Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sulden, Południowy Tyrol 4-9.11.2015


Rekomendowane odpowiedzi

pffffffffffffffffffff :)

ale fotki :)

A co tam więcej ponadto to tu już zostało wstawione?

Wstawianie miliona zdjęć i opisywanie tras metr po metrze i zakręt po zakręcie nie ma nijak żadnego sensu, a wręcz ma skutek odwrotny od zamierzonego, bo jak ktoś zobaczy taki elaborat to najnormalniej w świecie da sobie spokój i nie przeczyta nic, to powinna być esencja informacji, a nie jakaś epopeja, tak uważam, to moje osobiste zdanie:smile:.

Jeszcze 2 lata temu podczas gdy to był można powiedzieć ośrodek praktycznie nieznany i mojej pierwszej wizyty w nim "skleciłem" film.

Film nie jest dostępny na urządzeniach przenośnych(smartfony tablety)

[video=youtube;gkqk6s9e2gE]

Z tego pobytu jednak nie będę robił, no bo nic w nim nowego nie było by co pokazać, w części ośrodka wysokogórskiej, czyli tej która jest czynna już na jesień nie zmieniło się nic, w części ośrodka tej która jest w miejscowości, czyli tej która będzie uruchomiona jak spadnie śnieg(pewnie nie wcześniej jak w grudniu) powstała w zeszłym roku nowa gondola. Jednak ja tam nigdy nie jeździłem i jakoś nie zachęca mnie to co tam widzę żeby to miejsce odwiedzić w pełni sezonu. W pełni sezonu jest to 2 razy dalej niż mam do ośrodka takiego jak chociażby Kraischberg, który jeśli chodzi o trasy i infrastrukturę oferuje mi to samo tylko w mniejszych górach, więc po co tyle dalej jechać?

Sulden jest super właśnie na początek sezonu, podczas gdy mam do dyspozycji tylko lodowce, tam choć lodowca można pojeździć na nartach na świeżym i sztucznym śniegu.

Główne atuty tej stacji narciarskiej to:

zdecydowanie niższe ceny

pewniejsza pogoda

mniej ludzi

wyciągi krzesełkowe, orczyków nie ma

Wady to:

niewygodny i dłużący się transport z miejscowości "do śniegu" - kolej kabinowa na stojąco z przesiadką

mekka klubów, ośrodek poszedł chyba w stronę takiego klienta i pozwalają tyczki ustawić gdzie kto chce i ile chce

brak dobrze zaopatrzonego sklepu spożywczego, jest tylko jeden mały SPAR

Wiem że wadą dla wielu osób może być dojazd górską drogą z serpentynami ok 15 km, ja akurat lubię i wpisał bym ten fakt w zalety, ale mam świadomość że większość osób wysiada z samochodu na miękkich nogach z traumą i czasami z pustym żołądkiem:tongue:

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zgodę od Mariana czyli Bumtarara, na opublikowanie filmu który zrobił smartfonem. Film jest z ostatniego dnia, połączył go przy użyciu jakiejś darmowo pobranej aplikacji, która ma tam od razu jakieś gotowe podkłady muzyczne. Bawił mi się tym całą powrotną drogę, jak już słyszałem to gwizdanie, to myślałem że mu je...e:biggrin:, albo wysadzę w biegu :stupid:, potem wpadłem na sposób i dałem muzę w samochodzie na full:biggrin:.

No ale ok, napracował się chłopak, cel uświęca środki, grzechy odpuszczam, a że to nie moja robota to proszę mi za to dzięksów nie dawać:rolleyes::

[video=youtube;Bnf-C7bCSHs]

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zostałem wywołany do tablicy, muszę sprostować :biggrin:

Po pierwsze nie Bumtarara, tylko bumtralala :stupid:

Po drugie to w ostatniej chwili miałem zmienić podkład muzyczny na bardziej neutralny, dłuższy i mniej wkurzający, ale marcinn tak ładnie go pogwizdywał, że nie mogłem się powstrzymać... :D

Po trzecie - kto zgadnie, co to była za piosenka, którą SB rozkręcił w samochodzie na full? :laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Irena Santor - "Już nie ma dzikich plaż"

2. Tina Maze - "My way is my decision"

3. Ich Troje - "Keine Grenzen"

:biggrin:

Dementuję i przysięgam że jedynki i trójki nie mam i nigdy nie miałem:biggrin:, natomiast dwójkę i owszem :smile:

Ale mam coś czego nikt nie ma w zmieniarce w samochodzie ,np.

Edytowane przez SB
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dementuję i przysięgam że jedynki i trójki nie mam i nigdy nie miałem:biggrin:, natomiast jedynkę i owszem :smile:

Ale mam coś czego nikt nie ma w zmieniarce w samochodzie ,np.

Zamiast tej ostatniej jedynki z pewnością miałeś napisać dwójkę,

A Voxx to byłem pewien,że został na full puszczony w celu zagłuszenia.:laughing:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym zajrzała wcześniej do wątku to bez podpowiedzi bym zgadła na punkcie jakiej piosenki SB ma obsesję :)

A Voxxclub u mnie też leci :) Leciał na ostatnich moich zawodach we Flachau więc mam sentyment :)

Filmik fajny ale mało życia prywatnego pokazaliście i mało emocji... Zakończenie dość oczywiste. Słaby scenariusz, zero scen łóżkowych... ehhh... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sulden jest super właśnie na początek sezonu, podczas gdy mam do dyspozycji tylko lodowce, tam choć lodowca można pojeździć na nartach na świeżym i sztucznym śniegu.

Jak widze na filmie to śniegu było więcej niż na obu lodowcach w Soelden w tym samym czasie. Tam mi się przynajmniej zdaje :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik fajny ale mało życia prywatnego pokazaliście i mało emocji... Zakończenie dość oczywiste. Słaby scenariusz, zero scen łóżkowych... ehhh... :)
Takie nartownie to jest 100 razy lepsze od najlepszego tego co się robi w łóżku :applause:A jeśli chodzi o sceny z życia prywatnego, to uchylę trochę intymnego świata Marcinna:redface:attachment.php?attachmentid=24089&d=1447328593:biggrin:

20151105_181314[1].jpg

57da83b53a4fa_20151105_1813141.jpg.e995fb751be4b68da861945a94c08f0f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...