Narty - skionline.pl
Jump to content

Sprzedam kask UVEX P1us 52-55cm - nowy

Recommended Posts

Sprzedam nowy kask Uvex P1us Junior w rozmiarze 52-55cm.

Kask nowy, w fabrycznym pudełku razem z metkami, nie używany, w zestawie dowód zakupu/gwarancja (kupiony 20.01.2017).

Sprzedaję ponieważ okazał się minimalnie za mały.

Kontakt PW, mogę wysłać real zdjęcia dla zainteresowanych.

Wystawiłem też kask na allegro - http://allegro.pl/show_item.php?item=6689766882

Edited by olek123

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By tml
      Cześć,
      Mam pytanie do użytkowników kasku Uvex P1us - czy nauszniki można zdemontować, tak aby można je było potem ponownie zamontować 🙂 Nad nausznikiem jest "przycisk", który wydawało mi się, że trzyma nausznik, ale po wielu próbach udało mi się go trochę wcisnąć, a trochę odgiąć skorupę na tyle, żeby ten zaczep nie blokował się na skorupie, ale mimo tego nausznik ani drgnie. Na 100% jest to osobny element, nie jest zszyty z wyściółką kasku, więc dziwne byłoby, gdyby taka możliwość nie była przewidziana.
      Będę wdzięczny za pomoc.
      Pozdrawiam, /tml

• By Spiochu
      Jaki kask z odpinaną szczęką polecacie? Które są najlżejsze i najbardziej przewiewne? Które można dostać w jasnym kolorze (słońce!)?
    • By Nissenel
      Witajcie,
      Jeżdżę raz w roku na narty na maksymalnie tydzień, do Zieleńca, Szklarska Poręba, Szczyrk, Szpindlerowy Młyn, Černá hora - to stoki na których byłem, zawsze korzystałem z wypożyczonego sprzętu. Jeżdżę rekreacyjnie, nie bardzo wolno ale też nie lubię mega szybkiej jazdy, raczej umiarkowanie, nie wyskakuje z górek, nie jeżdżę na krawędzi. Chciałbym zainwestować w swój sprzęt poniżej napisze co potrzebuje i jaki mam budżet:
      Narty - do 1000 zł (jaka długość będzie dla mnie odpowiednia?) 
      Kask - do 300 zł
      Gogle - do 250 zł
      Buty - do 600 zł
      Kijki - do 150 zł
      Mniej więcej mam taki przygotowany budżet. Raczej moich umiejętności nie będę mocno rozwijał, obecnie to jakieś 4 lub 5/10. Zależy mi na komforcie jazdy, nie będzie zaawansowanym narciarzem. W przyszłości planuje pojechać może na inne stoki do Polski, Czech czy Słowacji. 
      Gdyby były lekkie różnice w cenie i potrzeba dołożenia do kupna czegoś porządniejszego to delikatnie naciągnę budżet (ale na prawdę delikatnie). Chciałbym abyście podpowiedzieli w jakie modele celować. 
    • By Benuleg
      Witam, 
      Tak jak w temacie, czy ktoś kto jest w posiadaniu tego kasku jak go ocenia? 
      Przymierzam się do kupna kasku z wbudowaną szybą, czy może ktoś ma godne polecenia kaski? 
    • By mario33
      Odstąpię plecak ski/snowboard/skitour Dakine Heli Pro. Kolor brązowy.
      Wyposażony w dedykowaną kieszeń na gogle, wygodny dostęp do głównej komory przez tylny panel oraz przednią kieszeń na sprzęt antylawinowy.
      Plecak jest kompletnie nieużywany, tylko rozpakowany i usunięte metki. Leży w szafie, może się komuś przyda.
      Nowe chodzą po 300, powiedzmy 199 zł.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
  • Create New...