Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

La Molina - Masella 24.01-31.01


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrze rozumiem jesteś tam na miejscu. Ja niestety nie.

Informacja ze strony biura: "ok. 6,5 km od wyciągu narciarskiego w La Molina, bezpłatny bus hotelowy do wyciągu krzesełkowego; stoki narciarskie w całym kurorcie La Molina połączone są siecią wyciągów."

Sugerujesz, że są to nieprawdziwe informacje?

tak jestem na miejscu co tydzien , i hotel Collada nie ma swojego busa innego na stoki. Dwa tygodnie temu byl jeden samotny pan w hotelu z itaki i mial problem z dostaniem sie na stoki wiec moze itaka wozi swoim busem jak jest wiecej ludzi? co do infromacji itaki z ich strony to wiesz, pisza tez ze Masella jest we Francji:confused:: wiec rzetelnosc informacji....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiać się ze zdjęcia do góry nogami , mam tablet i wygrywa się niby normalnie a widać co widać

Nie polemizuje z kolega co wie wszystko bo po co

Dziś autokar zabrał wszystkich chętnych na stok o godz 9.15 , powrót 17

Aura płata figle i wiatr zatrzymał cześć wyciągów , karnet sprzedawali tylko na dziś na LaMOlina w cenie 29 eu

Czynne były tylko trzy laweczki , jedna szybka na szczyt ok 2000 , wiatr wiał taki ze zatrzymywał na stoku

Góra twarda maksymalnie ale nie lód , nartki trzymały super

Fajny kawałek czarnej

Ludzi do 12 sporo , potem coraz luzniej a od 14.30 pustki

Sporo tras łatwych

Przygotowane bez zarzutu do końca sztruks mozna było znaleść

Mimo wiatru ujezdzilem się na maksa , szkoda ze na 2 trasach ale co robić

Słońce świeci , śnieg fajny , ludzi mało a dziś niedziela czyli lokalni byli na weekend, aż trudno sobie wyobrazić jakie pustki by były gdyby chodziły wszystkie wyciągi

Osobny temat to rodacy ...... Jedna pani żądała zmiany godzin kolacji bo dla niej jest za późno

Inna ze pokój jest za mały bo oni maja dostawkę

Podsumowując hotel fajny ,jedzenie bez uwag , na trasach pusto a jak przypomnę wam ile płaciliśmy to jest zajebiscie

Z uwagi na podśmiechy relacja foto odwołana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzi do 12 sporo , potem coraz luzniej a od 14.30 pustki

Sporo tras łatwych

Przygotowane bez zarzutu do końca sztruks mozna było znaleść

Mimo wiatru ujezdzilem się na maksa , szkoda ze na 2 trasach ale co robić

Słońce świeci , śnieg fajny , ludzi mało a dziś niedziela czyli lokalni byli na weekend, aż trudno sobie wyobrazić jakie pustki by były gdyby chodziły wszystkie wyciągi

Z uwagi na podśmiechy relacja foto odwołana

pustki to beda jutro :wink: szkoda ze narazie aura wam nie sprzyja i nie mogliscie wyjechac na sama gore.Jak tylko dol byl otwarty to tylko latwe trasy miales

Niestety z tego co w tv o pogodzie mowia do srody ma wiac:mad:: moze sie nie sprawdzi:wink: jak beda otwarte polaczone trasy pojedz do Masella i wjedz orczykiem na sama gore(mozesz tez krzeselkiem tylko wtedy dalej trzeba podchodzic), raz ze super trasa potem w dol:angel: dwa super widoki , warto podejsc pare metrow do schroniska i miec widok na cale Pireneje i nie tylko:wink: przy dobrej pogodzie widac nawet Montserrat

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pustki to beda jutro :wink: szkoda ze narazie aura wam nie sprzyja i nie mogliscie wyjechac na sama gore.Jak tylko dol byl otwarty to tylko latwe trasy miales

Niestety z tego co w tv o pogodzie mowia do srody ma wiac:mad:: moze sie nie sprawdzi:wink: jak beda otwarte polaczone trasy pojedz do Masella i wjedz orczykiem na sama gore(mozesz tez krzeselkiem tylko wtedy dalej trzeba podchodzic), raz ze super trasa potem w dol:angel: dwa super widoki , warto podejsc pare metrow do schroniska i miec widok na cale Pireneje i nie tylko:wink: przy dobrej pogodzie widac nawet Montserrat

Vado, daj więcej szczegółów co i jak z trasami i ze śniegiem.

