Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pogoda w Austrii.


Arek1982

Rekomendowane odpowiedzi

We Flachau-Wagrain byłem 3 razy, z czego 2 razy po tygodniu właśnie w terminie Bożego Narodzenia i pod każdym względem było super. We Flachau obecnie jest mróz i naśnieżanie idzie na maksa, co widać na kamerkach. A śnieżyć i przygotowywać trasy to oni potrafią !. Tak więc jeśli nie będzie jakiejś katastrofy typu fen/halny przez kilka dni, a na to się nie zapowiada, to będzie dobrze i bardzo dobrze.

Z tego co widzę to od poniedziałku wtorku w dolinie ma być ocieplenie + 5 . Oby nie rozpuściło śniegu .

Zobaczymy jutro . Jutro otwierają wyciągi i stoki . Ciekawe ile będzie dostępnych tras narciarskich.

A powiedz mi dużo ludzie jest w okresie świąteczno noworocznym . Chodzi mi czy o czas oczekiwania do gondoli lub wyciągów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pierwszego dnia Świąt z ludźmi znośnie, kolejki najwyżej na kilka minut, przed Sylwestrem już wyjeżdżaliśmy, ale ludzi wtedy cały czas przybywa. Mniej ludzi jest od strony Wagrain niż Flachau.

Zawsze można uciec gdzieś do Kleinarl, Altenmarkt-Radstadt lub dalej do Hoechkoenig, tam ludzi jest trochę mniej.

+5 w dolinie to nie problem, gdy będzie naśnieżona góra wyżej, z reguły i tak większość czasu jeździ się od poziomu Starjet2 i Spacejet 2 oraz od strony Flying Mozarta i Rote8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pierwszego dnia Świąt z ludźmi znośnie, kolejki najwyżej na kilka minut, przed Sylwestrem już wyjeżdżaliśmy, ale ludzi wtedy cały czas przybywa. Mniej ludzi jest od strony Wagrain niż Flachau.

Zawsze można uciec gdzieś do Kleinarl, Altenmarkt-Radstadt lub dalej do Hoechkoenig, tam ludzi jest trochę mniej.

+5 w dolinie to nie problem, gdy będzie naśnieżona góra wyżej, z reguły i tak większość czasu jeździ się od poziomu Starjet2 i Spacejet 2 oraz od strony Flying Mozarta i Rote8.

Ok rozwiales troszke moich niepewnosci. Zamierzam tez jechac do Schladming.

Jutro Flachau rusza ciekawe ile tras bedzie otwarte. Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie będziesz mieszkał, ale zawsze można skoczyć do Obertauern (niestety na osobnym skipasie, to jedyny mankament) - tam jest otwarte już prawie wszystko.

Będę stacjonował we Flachau. Myślałem o zakupie karnetu SKI AMADE ale on nie obejmuje Obertauern.

Jak będę na miejscu to rozejrzę się jak wygląda sytuacja i wtedy zdecyduje jaki karnet kupić.

Z tego co obserwuje to w SKI Amade codziennie przybywają otwarte stoki. Oby nie przyszło jakieś gwałtowne ocieplenie.

Może będzie dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...