Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

saltem przez.....lawinę


jank

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Nooo, jeśli na poziomie forumowym 6 powinno się umieć robić salta przy lawinie z tyłu to ja musze się jeszcze wiele nauczyć...

A na sztruksie to nawet piątka, nie wkłada kolana wewnętrznej. :biggrin:

A poważniej - gość tej lawiny pewnie nawet nie widział. Miał zaplanowany skok i go wykonał i tyle.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poważniej - gość tej lawiny pewnie nawet nie widział. Miał zaplanowany skok i go wykonał i tyle.

Pozdro

o ile mój kulawy angielski pozwolił mi zrozumieć to co powiedział zaraz po zjeździe , to gość faktycznie nie miał pojęcia co się dzieje za jego plecami :smile:

ja bym mu dał mimo wszystko takie forumowe "7" , znaczy się jeździ tak jak ja :biggrin:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

o ile mój kulawy angielski pozwolił mi zrozumieć to co powiedział zaraz po zjeździe , to gość faktycznie nie miał pojęcia co się dzieje za jego plecami :smile:

ja bym mu dał mimo wszystko takie forumowe "7" , znaczy się jeździ tak jak ja :biggrin:

Tak myślałem - nie mam w pracy głośników. Przy takiej jeździe koncentracja na zadaniu nie pozwala ci na oglądanie się za siebie.

OK dajmy mu 7 -niech ma.

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jesli w trakcie salta nie miał zamkniętych oczu -co jest prawie pewne-to w tym momncie musiał widzieć lawinę.Poza tym lawinie towarzyszy hałas I jeśli nie jest głuchy to musiał coś słyszeć.

A najgorsze jest to,że jeśli on ma 6 do 7 forumowej skali to ,,,chyba czas ponownie startować od 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Moim zdaniem jesli w trakcie salta nie miał zamkniętych oczu -co jest prawie pewne-to w tym momncie musiał widzieć lawinę.Poza tym lawinie towarzyszy hałas I jeśli nie jest głuchy to musiał coś słyszeć.

A najgorsze jest to,że jeśli on ma 6 do 7 forumowej skali to ,,,chyba czas ponownie startować od 1.

Jeździłeś kiedyś w takich warunkach, przy takim stopniu koncentracji?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jeździłeś kiedyś w takich warunkach, przy takim stopniu koncentracji?

Pozdro

Cześć

Nie jeżdziłem I jestem pewien,że niestety jeżdził nie będę.

Ale co do koncentracji-zachowując oczywiście odpowiednie proporcje-to porównywałem to do swoich ekstremalnych(dla mnie) zjazdów na rowererze górskim przy których brak koncetracji na podłożu może mieć opłakane skutki I o ile pamiętam nie jestem w takich sytuacjach zupełnie zamknięty na czynniki zewnętrzne.W tym miejscu pewnie należy postawić pytanie o różnicę w poziomie-umiejętności- koncentracji amatora w stosunku do profi.I o faktycznie jest to jeden z wielu czynników różniących profesjonalistę w danej dziedzinie od nawet zaawansowanego amatora.

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Cześć

Nie jeżdziłem I jestem pewien,że niestety jeżdził nie będę.

Ale co do koncentracji-zachowując oczywiście odpowiednie proporcje-to porównywałem to do swoich ekstremalnych(dla mnie) zjazdów na rowererze górskim przy których brak koncetracji na podłożu może mieć opłakane skutki I o ile pamiętam nie jestem w takich sytuacjach zupełnie zamknięty na czynniki zewnętrzne.W tym miejscu pewnie należy postawić pytanie o różnicę w poziomie-umiejętności- koncentracji amatora w stosunku do profi.I o faktycznie jest to jeden z wielu czynników różniących profesjonalistę w danej dziedzinie od nawet zaawansowanego amatora.

pozdrawiam

No właśnie. Jak zjeżdżałeś to jechałeś po szerokim falistym stoku i w pewnym miejscu musiałeś z odpowiednią prędkością najechać na garb terenowy, którego przez większą część zjazdu nie widziałeś tylko mniej więcej wiedziałeś gdzie on jest. Na garbie skakałeś salto o wysokości około 10 metrów na ziemią i musiałeś je czysto wylądować itd.

Niezły jesteś. ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...