Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Austriacki lodowiec - gdzie najlepiej? :)


gospa

Rekomendowane odpowiedzi

logos, myslę, że w sezonie (w marcu) cena będzie znacznie wyższa,

miraz,

tak jedziemy w tym samym terminie, jako ekipa częściowo dziecięco-nauczycielska musimy się wpisać w termin warszawskich ferii. Miraz, jesli będziecie z dziećmi roważcie jeżdżenie w niedzielę w Kappl, jest wtedy zniżka dla dzieci, przynajmniej była w zeszłym roku i bardziej opłacało się kupić karnet na samo Kappl na niedzielę, a potem na 5 dni Silvretta Skipass, nie wiem czy w tym roku będzie tak samo. Kappl to przyjemny ośrodek na jeden dzień, słabym punktem jest na pewno stara i mała gondolka Diasbahn, my trafililiśmy na piękną pogodę więc na dole kłębił się niezły tłumek.

tutaj informacja na temat promocji...

http://www.kappl.com/pl/tematy-urlopowe/teren-narciarski-kappl/karnety-narciarskie/karnety-narciarskie-kappl-cennik

nasz syn ma 7 lat więc ma gratis... raczej piszemy się na KARNET NARCIARSKI SILVRETTA

http://www.kappl.com/pl/tematy-urlopowe/teren-narciarski-kappl/karnety-narciarskie/cennik-karnetow-narciarskich-silvretta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej a jeszcze mam takie pytanie.. czy orientuje się ktoś jak wyglądają kursy autobusów między Kappl a Ischgl w godzinach wieczorono - nocnych? I czy w Kappl jest gdzie wyskoczyć na coś do jedzenia (pizza)? Chodzi mi o to, czy nie ma problemu z tym, że na przykład po nartach jedziemy z Kappl do Ischgl na pizze i ogólnie zobaczyć sobie miasto nocą, a potem mamy jak wrócić z powrotem do Kappl? Bo opcja powrotu z buta 10 km nie jest zbyt optymistyczna..

Krótko mówiąc, czy jak będziemy mieszkać w Kappl, to czy jesteśmy wieczorami skazani na pobyt w apartamentach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej a jeszcze mam takie pytanie.. czy orientuje się ktoś jak wyglądają kursy autobusów między Kappl a Ischgl w godzinach wieczorono - nocnych? I czy w Kappl jest gdzie wyskoczyć na coś do jedzenia (pizza)? Chodzi mi o to, czy nie ma problemu z tym, że na przykład po nartach jedziemy z Kappl do Ischgl na pizze i ogólnie zobaczyć sobie miasto nocą, a potem mamy jak wrócić z powrotem do Kappl? Bo opcja powrotu z buta 10 km nie jest zbyt optymistyczna..

Krótko mówiąc, czy jak będziemy mieszkać w Kappl, to czy jesteśmy wieczorami skazani na pobyt w apartamentach?

http://www.kappl.com/media/paznaun/bus/linienbus-29.11.-03.05.pdf

W Kappl zjesz Pizze i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...