Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nudy panie! :)))))


Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywistosc to jedna sprawa, a historia Bumera wyssana z palca na poczekaniu to inna.

Musze przyznac ze masz wyobraznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnościa, kazdy jakies poczucie humoru ma.

Aha, może jeszcze miętowy listeczek? Też nieszczęśliwie skończyła się jego konsumpcja. To tak tylko dla porównania. Nie śmiem porównywać się do znakomitych autorów tego skeczu, ale do powodującego uśmiech skutku spożycia tegoż mietowego listeczka, bez wątpienia także tragicznego.

Kiedyś to trafnie, choć również dosadnie ujął Chris_M - "jeden lubi pomarańcze a drugi jak mu nogi śmierdzą":smile:

I niech tak zostanie. Z gustem się nie dyskutuje.

Co do opłatka to klasyka:

[video=youtube;XCnK3B7Ftow]

Tam również znajduje się fragment związany z dekapitacją, że nie wspomnę o ucinaniu innych członków:wink:

Czy fakt, że takie rzeczy się zdarzają w rzeczywistości, ma spowodować to, że przestaniemy się śmiać?

Jeśli tak to wolę być tym co woli "jak mu nogi śmierdzą":wink:

Pozdrawiam

PS: aleś BuenosAires zdynamizował:biggrin:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za wycofaniem ze szkol "topienia Marzanny" tez jestes ?

Jeżeli nie dostrzegasz różnicy pomiędzy urzynaniem łba Marianowi nawet jeżeli jest to tylko wymysł typowo literacki Bumera, a tradycyjnym topieniem kukły na wiosnę to ja rzeczywiście nie mam poczucia humoru. Tylko że niestety to się dzieje naprawdę na naszych oczach i pewnie gdyby informacja o kolejnej egzekucji zakładnika w krajach islamskich nie przewijała się co chwilę w mediach, to i fabuła niezwykle intrygującej i trzymającej w napięciu wartkiej akcji zainicjowanej przez kolegę byłaby inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kordiankw ma poczucie humoru.

Tylko też z innej planety jak ja.:stupid:

czepiacie sie ... choc taka 'prospekcja podswiadomości' moze nieco odrzucac...

ja tam napisałbym np. wesołą historyjkę o sierotce/królewnie i siedmiu krasnoludkach. Kazdy ma jakies obsesje... :biggrin:

Edytowane przez mig12345
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepiacie sie ... choc taka 'prospekcja podswiadomości' moze nieco odrzucac...

ja tam napisałbym np. wesołą historyjkę o sierotce/królewnie i siedmiu krasnoludkach. Kazdy ma jakies obsesje... :biggrin:

Dla mnie za duży ścisk, wolę Jaś i Małgosia a jak team będzie zgrany to i Babajagę można dokoptować :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaś i Małgosia byli rodzeństwem, zakrawa mi to na dewiacje. Piszę to z przymrużeniem oka, żeby znowu nie było że brak mi poczucia humoru.:laughing:

Aby było jasne, w bajce dla dorosłych nie są rodzeństwem:biggrin: Choć ponoć Hartman z T.R chce debaty że kazirodztwo to nie takie zło:sorrow:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/jan-hartman-chce-dyskusji-o-zwiazkach-kazirodczych-kontrowersyjny-wpis-juz-skasowany,472854.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie narobiło! No cóż, każdy ma inna wrazliwość, doswiadczenia, wyobraznie, poczucie humoru...... Poprawiam więc.

Marianowi nic się nie stało. Na misji poznał piekną i bogatą Niemkę. Oboje zbiegli na rajska wyspę pozostawiając w swoim pokoju litry krwi barana i nóż dla zmyłki. Wojsko, aby zatuszować sprawę, ogłosiło,ze Marianowi łeb........

Krystyna wcale nie zgłupiała. Odebrała odznaczenia Mariana, wystąpiła o odszkodowanie i już jako bogata dama udała się do polskich kurortów na odpoczynek i.....

A o zwariowaniu i rzuceniu się z mostu napisałem, aby był wątek tragiczny!

Stanisław sie nie powiesił. Jak sie okazało, wieszał on spodnie i kapotę na drzwiach podczas gdy korzystał , nazwijmy to, z łazienki. No dobra, podczas gdy robił kupę! Klawisz to podglądał i myślał, że Stanisław się powiesił, i tak wszem ogłosił. A Stanisławowi zostało jeszcze trzy miechy do odsiadki. Przekupiony komendant więzienia dostarcza mu posiłki z "szeratona". Nikt o tym nie wie, bo Ryba juz jest na emeryturze!

A to nie Lecha zabił ten TIR, tylko Lechowi Litwin rozbił budę smażalni. Zmasakrowane kebaby wzieto za ciało Lecha i stąd to całe nieporozumienie. Dostał Lech za zniszczoną smażalnię sowite odszkodowanie i postawił restaurację!