Z uwagi na podśmiechy relacja foto odwołana

Arbiter, no co Ty! Nie daj się prosić. Dawaj foty! :tongue: No i dokładny raport jak tam jest bo ze strony ośrodka wynika, że połowa tras zamknięta i kilka wyciągów nie chodzi. A ja nie wiem: klikać na następny tydzień czy nie? :confused::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiać się ze zdjęcia do góry nogami , mam tablet i wygrywa się niby normalnie a widać co widać

Z uwagi na podśmiechy relacja foto odwołana

Sam kiedyś robiłem smarkatymfonem zdjęcia i jak się "zaparł" to robił tylko takie do góry nogami.

I nie wyczaiłem z jakiego powodu,ani też dlaczego powrócił do "normalności".:proud:

Podśmiechów koniec.

Nawet będę obracał laptoka byle tylko oglądać.:biggrin:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vado, daj więcej szczegółów co i jak z trasami i ze śniegiem.
na bierzaco to dopiero w czwartek moge napisac jakie warunki u gory.Ale sniegu jest dosc ;-) ja co prawda w Masella jezdzilem bo tam caly desnivel jest przejzezdny ale w La Molinie tez sniegu dosc ;-) , nie wiem tylko czy juz otwarte polaczenie miedzy stacjami bo u samej gory chmury i dalej wialo wiec sie nie wyciagalem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień drugi za nami Śniadanie w hotelu pierwsza klasa tylko wybitni malkontenci mogą narzekać widok z okna hotelowego

Kopia DSC02012.jpg

Ruszamy BEZPŁATNYM hotelowym busem o 9.30 , staję w kolejce do kasy jestem trzeci i powiem Wam .../xz/z zwolnili by te baby w okienku w każdym kurorcie , kupujemy dzienny skipass bo nie wiadomo co jutro pogoda będzie wyczyniać tylko na LaMolina za 41 euDziałają wszystkie krzesła w LaMolinaNa stokach pusto pusto , pięknie

Kopia DSC02027.JPG

zjechaliśmy cały czynny ośrodek , przygnębiający widok to brak śniegu poza trasami

Kopia DSC02017.jpg

ale coś za coś , na trasach pusto , śnieg jak dla mnie idealny tylko śmigać

Kopia DSC02022.jpg

nie jest to region dla osób kochająch czarne lub jazdę poza trasami przy wyjeździe rodzinnym - DOSKONAŁY STOSUNEK CENA - JAKOŚĆ czasem mam wrażenie że śmigam na prywatnych ( moich ) trasach kończymy 16.45 parking prawie pełny

Kopia DSC02028.jpg

i tak ciekawostka

Kopia DSC02014.jpg

Ci co pytają czy warto tu się wybrać muszą sobie odpowiedzieć czego oczekują ?Jazdy non-stop , pustek na trasach i tylko ok 45 km tras - zapraszam Osoby które lubią inne atrakcje zapraszam do ośrodków w ...................... ( MB nie chcę urazić miłośników Zakopanego ) Moje odczucia są takie , ujeżdżony jestem na maksa , pewnie że wolałbym śnieg dookoła itd. ale za cenę którą zapłaciłem nikt mnie nie namówi na Białkę czy Małe Ciche

57da830c0de22_KopiaDSC02012.jpg.3c5a288f081de4812555765e17b3d75e.jpg

57da830c175d3_KopiaDSC02027.JPG.490155d6b237d5bb04038c4aa3b4ea28.JPG

57da830c1da99_KopiaDSC02017.jpg.bcdd798159e70d77dd5c2ae35a5daa16.jpg

57da830c23b33_KopiaDSC02022.jpg.2203392cc3808431fcc11cb77dffd6b3.jpg

57da830c2a0c2_KopiaDSC02028.jpg.6d5e5163719c20ef4c06298d08643cd5.jpg

57da830c2f2ed_KopiaDSC02014.jpg.7b3c1b1d7b3dae15e7046c875799bad8.jpg

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aressi pisałem na priv ale masz pełną skrzynkę

Po mojemu nie ma co liczyć na śnieg w najbliższych dniach

Trasa przy gondoli dla mnie super , poza wypłaszczeniem na dole i ja mogę coś takiego non -stop

Przyjechałem z grupą i się do nich dostosowuję a oni maja ujechane po uszy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...