Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szeregesz - Rasssiijaaaa ;-)


MOSTOSTAL

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kiedyś na Pilsku. Mają dwa rodzaje karnetów, zwykłe i VIP. W związku z tym i dodatkowe bramki, gdzie VIP przechodzi "biez oczieriedi"- znaczy się bez kolejki. Zwykły dzienny karnet kosztuje 1100 rubli a VIP 2800. Różnica w cenie o czymś mówi. ( Na Pilsku robili jedynie 2 dziurki w karnecie przy przejściu bez kolejki).

Aha, pobyt za dobę w Złotym Hotelu kosztuje od 35000 rubli do 45000 rubli za dobę dla 2 osób.

Wszystko to nie zmienia jednak faktu, że chętnie z Johnym, marboru, KP, artixem, no i innymi miłymi forumowiczami, bym tam pojeżdził.:smile:

Edytowane przez Bumer
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się też piszę do Was na wyjazd... "U mienia russkij jazyk sawsiom haroszyj... " to się mogę przydać... ;-)

Tak sobie w ogóle przeglądam te postsowieckie "gornolyżnyje kurorty" to powiem, że sporo tam skansenu ale czasem micha opada jak sobie budują. Góry w każdym razie "pierwyj kłass". Mają po czym jeździć. Wszawobrodych mają w trąbce od orczyka... ;-) W końcu kto im zabroni.. Putin narty lubi i jest git.

Trochę tylko strach taki kawał jechać autem. Trzeba by jakiś stary ruski dupowóz zakupić. Busik UAZ, najlepiej, taki jak w Szczyrku czasem stoi w Czyrnej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja 1go czerwca jadę autem do Mongolii ,a więc spory kawał Rosji;sprawdzałem,czy po drodze da się gdzieś stanąć i pojeździć,ale wygląda ,że w czerwcu to nawet tam jest już po sezonie...

A szkoda,bo będę jechał przez Nowosybirsk,Krasnojarsk i Irkuck...

Edytowane przez lski@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tam się dostać trzeba najpierw polecieć do Moskwy. Dalej z Moskwy polecieć do Nowokużniecka lub Nowosybirska. Stamtąd autobusem lub samochodem 8-9 godzin jazdy na miejsce. Teraz koszty. Lot do Moskwy to 400zł, z Moskwy do Nowokuzniecka- 7000 rubli, to jest ponad 500 zł, potem jeszcze autobus 1700 rubli ( w dwie strony- w jedną 1200)- 125 zł. ( jak jest -40 stopni- cena wyzsza o 50%, jak jest ponizej -30, drożej tylko o 10%) :eek: Reasumujac ponad 1000zł w jedną stronę. Średnia cena za kwaterę dla 2 osób to 1700 rubli za dobę- 125 zł. Za tydzień wyjdzie 875 zł. Do tego karnety, najlepiej VIP żeby nie stać w kolejkach.... Coś mi się wydaje, że nijak to się ma do wyjazdy w Alpy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...