Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Z jakim biurem podróży na studenckie narty?


Picu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym w tym roku pojechać na narty w jakieś Alpy w okolicach świąt Bożego Narodzenia. Najbardziej z państw alpejskich lubię Włochy, ale chętnie spróbuję czegoś innego. Chodzi o to żeby wyjazd był możliwie jak najtańszy. Interesują mnie szczególnie wyjazdy dla studentów. Oczywiście zdaję sobie sprawę że wymienione przeze mnie rzeczy się nie łączą (tzn. tani wyjazd na narty w alpy jeszcze w tym terminie), ale chodzi mi po prostu żeby było jak najbardziej do tego zbliżone. Macie może coś sprawdzonego? Ew. może polecicie wyjazd w jakieś miejsce własny autem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z BP zapomnij, nikt nie organizuje wyjazdów na narty w święta, z przyczyn wielu, głównie że jesteśmy narodem tradycyjnym i mało kto(na np. tak) wyobraża sobie święta gdzie indziej jak w domu.

Tak że jeśli chcesz gdziekolwiek pojechać to tylko wchodzi w grę zorganizowanie wyjazdu samemu. Jak ma być tanio to musisz mieć 4 os w samochodzie, na miejscu do mieszkania apartament i żywienie się we własnym zakresie, czyli musisz mieć jako takie pojęcie kulinarne, trochę bardziej wyszukane jak sam fakt że potrafisz zrobić pyszną jajecznicę:tongue:, bo nawet najlepsza jajecznica potrafi zbrzydnąć po 3 dniach(miałem się o tym już kilka razy okazję przekonać i nie robiąc ją samemu, tylko w 4* hotelu). Ale jak to mówi MB(dawniej Figo) z głodu to się jeszcze nikt nie posrał:stupid:

Gdzie pojechać?

Powiem tak gdzie nie pojedziesz będzie wpiz..u ludzi:rolleyes::. Nie wiem kiedy chcesz jechać, bo np. 23 grudzień to jest jeszcze echo, pięknie nie ma nikogo, wigilia podobnie, tyle zazwyczaj zamkną wyciągi już o 15, pierwszy dzień świąt widać że ludzi przybyło, ale tragedii nie ma, tyle że kasztany stoków nie ratrakowały wcale, albo zrobili to po łebkach:mad::, no cóż... nikomu się nie chce od stołu wigilijnego wstawać i na ratrak wsiadać:rolleyes::. Natomiast jeśli chodzi o frekwencję to w 2 dzień świąt przeżyjesz prawdziwy szok:eek:, wygląda to jak by wszyscy ludzie co na nartach jeżdżą przyjechali w to samo miejsce:eek:.

Jeśli jednak nadal chcesz gdzieś na te święta jechać, to pojedziesz nie tam gdzie my Ci doradzimy, czy gdzie Ci się marzy, tylko tam gdzie znajdziesz kwaterę i to w cenie która Cię zadowoli:applause:

No tak to mniej więcej się prezentuje:cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z BP zapomnij, Nie wiem kiedy chcesz jechać, bo np. 23 grudzień to jest jeszcze echo, pięknie nie ma nikogo, wigilia podobnie,

Jeśli jednak nadal chcesz gdzieś na te święta jechać, to pojedziesz nie tam gdzie my Ci doradzimy, czy gdzie Ci się marzy, tylko tam gdzie znajdziesz kwaterę i to w cenie która Cię zadowoli:applause:

No tak to mniej więcej się prezentuje:cool::

No to mnie napawa optymizmem mój cichy plan. U nas dzieciaki mają od 19 grudnia wolne. I takie szybkie czterodniowe przedświąteczne Alpy coraz bardziej mnie kuszą. jak będzie śnieg oczywiście.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wiedziałem że źle sprecyzowałem o co mi chodzi. W tym roku akademickim się układa tak, że jest duże prawdopodobieństwo że po sesji nie będę miał w ogóle wolnego, natomiast mam dużo wolnego od 26 grudnia i właśnie po 26 chciałem jechać. Nie bardzo mogę sobie zrobić wolne tak o bez powodu więc to jest moja jedyna szansa żeby gdzieś pojechać w tym sezonie. Dobra coś popatrzę na ten student travel i napisze potem czy coś znalazłem, jak macie jakieś inne propozycje to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