Ino nie wiem co z tymi nartami ,co to na strychu zostały?

Koniec, znaczy się the end!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby skończyłem, ale....

Piotrze, 9 miejsce Mr Creosote to jakaś prowokacja. Przytoczyłem go jako przykład tragedii i niesamowitego cierpienia po zjedzeniu na koniec uczty mietowego listeczka. Przykład, powinien zajmować co najmniej miejsce na podium!

No i druga sprawa. Co, urabiasz forum do powołania zespołu do ukarania mnie? Przykładem komitetu blokowego? Jeśli tak, to racz poznać moje zdanie w kwestii ukarania pani za dwukrotne niezamykanie drzwi windy. Kara jest zbyt sroga! Moim zdaniem wystarczyłoby ze 2 lata zakazu korzystania z windy!

Jeśli juz dojdzie do karania mnie, to weżcie pod uwagę fakt, że ja raz "zaszalałem", a ona dwa razy dopuściła się niezamknięcia drzwi!!! :smile:

Qr... leje! Znów mnie z nudów nosi!:smile:

The End

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Piotrze, 9 miejsce Mr Creosote to jakaś prowokacja.....

No ale musisz przyznać, że podium jest mocne.

miejsce 3 - pokaz igraszek:confused::

miejsce 2 - Św. granat z Antiochii

miejsce 1 - Pojedynek z Czarnym Rycerzem.

Osobiście najbardziej lubię "Most śmierci" i "zbieranie martwych".

No i druga sprawa. Co, urabiasz forum do powołania zespołu do ukarania mnie? Przykładem komitetu blokowego? Jeśli tak, to racz poznać moje zdanie w kwestii ukarania pani za dwukrotne niezamykanie drzwi windy. Kara jest zbyt sroga! Moim zdaniem wystarczyłoby ze 2 lata zakazu korzystania z windy!

Jeśli juz dojdzie do karania mnie, to weżcie pod uwagę fakt, że ja raz "zaszalałem", a ona dwa razy dopuściła się niezamknięcia drzwi!!!....

Kara tylko z pozoru jest sroga. Moim zdaniem wydaje się być adekwatna względem przewinienia.

Co do jej wysokości, to przeoczyłeś fakt, że jest szansa aby chory na serce małżonek krócej mógł nie korzystać z windy.

Tylko mogę się domyślać z jakiego powodu:eek: :wink:

Faktem również jest, że zaszalałeś tylko raz i mam nadzieję, że "rada" weźmie to pod uwagę i zaliczy ci to jako okoliczność łagodzącą.

Pozdrawiam.

PS: u ciebie deszcz, a u mnie rozbierają trylinkę. Qrva można zwariować!!!!!

PS2: Ciekawa rzecz. Jako pozycję nr 3 wpisałem "pokaz s.e.x-u" (bez kropeczek) i forum z automatu zrobiło coś takiego "pokaz ***-u". Taka forma cenzury?

Edytowane przez Piotr_67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Kurier, co to ostatnią przesyłkę dla Mariana dostarczył i, no i z Kryską się zaprzyjażnił, dostał kurs własnie do miasteczka Kurwebiłłów.

Pamietał jak smakowała mu herbata (?) i przed oczami miał niezapomnianą miłą panią, co to przesyłke odbierała, więc postanowił ją odwiedzić.

Dom rozpoznał od razu, takich miejsc się nie zapomina, choć przeżycia związane z dostawą przesyłki mogły przycmić jażń miłego kuriera. Jenak co profesjonalizm, to profesjonalizm.

Zajechał swym Sprintrem pod samą bramę, minął rozwartą furtkę, zapukał do drzwi. Cisza, nikt nie odpowiadał. Odruchowo chwycił klamkę, drzwi otwarły się. Wszedł do środka. Widać było, że od dłuzszego czasu nikt tu nie przebywał. Na parapecie leżało sporo zdechłych ( przepraszam wrażliwych ekologów, odeszłych ) much, kwiatki poschniete.

Wtem coś stuknęło nad głową kuriera!!! :eek::confused::Spojrzał w górę, a jego oczom ukazał się lekko otwarty właz na strych. Otworzył go więc i rozłozył składane schodki-drabinkę i wlazł zobaczyć co tam tak stukneło. Jakże był zdziwiony gdy ujrzał nierozpakowaną przesyłkę, którą był kiedyś dostarczył. Myśli sobie, to jakiś znak! Muszę otworzyć!

Jak pomyślał, tak zrobił. Szybkimi, sprawnymi ruchami profesjonalisty dostał sie do środka pudła. Zupełnie podobnie jak kiedyś w przypadku Krystyny, do której także sprawnie i bez jakiegokolwiek oporu, dostał się oglądajac zawartość.

Tu muszę jednak coś dla jasności opisu wyjaśnić, Krystynę w żadnym przypadku nie mozna było nazwać pudłem!

