Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

La Molina - Masella 24.01-31.01


Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę ze wszystkimi podzielić się moją radością , grałem z biurem Itaka w pokera :happy: , ostatnio mnie skręcili na 300 zł ale nie o tym tu .....Planowałem wyjazd w w/w terminie razem 4 osoby , byliśmy chętni na wypad samolotem ( zeszłoroczny udany )Kierunek był nam prawie obojętny , w grę wchodziła Andora Italia Hiszpania Andora była 16.01 za 1400 zł na ten tydzień spadła cena do 1890 aby skoczyć na 3100 i się sprzedała Dziś rano kupiliśmy za 1189 osoba :biggrin: W cenie mamy samolot i wszystkie tematy z tym związane , hotel 4* , jedzenie HB W hotelu spa basen i inne pierdoły Hotel Guitart Termes La ColladaRano było jeszcze wolne pięć pokoi obecnie brak , może ktoś z forumowiczów leci ?I pozazdrościłem SB koszulki , pokazałem rodzinie to dziś dostałem takie cudo :cheerful:

narty koszulka.jpg

internet ma być więc jest szansa na relację :angel::angel::angel::angel::angel:ps. dziś rozmawiałem z kolegą co przebywa w Zakopcu , załamał się moją ceną :biggrin:

57da85a91c191_nartykoszulka.jpg.cad68ade7953d289cf0831ba4ac9144d.jpg

Edytowane przez arbiter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:angel::angel::angel::angel::angel:

ps. dziś rozmawiałem z kolegą co przebywa w Zakopcu , załamał się moją ceną :biggrin:

W pokera dobry jesteś.:laughing:

Ale miłośników Zakopanego to wykończysz psychicznie.:cheerful:

A prosiłem żebyś więcej tego głośno nie mówił.:wink:

Jak się zwiedzą i przestawią tok myślenia to w pokera nie będziesz miał już tak łatwo.:tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnich nieoficjalnych mistrzostwach w pokera ( legalnie w kasynie ) byłem 23 :cheerful:

ps. miłośnicy naszych gór mają się dobrze i zawsze mi opowiadają jakie niebywałe zalety ma wypad w nasze góry ,

następnie "troszkę" narzekają na tłum , warunki , kwaterę ale są nieugięci i za rok dzwonią z drogi "...wa jaki korek na zakopiance "

ole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnich nieoficjalnych mistrzostwach w pokera ( legalnie w kasynie ) byłem 23 :cheerful:

ps. miłośnicy naszych gór mają się dobrze i zawsze mi opowiadają jakie niebywałe zalety ma wypad w nasze góry ,

następnie "troszkę" narzekają na tłum , warunki , kwaterę ale są nieugięci i za rok dzwonią z drogi "...wa jaki korek na zakopiance "

ole

...i jeszcze potem piszą,że mimo tych niedogodności wyjazd narciarsko udany.:crazy:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłej zabawy życzę:biggrin:

W terminie którym ja byłem w Andorze był dostępny za 999-zł,ale śniegu było mało i dużo tras nie było czynnych.Teraz myślę że będzie super,w dniu naszego wyjazdu spadł śnieg i rezydentka mówiła że większość tras jest otwarta.Do stoków będzie was dowoził busik hotelowy.

Wasz hotel:

20150117_140504.jpg

bcncoll_5.jpg

A tu będziecie jeździć:

20150117_140458.jpg

20150117_135100.jpg

Czekamy na relację.:biggrin:

Edytowane przez piter100
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót z Grandvaliry był na skróty przez La Molinę:eek: jechaliśmy autokarem jakieś 3 godziny,żeby właśnie z tego hotelu zabrać parę osób na lotnisko w Barcelonie.Ja tam sobie chwaliłem,bo pogoda była ładna i można było podziwiać widoczki,zamiast szwędać się po lotnisku.

20150117_130611.jpg

20150117_153613.jpg

20150117_162313.jpg

20150117_162316.jpg

Ale większość narzekała.Wyjazd z hotelu mieliśmy o 11,a na lotnisku byliśmy 0 17:15.

Wylot był o 18:30.Ale najważniejsze że wróciliśmy cali i zdrowi,z niezapomnianymi wspomnieniami..czego i Wam życzę.:laughing:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę ze wszystkimi podzielić się moją radością

Arbiter, gratuluję wygranej choć podejrzewam, że liczyłeś na co innego! Tak jak i ja! Ale niestety tym razem się nie udało! :redface: Dopadniemy ich w przyszłym roku! :biggrin:

Póki co życzę Ci przyjemnego nartowania w hiszpańskim słoneczku! Daj znać jak tam warun bo jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa, choć czasu już mam mało. Ale ..... :wink:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, a masz auto?bo jak bedziesz dojezdzal z hotelu na stoki?

I w tej cenie to masz tez skipass?

Wczoraj warunki byly bardzo dobre choc na samej gorze bardzo wialo

Bus hotelowy podwozi na stoki. Skipass oczywiście dodatkowo płatny. Co do warunków o których piszesz - dotyczą one La Moliny? Pytam bo na skiinfo podają, że czynnych jest 12 z 16 wyciągów i 32 z 53 tras. Strona La Moliny wydaje sie potwierdzać te informacje: trasy 30 z 54, kilometry 30 z 61, wyciągi 11 z 14. I podobno rzeczywiście wieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bus hotelowy podwozi na stoki. Skipass oczywiście dodatkowo płatny. Co do warunków o których piszesz - dotyczą one La Moliny? Pytam bo na skiinfo podają, że czynnych jest 12 z 16 wyciągów i 32 z 53 tras. Strona La Moliny wydaje sie potwierdzać te informacje: trasy 30 z 54, kilometry 30 z 61, wyciągi 11 z 14. I podobno rzeczywiście wieje.

nie podbno wieje tylko wieje dzis okrutnie :eek:

Nie ma busa hotelowego, wiec skad ta informacja ze podwozi na stoki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podbno wieje tylko wieje dzis okrutnie :eek:

Jak dobrze rozumiem jesteś tam na miejscu. Ja niestety nie.

Nie ma busa hotelowego, wiec skad ta informacja ze podwozi na stoki?

Informacja ze strony biura: "ok. 6,5 km od wyciągu narciarskiego w La Molina, bezpłatny bus hotelowy do wyciągu krzesełkowego; stoki narciarskie w całym kurorcie La Molina połączone są siecią wyciągów."

Sugerujesz, że są to nieprawdziwe informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Juz po zaokretowaniu

Kolacja ok ,transfer ok hotel ok

Delikatna awantura w kwesti transportu na stok bo bus jeżdżą jak jest mało osób a jak przyjechało 40 to wymyślili ze bus rusza Jeden jedyny 9.30 !!!! I wraca 16 !!, stoki czynne 9-17 po "delikatnej" dyskusji ruszamy jutro 9.15 wracamy 17

Tłumaczenie biura ze dzieci nie wytrzymają , ale mi nikt nie mówił ze jadę na kolonie

Optymistycznym akcentem zdrowie wszytkich[ATTACH=CONFIG]0[/ATTACH]

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...