Narty - skionline.pl
Jump to content

kordiankw

Members
 • Posts

  314
 • Joined

 • Days Won

  4

Everything posted by kordiankw

 1. O tej niebieskiej przecinającą Bienkule słychać już od jakiegoś czasu. Czy ktoś wie jak miałaby być poprowadzona?
 2. Kaskada chyba już drugi rok z rzędu była nieczynna. Brak śniegu na ściance, słońce i wiatr robią swoje, a trasa nie była naśnieżana.
 3. I podpis osoby wydającej zaświadczenie. Bujalem się w ubiegłym roku cztery razy, zanim łaskawie zaakceptowali mi zaświadczenie, które w latach wcześniejszych dokładnie takie samo honorowali bez dodatkowych pytań.
 4. Chyba nie wyłapałeś ironii w moim wpisie. Może należałoby od czasu do czasu zmieniać maskę na nową. Każda ma swój resurs. Swoją drogą wracałem pociągiem z lotniska w czasie gdy skończył się mecz z San Marino. Na przystanku Warszawa Stadion wsiadło tylu kibiców, że były problemy z domknięciem drzwi w pociągu. Jak ci się wydaje ilu z nich miało maski na twarzy? Ułatwię, nie widziałem żadnego. W maskach była jedynie niewielka cześć pasażerów, którzy już byli w pociągu.
 5. Z maską na twarzy trochę utrudnione jest jedzenie, może dlatego nie ma obowiązku jej zakładania w restauracji.
 6. Wrogie armie przed takim orężem padną na kolana. Ja bym nie dezawuował tego zakupu.
 7. A jak twój Achilles, wszystko OK?
 8. Na Giancie ? Szacun
 9. Śmieszne, a może smutne jest to, że tunel miał być oddany do użytku rok temu, niedawno okazało się, że trzeba zebrać 400 metrów betonu przed wjazdem do tunelu i położyć nowy, spełniający wymogi. Podobnie było z 800 metrowym odcinkiem POW w kierunku wschodnim już oddanym do użytku. Jedna wielka prowizorka. A auta które dojeżdżają do końca autostrady rozjeżdżają osiedlowe uliczki.
 10. Ich nie trzeba wyśmiewać, wystarczy cytować.
 11. W tunelu POW nie zadziałała automatyczna wentylacja. Strażacy odmówili odbioru https://www.haloursynow.pl/artykuly/w-tunelu-pow-nie-zadzialala-wentylacja-strazacy-odmowili-odbioru,18381.htm Aż strach pomyśleć jak będą wyglądały odbiory przekopu Mierzeji Wiślanej
 12. Jeśli ktoś nie śledził relacji z Colmac z czerwca tego roku, to tam po pływaniu Karaś miał 1,5 godz przewagi nad Jungiem, a na rowerze jeszcze ją powiększył. Niestety wywrotka podczas jazdy rowerem i wizyta w szpitalu uniemożliwiła mu ukończenie tamtego ultra triathlonu. Warto dodać, że drugi na tamtych zawodach był Adrian Kostera, który zameldował się 3,5 godziny za Jungiem.
 13. Wygląda jakby cierpiał na chorobę filipińską.
 14. Śmiał i nie tylko z tego, ale była wielka czystka ostatnio w tym wątku :).
 15. Tak, ale około 11:00
 16. Przechodziłem dziś obok twojego bloku, jeszcze nie padało , ale założyłem, że jesteś w robocie.
 17. Jakiś tam kaptur jednak ma
 18. https://www.specshop.pl/product-pol-16189-Helikon-Kurtka-Trooper-Soft-Shell-Jacket-StormStretch-R-Olive-Green-KU-TRP-NL-02.html https://www.militaria.pl/helikon/kurtka_helikon_gunfighter_softshell_olive_green_ku-gun-fm-02_h_p17607.xml
 19. Niestety nie, a większość budynków nosiła ślady wojny. Na Bjelasnicy wszystkie pensjonaty to były ruiny. Natomiast Jahorina była dotknięta skutkami wojny w o wiele mniejszym stopniu. Pamiętam jak w zimie w dwie doby spadło 80 cm śniegu i miasto zostało sparaliżowane. Śnieg był wywożony ciężarówkami za miasto.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...