No wiec otwiera pudło, a tam........ nowiutkie narty Head Rally! Nowiutkie, jeszcze w folii! .........:smile:

Czy ciag dalszy nastąpi? Może nie, a może nastapi i odejdzie wraz z pierwszym sniegiem tegorocznego sezonu?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Wziął te narty. Pomyslał, jak Krystynę kiedykolwiek spotka, odda jej pieniadze. Albo odpłaci wielką czułością i obdarzy przyjemnością, porównywalna z ta, jaką może dać jazda na Head Rally po cudnie wyratrakowanycm, białym prześcieradle, och, przepraszam stoku!

W listopadzie nastały juz mrozy. Śniegu jeszcze nie było, ale mrozy pozwoliły na naśnieżanie niektórych stoków. Uruchomiono pierwsze ośrodki narciarskie, ale kurier nie mógł wybrać się na narty, bo ludziska jak głupie kupowały różniste towary przed świętami, a on musiał je wozić od rana do wieczora. W niedzielę jedynie mógł nieco odetchnąć, pospać dłużej i po obowiązkowej mszy mógł sobie popatrzeć na piękne narty. Minał Mikołaj, z przewozami sie nie uspokoiło. Ludziska jeszcze bardziej kupowały wszelki towar.

Pootwierano kolejne ośrodki narciarskie. Nawet najblizszy kurierowi, ośrodek w Nowej Osadzie. Kurier już nie mógł się doczekać kiedy uda się na narty i wypróbuje nowy "nabytek". Wąski w talii, mocno rozszerzający się na górze i dole.....

Z każdym dniem jednak pracy było coraz więcej a..... prognozy pogody coraz gorsze! Zapowiadano jakieś wichury znad Anglii, jakieś deszcze i ocieplenie. Od kilku dni nasz kurier już rano nie skrobał szyb w swoim Sprinterze, z czego wcale nie był zadowolony.

Pewnego razu postanowił jednak, że w niedzielę nie uda się na mszę a pojedzie na stok! Jakże on czekał tej niedzieli, jak czekał. Wreszcie nastała.

Kurier ładuje do Sprintera narty Head Rally, swe wygodne buty, także Head flex 110, rekawice Reusch, gogle Poc i takiż kask. Jedzie do Nowej Osady. Zatrzymuje się na pustym parkingu przy ośrodku narciarskim, żaden parkingowy do niego nie podchodzi. Spocony ociera pot z czoła, bo choć jest grudzień, temperatura oscyluje wokoło 10 stopni a on ma na sobie śliczną kurteczkę Kjus i spodnie Phenixa. Patrzy w kierunku stoku i....

Edytowane przez Bumer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Właśnie nie mam!!!:sorrow:

Od 15 lat kiedy mieszkam w tym domu był spokój. Wcześniej miałem owczarka (Era), który był tak czujny, że nikomu nie przepuścił. Jakby już ktoś dostał się na plac, to by zagryzł. Teraz mam innego psa, (Erę ktoś walnął w łeb, że aż jej czaszka pękła i nie dało się jej uratować), też owczarka, ale on taki jakiś, chyba gej :smile: Policjant mówił, że psa łatwo czymś unieszkodliwić. Mój dziś jest jakiś ospały i nieruchawy. Może coś mu podano? Trzeba będzie jednak pomyśleć o porządnym zabezpieczeniu domu.

A do tej pory było tak spokojnie, nudy panie, nudy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawiał na ubezpieczenie a nie zabezpieczenie. No ale teraz to już po Filipie. :sad:

Nie gniewaj się, ale przypominają mi się powodzianie, "nas przecież nigdy nie zalewało" Nniektórych zalało drugi raz, aby zrozumieli ze ubezpieczenie to podstawa.

Parę lat temu rozwalił mi czaszkę w mieście, a ja właśnie byłem bez ubezpieczenia na ta okoliczność. Na szczęście wyzdrowialem, ale szkoda tego szwedzkiego

odszkodowania którego nie dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ARTIX, ubezpieczenie to jedno, a świadomość, że śpisz, a jakiś skur... łazi po domu, to drugie! Wiadomo, ubezpieczenie zawsze dobrze mieć, to nie ulega dyskusji. Przykre zdarzenia jakich doświadczamy zawsze czegoś nas uczą. Przykro mi, że w Twoim przypadku doświadczenie jakiego zaznałeś, dotyczyło Twojego zdrowia. Mnie gwiznęli parę fantów i parę złotych. Mozna powiedzieć bzik! Sąsiad na przykład już nie może tak powiedzieć. Dziś obrobili podobno 5 domów. Tydzień temu także obrali kilka na osiedlu jakieś 2 kilometry ode mnie. Z tego co widziałem, to Policja bardzo się zawsciekła! Mam nadzieję, że uda im się złapać tych skur.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...