Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sprawdzony serwis we Wrocławiu


Adam711

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich!

Czy ktoś mógłby polecić, dobry, sprawdzony serwis nart we Wrocławiu?

Znalazłem jakieś pojedyncze opinie o dwóch:

serwis koenig na Hallera

serwis aventurasport Baranowski na Sienkiewicza.

Zakupiłem nowe komórki, po raz pierwszy i chciałbym wykonać parę rzeczy (wiązania, smar bazowy+finalny, ew. krawędzie 87') i chciałbym mieć pewność, że wszystko jest na najwyższym poziomie.

Do tych czas serwisowałem w Jeleniej Górze ale obecnie bardzo mi tam nie po drodze.

PS: Ew. może poradzicie w okolicach Szklarskiej Poręby?

PS II: Czy w przypadku komórek Racetiger SL 2009, wiązania (Marker Titanium 1200) montuje się bezpośrednio do narty (bez płyty)

Będę mocno wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich!

Czy ktoś mógłby polecić, dobry, sprawdzony serwis nart we Wrocławiu?

Znalazłem jakieś pojedyncze opinie o dwóch:

serwis koenig na Hallera

serwis aventurasport Baranowski na Sienkiewicza.

Zakupiłem nowe komórki, po raz pierwszy i chciałbym wykonać parę rzeczy (wiązania, smar bazowy+finalny, ew. krawędzie 87') i chciałbym mieć pewność, że wszystko jest na najwyższym poziomie.

Do tych czas serwisowałem w Jeleniej Górze ale obecnie bardzo mi tam nie po drodze.

PS: Ew. może poradzicie w okolicach Szklarskiej Poręby?

PS II: Czy w przypadku komórek Racetiger SL 2009, wiązania (Marker Titanium 1200) montuje się bezpośrednio do narty (bez płyty)

Będę mocno wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam.

Polecam Koenig'a, profi robota, znają temat montażu płyt i wiązań Volkl.

Ponadto, radzę sprawdzić podniesienie krawędzi w tych SL. Jeżeli jest wiecej niż 0,5 to narta na planowanie + struktura + kąty

Pisze o tym podniesieniu gdyż miałem okazję sie przekonać że fabrycznie wersja Race Stock wyszła z podniesieniem 1 stopnia :eek: tragedia....:(

PS. Kupiłeś komórę z samym wiązaniem bez płyty ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego szukam porządnego, żeby dokładnie zrobili co trzeba :happy:

Jeśli chodzi o płytę to niestety/stety kupiłem bez płyty, była to niezła okazja. Fakt, but jest niżej, narta będzie gorzej pracować. Z drugiej strony, na tyczkach jeździć nie będę. Są jeszcze jakieś minusy ? Czy po prostu mija się to z celem?

PS: Te wiązania są ze sobą połączone, nie są to typowe race'y gdzie przód i tył są osobno.

Edytowane przez Adam711
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego szukam porządnego, żeby dokładnie zrobili co trzeba :happy:

Jeśli chodzi o płytę to niestety/stety kupiłem bez płyty, była to niezła okazja. Fakt, but jest niżej, narta będzie gorzej pracować. Z drugiej strony, na tyczkach jeździć nie będę. Są jeszcze jakieś minusy ? Czy po prostu mija się to z celem?

PS: Te wiązania są ze sobą połączone, nie są to typowe race'y gdzie przód i tył są osobno.

Nie jezdziłem na nartach sl bez płyty wiec nie wiem co będzie :)

Pogadasz w serwisie na ten temat to Ci doradzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Koenig serwis korzystam od wielu lat. I nigdy się na ich usługach nie zawiodłem. Wielu zawodników tam serwisuje swój sprzęt i też nie słyszałem skarg od nich.

Z pewnością ich mogę polecić. Zajmują się też dopasowaniem butów ( wkładki Sidas i odbarczaniem skorup) oczywiście też profesionalnie. Wiązania bez płyty - cienko to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...