Narty - skionline.pl
Jump to content

kordiankw

Members
 • Content Count

  261
 • Joined

 • Days Won

  4

kordiankw last won the day on July 21 2018

kordiankw had the most liked content!

Community Reputation

328 Excellent

About kordiankw

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 08/30/1965

Personal Information

 • Imię
  Witek
 • Miejscowość
  Warszawa/Halinów
 • About me
  W życiu nie ma stop klatki.

Ski equipment

 • Narty marka
  ELAN SLX
 • Buty marka
  HEAD WorldCup

Skills

 • Poziom umiejętności
  7
 • Dni na nartach
  0

Recent Profile Visitors

4,667 profile views
 1. Wiesiek, przyjmowałem tramadol przed operacją kręgosłupa. Uśmierzal ból na pół godziny. Tylko trochę lepiej było z blokadą kręgosłupa lędźwiowego, Ból ustępował na kilka godzin.
 2. kordiankw

  Gopass...

  Krzysztof, mieli pretekst by z powodu koronawirusa zakończyć sezon wcześniej, bez ponoszenia dodatkowych kosztów na utrzymanie tras przy nieprzewidywalnej wiosennej pogodzie. Jednak niektóre reklamacje uwzględniają, te dotyczące skipassów dziennych. Na przełomie lutego i marca bylem z kolega i z powodu silnych porywów wiatru o 10:00 zamknięto SMR. Jeździliśmy od otwarcia, wiec karnet w tym dniu był już używany. Poradziłem koledze by napisał reklamację i dwa dni temu dostał odpowiedź, że reklamacja została uznana, a środki zwrócone na konto GOPASS do wykorzystania w przyszłym sezonie.
 3. Jeździłem w Szczyrku w dniach 16-19 stycznia. Zaczynałem codziennie w COS o godzinie 8:00, moja sezonówka działała od chwili uruchomienia ośrodka, ale ja mam sezonówke tylko na Szczyrk, może to ma znaczenie.
 4. Trzeba było po sąsiedzku wejść do „Zapiecek”, moje kubki smakowe mówią mi, że pizza tam jest lepsza :).
 5. kordiankw

  Kto biega?

  Biorę udział w kursie pierwszej pomocy co dwa lata od kilkunastu lat. Nie mam okazji wykorzystywać wiedzy w praktyce. Na każdym kursie na początek jest przypomnienie zasad udzielania pierwszej pomocy, jakaś symulacja zdarzenia. NIestety stwierdzam, że jeżeli nie robisz tego na codzień to brak automatyzmu.
 6. Czytam, chociaż mało się tutaj udzielam i widzę, że tylko narzekasz, a na Szczyrk w szczególności. Wyraziłeś raz swoją negatywną opinię o Szczyrku, przyjęliśmy ją do wiadomości i po co drążyć.
 7. Czy oprócz uzasadnionej krytyki SMR coś jeździsz na nartach, gdziekolwiek, czy tylko krytykujesz na forum? Cieszę się, że też dałem łatwo zarobić SMR. Za tydzień to będzie mój czwarty w tym sezonie kilkudniowy wypad do Szczyrku i każdy następny jest lepszy od poprzedniego.
 8. Co szkodzi napisać do SMR maila, że za zszargane nerwy, stracony czas na wyjaśnienie błędu systemowego nie z twojej winy, nie możliwość korzystania z przysługujących ci uprawnień do korzystania z jazdy w ośrodkach SMR, COS i BSA, nie wspominając już o kosztach poniesionych na dojazd do ośrodka w w dniu, w którym została zablokowana sezonówka, oczekujesz na stosowną rekompensatę.
 9. https://www.jasna.sk/pl/cenniky/flexi-ceny
 10. Jeżeli ktoś kupił sezonówke szczyrkowska na wiosnę za 699 PLN, to wystarczy po obecnych cenach 5 dni by mu się zwróciła. Przez ostatnie trzy lata korzystałem z benefitów za akcje TMR. Przed dwoma sezonami skipassy z tytułu benefitów działały na COS i BSA. W ubiegłym już niestety tylko na SMR. Z tego powodu w tym roku dokupiłem szczyrkowska sezonówke, by korzystać również z jazdy na COS. Skipassy za benefity wykorzystam w innych ośrodkach TMR, między innymi w Tatralandii i Besenovej latem. Nie czuję, żebym utopił kasę, wystarczy, że pojeżdżę 5 dni w okresie noworocznym i jestem na zero, a to dopiero początek sezonu.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...