Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

symulator narciarski


wojtaz64

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukając szkółek narciarskich w sieci, natknąłem się na interesującą rzecz którą jest symulator narciarski proleski. Wygląda na to że jest to świetna alternatywa dla nas narciarzy poza sezonem i świetne miejsce do nauki jazdy na nartach.

www.proleski.pl

http://profflife.com/

Czy ktoś o tym słyszał ? Czy w Polsce funkcjonuje już taki obiekt ? Chętnie sam bym zainwestował w taki biznes ale jest to chyba poza moim zasięgiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując do innej dziedziny życia człowieka, także nastawionej jak narciarstwo, na czerpanie przyjemności, można sobie kupić np. kobitę ze skaju. Znaczy się stok! Co ja mówię kobitę, wybraną część kobity, i też na tym trenować! Też będzie taniej! Nie wydasz na wino, świece... Od razu możesz zabrać się do roboty i jeżdzić, a nie marnować czasu na "wyciągach"!

To tak na marginesie tego symulatora. Bo gdzie szczypanie mrozu w policzki, gdzie skrzypienie śniegu pod nartami, gdzie powiew wiatru, widoki, zapach gór?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując do innej dziedziny życia człowieka, także nastawionej jak narciarstwo, na czerpanie przyjemności, można sobie kupić np. kobitę ze skaju. Znaczy się stok! Co ja mówię kobitę, wybraną część kobity, i też na tym trenować! Też będzie taniej! Nie wydasz na wino, świece... Od razu możesz zabrać się do roboty i jeżdzić, a nie marnować czasu na "wyciągach"!

To tak na marginesie tego symulatora. Bo gdzie szczypanie mrozu w policzki, gdzie skrzypienie śniegu pod nartami, gdzie powiew wiatru, widoki, zapach gór?

Shopy z gadżetami do tej przyjemnej dziedziny całkiem nieźle przędą, więc taki kawałek stoku do surowej jazdy bez zagłębiania się w głębsze doznania itd. jak najbardziej ma sens :)

Druga sprawa to, że jedno nie wyklucza drugiego. Symulator nie ma za zadanie całkowicie zastąpić prawdziwej jazdy, to sposób przygotowania się do niej :)

Bo chyba nikt normalny nie wybierze takiej bieżni zamiast prawdziwego stoku, ale też każdy chcący dobrze jeździć wybierze jazdę na symulatorze (gdy zimy brak) zamiast siedzenia na kapnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b4rt3q,zgadzam się z Tobą. Mnie nasunęła się jedynie taka refleksja i zmusiła do porównań, gdy przeczytałem materiał reklamowy o kosztach takiej jazdy na symulatorze i wykorzystaniu czasu! Wiesz, ja chyba jestem starej daty i dla mnie to nawet świeże owoce są lepsze niż dżemy. Że nie wspomnę o kawałku stoku, po używaniu którego to i ponoć narty się wydłużają i grubieją!:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...