartek 19.03

09:15 Meribel, Francja - Supergigant mężczyzn (105min)

11:00 Meribel, Francja - Supergigant kobiet (105min)

Piątek 20.03

10:15 Meribel, Francja - Konkurencja drużynowa (105min)

Sobota 21.03

08:45 Meribel, Francja - Slalom kobiet, 1. przejazd (60min)

10:00 Meribel, Francja - Gigant mężczyzn, 1. przejazd (30min) E2

11:45 Meribel, Francja - Slalom kobiet, 2. przejazd (30min)

12:15 Meribel, Francja - Gigant mężczyzn, 2. przejazd (60min)

Niedziela 22.03

08:45 Meribel, Francja - Slalom mężczyzn, 1. przejazd (60min)

10:00 Meribel, Francja - Gigant kobiet, 1. przejazd (30min) E2

11:30 Meribel, Francja - Slalom mężczyzn, 2. przejazd (60min) E2

12:45 Meribel, Francja - Gigant kobiet, 2. przejazd (45min)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im bliżej końca tym mniej wiadomo. U pań Tina próbuje odrabiać straty. 12 punktów ale jeszcze 3 konkurencje . Teoretycznie Anna lepsza w supergigancie i gigancie(w tym roku dosyć zdecydowanie). Ile Tina jest w stanie odrobić w slalomie? Ostatnio nie idzie jej najlepiej. Z drugiej strony Anna cierpi na jakiś uraz kolana! Oby to była drobnostka i żeby dała radę dokończyć sezon. Ja kibicuję od zawsze Tinie ale chciałbym Ją widzieć z dużą Kryształową Kulą po pięknej walce a nie dzięki kontuzji rywalki. Już wystarczy, że u mężczyzn mamy specjalistę od wygrywania pucharu po kontuzjach najgroźniejszych przeciwników (pierwsza kula MH-oczywiście to nie jego wina ale fakt jest - ma coś z Fausta i te jego diabelskie narty, złoto w kombinacji to też na bank dzięki Bankowi) Ale odbiegłem od tematu. U panów Jansrud jeszcze walczy ale musiałby jutro jeszcze wygrać supergigant co wcale nie będzie łatwe i liczyć na jakiś cud w slalomie i gigancie. A Marcel jak pokazał w ostatnim slalomie nawet jak wyleci z trasy to dzięki niesamowitej sile i świetnej technice

(niestety muszę to przyznać-taka prawda) potrafi wrócić i odrobić straty. Tak więc podsumowując muszę poczekać kolejny rok żeby Go ktoś pokonał. Ale najgorsze jest to , że nikogo takiego nie widać!!! On jest coraz mocniejszy.

Wracając do pań to jutro nie oglądam na żywo supergiganta - za duży stres dla mnie.

Jadę jutro rano do Spindleruv Mlyn. Będę na parkingu pod Hromovką o 8. Jakby co to ja w czarnej kurtce Head WRC , czarne spodnie , czarny kask Smiths z naklejką Red Bull zjazd na krechę, narty też chyba do kompletu wezmę czarne Blizzard G Power FS i do tego plecak czarno-czerwony Blizzarda. Jakby ktoś chciał pojeździć i pogadać to zapraszam.

Pozdrawiam wszystkich sportowych kibiców!!!

PS kibiców Marcela i Lindsey oczywiście też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Jakby to powiedzieć... No nie mogło być inaczej!!! :) :) :) Od początku sezonu wszystko układało się tak, jak sobie to w głowie poukladalem. Fanom Tiny Maze serdecznie gratuluję - przepiękna walka do samego końca! Dzięki takim zawodnikom, jak wasza faworytka ten sport jest tak piękny i nieprzewidywalny. Cieszę się ogromnie z wygranej Anki, ale Tinie tak po ludzku, szczerze współczuję, bo nie ulega wątpliwości, że 2 miejsce w PŚ to coś niesamowitego, ale przegrana w ostatni weekend musi boleć. Niemniej jednak ja odkorkowuje szampana! :) Ania ma kulkę, jest pięknie!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......ale Tinie tak po ludzku, szczerze współczuję, bo nie ulega wątpliwości, że 2 miejsce w PŚ to coś niesamowitego, ale przegrana w ostatni weekend musi boleć....
Pewnie tak, ale to twarde babki są :smile:A tu z facebooka, ze strony Anki:

Bez tytuĹu.jpg

Zwróćcie uwagę na doskonałe tłumaczenie:applause:Pozdrawiam

57da836673590_Beztytuu.jpg.ffa278726debe6f5e31b4f1f4ecb3944.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy TINA tak spokojnie przełknęła gorycz porażki,jej twarz po minięciu mety przez Ankę mówiła co innego.

Mam nadzieje że da radę jeszcze jeden sezon byc razem z nami,myślę że jak by zdobyła dużą kule to miało być to KONIEC:cool::

Ciężko będzie się znowu zmotywować na nowy sezon,zwłaszcza że nowe młode dziewczyny już stoja w bramce startowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...