szkoda że taki termin tylko tzn po świętach

ja w tym roku od 13 do 19 grudnia wyszukałam super wyjazd z neckemanna do Fendels Hotel 4 gwiazdki z wellness (basen itd...) dwa posiłki ,napoje alkoholowe (piwo wino) i karnety na Fendels oraz Kunertal pod stokiem, za dwie osoby za 3 tys zł plus dojazd oczywiście

http://www.neckermann.pl/wczasy/samochodem-AUTO/austria-AT/zachodni-tyrol-WET/09509-erlebnishotel-fendels.html?show[date_start]=2014-12-13&show[period]=3&show[departure]=&show[arrival]=WET&show[trip_typ]=EA&show[sezon]=W15&show[kod_typ]=A&show[room]=2&show[room_typ]=B&show[wyzywienie]=HP

pozdrawiam

aneta

Edytowane przez aneta676
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

szkoda że taki termin tylko tzn po świętach

ja w tym roku od 13 do 19 grudnia wyszukałam super wyjazd z neckemanna do Fendels Hotel 4 gwiazdki z wellness (basen itd...) dwa posiłki ,napoje alkoholowe (piwo wino) i karnety na Fendels oraz Kunertal pod stokiem, za dwie osoby za 3 tys zł plus dojazd oczywiście

http://www.neckermann.pl/wczasy/samochodem-AUTO/austria-AT/zachodni-tyrol-WET/09509-erlebnishotel-fendels.html?show[date_start]=2014-12-13&show[period]=3&show[departure]=&show[arrival]=WET&show[trip_typ]=EA&show[sezon]=W15&show[kod_typ]=A&show[room]=2&show[room_typ]=B&show[wyzywienie]=HP

pozdrawiam

aneta

Dzięki Aneta :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alma Travel - Eurotours

Witam! Chciałbym w tym roku pojechać na narty w jakieś Alpy w okolicach świąt Bożego Narodzenia. Najbardziej z państw alpejskich lubię Włochy, ale chętnie spróbuję czegoś innego. Chodzi o to żeby wyjazd był możliwie jak najtańszy. Interesują mnie szczególnie wyjazdy dla studentów. Oczywiście zdaję sobie sprawę że wymienione przeze mnie rzeczy się nie łączą (tzn. tani wyjazd na narty w alpy jeszcze w tym terminie), ale chodzi mi po prostu żeby było jak najbardziej do tego zbliżone. Macie może coś sprawdzonego? Ew. może polecicie wyjazd w jakieś miejsce własny autem?

Nie wiem czy tanio, ale pojawil sie w Polsce nowy gracz na rynku w postaci firmy Eurotours z Kitzbuhel. Oni wspolpracuja z roznymi firmami, ktore daja brand a oni organizuja wycieczki np. w Austrii Hofer Reisen, robia tez takie rzeczy dla Tchibo w Austrii i Niemczech. W Polsce weszli w alians z Alma i powstala strona www.almatravel.eu . Eurotours sprzedaje rozne wycieczki, ale z uwagi na fakt, ze sa z Kitzbuhel to maja zwykle ciekawa oferte narciarska.

Ja rok temu bylem w ramach Hofer Reisen w Kitzbuhel w czyms co sie nazywalo Apartment Kolpinghaus, ktore wlasnie jest jakas instytucja dla mlodziezy katolickiej. To byl najtanszy wyjazd narciarski - pod wzgledem kwater - jaki zaliczylem. Ponizej 20 EUR za noc - apartament w centrum Kitz. Nie byl to hilton, ale niczego nie brakowalo. Przede wszystkim bylo cieplo i czysto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

"Troszeczkę" po czasie i chyba nie ten sezon, ale spróbuję coś doradzić :) Jeśli komuś zależy na jakości, bezpieczeństwie i ogólnym zadowoleniu, ale z drugiej strony nie chce wydawać fortuny, powinien zwrócić uwagę na oferty First lub Last Minute w znanych i cenionych biurach podróży tj. Itaka, Neckermann, Wezyr itp. Co prawda można korzystać z mało znanych, ale wyspecjalizowanych biur, ale niektórzy wolą zaufać marce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...