Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Livigno 21-27 luty 2015


Rekomendowane odpowiedzi

No i szczęśliwie wróciliśmy bez żadnych przygód i przykrych wypadków zarówno podczas podróży i całego pobytu.

Co do Livigno to się rozpisywał nie będę. Może troszeczkę innym okiem spojrzałem na porównanie carosello vs Motolino. Motolino bije na głowę Carosello w pogodne dni. W śnieżycę lepiej jest na Carosello bo jest kilka opcji jazdy poniżej granicy lasu co daje dużo większą orientację w terenie.

Pogoda trochę połamana. Trzy dni jazdy po opadach śniegu lub w czasie opadów śniegu. Ale zabawa przednia w takiej kołderce ze śniegu na twardym podkładzie, zwłaszcza rano.

Ludków trochę sporo. Niestety jeszcze dużo regionów w Polsce i Europie miało ferie. Ale system czasowy jazda odpoczynki jaki sobie wypracowaliśmy pozwolił omijać największe skupiska narciarzy na stokach i w knajpach.

Zaobserwowałem ciekawą zmianę w temacie nacji odwiedzających Livigno. Kiedyś to było tak: Rosjanie, Polacy, i Włosi. Teraz najwięcej jest chyba Czechów i Polaków. Praktycznie po każdym wjeździe na górę słyszało się język Czeski. Rosjanie są w głębokiej defensywie. Dołączyła jeszcze masa Holendrów

Wyjeździłem się porządnie, bo drugiego dnia mój 6 letni chrześniak mógł już jeździć pod skrzydłami rodziców. Mój 10 latek na trasach trudnych trochę każe za sobą poczekać. Na słabych czerwonych i niebieskich jeździ praktycznie równo z ojcem. Rekordowy dzień 9 km góra dół. Wynik może nie imponujący, ale w górnej strefie stanów średnich.

Jedzenie w Domu Kota (Bait dal Geht) jak zwykle wyśmienite i tanie. W sumie było nas 5 dorosłych i dwójka dzieci porządna kolacja z dwoma litrami wina, deserami i napojami dla dzieci zamykała się w kwocie 50-60Eu. To chyba tyle. Jak macie jakieś pytania w miarę wiedzy odpowiem.

Pozdrawiam.

PS Kasia o zdjęcia nawet nie pytaj :biggrin: Nikomu nie chciało się robić po raz któryś tych samych obrazków.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...