Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Witam Wszystkich :)


makuc

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie... Witam wszystkich:)

Szukałem, szukałem i doszukałem się miejsca, gdzie można się przywitać z Wami.

Wypada powiedzieć kilka słów o sobie...

Mam na imię Marcin, obecnie mieszkam w Częstochowie. Moja przygoda z nartami zaczęła się w okolicach roku 2000. A na dobre, kiedy po raz pierwszy udało mi się postawić narty na krawędzi... I tak staram się robić za każdym razem na stoku.

Lubię to :) Bardzo :)

Najczęściej odwiedzam Górę Kamieńsk. Mogę jeździć tam nawet po pracy, w ciągu tygodnia. Korzystam, kiedy tylko mogę. I czekam na śnieg na Kamieńsku.

Może uda się jeszcze przed Świętami wypróbować nowe narty - Atomic D2 3.0 GS 184... stoją w kącie i drażnią :) Ale to pewnie Białka, albo Słowacja/Czechy. Czytam forum z informacjami z pierwszych wyjazdów. I planuję:)

Pozdrawiam

I do zobaczenia na stoku

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi :)

W temacie Kamieńsk: dla mnie podstawową zaletą tego miejsca jest to, że po 40 minutach od zamknięcia drzwi jadę wyciągiem w górę. Jeśli jest śnieg, to mogę jeździć praktycznie codziennie - bezcenne :)

A jeśli chodzi o samą górę - weekendy jak pewnie się domyślacie jest bardzo ciasno - dwa, trzy wjazdy na godzinę. Nie polecam tym bardziej, że część ludzi w weekend to osoby początkujące, albo takie, które przyjechały "dla jaj". Goprowcy mają co robić. Luźno jest w ciągu dnia, czasami wieczorem - jeździ się góra-dół. Stok ma ponad 700 metrów i ponad 100 metrów przewyższenia i do tego obie trasy (są dwie, po obu stronach krzesła) są dosyć szerokie. Także nie jest to ośla łączka. Początek tras jest całkiem czerwony, więc można nabrać trochę prędkości na resztę zjazdu.

Info z życia: Kamerka pod tym linkiem: http://oognet.pl/content/details/574 pokazuje wyciąg orczykowy. Jeśli kolejka jest dłuższa niż do połowy szerokości stoku - nie jadę, za gęsto będzie również na krześle.

Podsumowując: jeśli jest śnieg (stok leży prawie w środku Polski, więc trzeba brać poprawkę, że ze względu na pogodę jest uruchamiany jako ostatni) i nie ma za dużo ludzi to serdecznie polecam wszystkim z bliższych okolic.

Całkiem fajna górka.

Pozdrawiam

M

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...