Narty - skionline.pl
Jump to content

sstar

Members
 • Posts

  1,392
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Everything posted by sstar

 1. Janiołów nieźle, więc i Jankulakowski się nada do wycieczek, ale to po 15…
 2. Piękne podejście. Skitourowców też tam nie gonią.
 3. Nawet Małysz zarażony https://www.sport.pl/skoki/7,65074,27871291,adam-malysz-wzial-sie-za-zupelnie-nowy-sport-szybko-zlapal.html#do_w=107&do_v=314&do_st=RS&do_sid=677&do_a=677&s=SMT_Link_2
 4. Wg mnie powinno być ok. Dużo sztucznego, twarda baza, śmiało. Śniegu było świeżego z 10cm. A dosypało. Nie wiem jak ten śnieg z deszczem, ale powinno jeszcze lepiej skonsolidować. Jak jechałem to tylko w środkowej części po lewej przy lesie, gdzie mniej z armatek sypało a świeży mniej związany było niepewnie, ale jak tam będziesz się trzymał prawej strony to po twardym pojedziesz elegancko, powodzenia!
 5. Ja gorzej, sezon temu, zjeżdżałem ze Szrenicy, były fragmenty ciężkie z kamieniami na wierzchu i lodem, Kamienczyk najgorzej, bo w lesie, ale nart nie odpialem, twardziel. Na płasko się rozpędzisz, hamując tak czy owak możesz sobie krawędzie poharatac, wtedy się udało, wiec tym bardziej teraz. Narty wysłużone pewno już ze 100 dni jeżdżone, wiec az tak nie żal. Ale dziś priorytetem było jednak aby zjechać i nart nie rozwalić. Się udało. PS tak sądziłem, ze to postaci z Centkiewiczow ale wolałem się upewnić, sam nie pamietam.
 6. Odarpi, Egigwa, Anaruk to kto? Nie znam tych ludzi. Przede mną byli piesi, to rzecz pewna. Ślad był. Zakosy tylko moje.
 7. Nie do końca, bo jednak są kamienie, gdzieniegdzie, więc czujnie. Lepiej by było, gdyby był miękki na twardej bazie. No ale i tak mega przyjemnie móc narty założyć. Dziś mocne porywy wiatru i trochę padał śnieg więc czułem się jak jakiś Centkiewicz;-) PS stresu było też trochę z autem, bo minąłem zasypany parking i pojechałem na górny. Tam się zabuksowałem, ale na szczęście do tyłu cofnął, choć nie byłem tego pewien i z tyłu głowy już widziałem kłopoty.
 8. Racja. Info https://snowplanners.com/multi-radius-or-triple-radius/ Autor https://nl.linkedin.com/in/timmera ładna fotka.
 9. Tym razem miała być Rzeczka wyszedł Potoczek. Passat powered by Bridgestone dał radę. Kamieni trochę pod miękkim, ale szczęśliwie bez strat. Trochę zadyma, taki mamy klimat, nie ma co narzekać.
 10. Zmotywowałaś mnie, chciałem na Rzeczkę, a Wujot podpowiada Potoczek. Może jutro… pieknie się jechało autem przez Idzikow, pusto, śnieg padał, jak w święta…
 11. Warunki są bardzo dobre, tylko w środkowej fazie coś tam może wystawało spod śniegu, ale objechałem ten fragment na wszelki wypadek. Mala Upa startuje 5 wydaje się, ze CzG tez by mogła. Co do warunków zjazdu, to połowa nierówna po śladach ratraków, a połowa to miks świeżego i sztucznego, specyficznie. Będzie z 15cm.
 12. Nie do końca. Mijał mnie ratrak, ja przy brzegu trasy, dla pewności w las prawie wszedłem, nie zatrzymał się. Potem mijali mnie dwaj goście od sprzętu, korygowali i naprawiali armatki, mieli mocne latarki, widzieli mnie, bez komentarza, jak zjeżdżałem, mijałem ich dość spektakularnie, też bez reakcji. Trzymałem się z dala od armatek i węży, można je uszkodzić. Ale rację masz w Białce i Zieleńcu takich partyzantów ganiają, CzG zdaje się być bardziej wyrozumiała. Zwykle jeżdżę o świcie, wtedy ratraka, ani człeka nie uświadczysz, przynajmniej w CzG.
 13. Zawsze jest tak, ze ktoś musi zacząć, chyba, ze umknął mi wątek. Klasycznie. Czarna Góra. Dobry początek. Brunet wieczorową porą.
 14. sstar

  Szwajcaria

  Pomiędzy byciem śmiertelnikiem a śmiercią jest różnica, nadmiarowe środki ratują przed ta druga opcja.
 15. sstar

  Szwajcaria

  Cytuje: Switzerland has one of the lowest vaccination rates in western Europe.
 16. Brawo oni. Nie do końca zazdroszczę bo warunki pewno trudne. Po dzisiejszej nawałnicy będzie lepiej. Choć na fotkach artkasa super to wyglada.
 17. Można liczyć na wspomaganie… naturalnym śniegiem.
 18. Pieknie. Znaczy, ze za tydzień, dwa skiturowy debiut. Na pierwszego grudnia jak rok temu może…
 19. Ja bym brał lekko dłuższe.
 20. A Joasia daje radę https://www.sport.pl/siatkowka/7,64948,27829892,wolosz-przeszla-do-historii-siatkowki-rekord-swiata-padl-w.html#do_w=107&do_v=314&do_st=RS&do_sid=552&do_a=552&s=SMT_Link_5 mimo decyzji byłego już treneiro [ps jakiego masz aira? ja juz drugiego, najpierw 11, teraz 13, bo 12 za droga, choc teraz ipad wymiata] Asia jest dla nas bardzo ważna. Jest panią kapitan, świetną osobą, a to dla mnie podstawa. Bez tego nie ma drużyny. Niezwykle mocno pracuje. W tym sezonie bardzo się rozwinęła. Miała już wielki potencjał, gdy grała w Chemiku Police. Jednak gdy sprowadziliśmy ją tutaj, jeszcze odmieniła swoją grę. Teraz jest niewiarygodna. To jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza rozgrywająca na świecie. Chcę dalej z nią pracować - zapewnił Daniele Santarelli.
 21. sstar

  Pożegnanie

  Niestety masz racje. Obserwuje trochę jeżdżąc. Zakres nieprzewidywalnych i emocjonalnych zachowań, oprocz takich zwyczajnych bezmyślnych jest bezkresny. Czasem, a nawet dość często, kończy się bez konsekwencji na szczęście ale do czasu. Nie będę dawał przykładów. Wszak ten wątek to nieco nieudolne pożegnanie Śpiocha, żal.
 22. sstar

  Pożegnanie

  Nie wiem czy piszesz o osiedlu czy o strefie zamieszkania w której obowiązuje 20km/h. Z tymi dziećmi to problem złożony, niekoniecznie na pasach, niekoniecznie pod opieka dorosłych, niekoniecznie dobrze wychowane do przebywania i korzystania z infrastruktury drogowej. Faktem, ze jak zjeżdżam na dzielnie to toczę się jak olama, podobnie w centrum Wrocka, czujność ważki, nie watażki. Nigdy nie wiadomo co wyskoczy zza kolejnego auta.
 23. sstar

  Austria Kamperem

  Raz spaliśmy w naprawdę komfortowym busie z webasto i fotelami rozkładanymi na płasko design lski. Tuż przy wyciągu Vipiteno. W czeskich kurortach Szpindl i Harrachov parkowanie przy wyciągach na noc chyba rzeczywiście zakazane.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...