Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kupię narty i inne części sprzętu - osmiolatka


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

To jeśli @mysiauek jest zainteresowany to mam takie.

Kupione dwa lata temu i używane przez 4 dni. W zeszłym roku nieużywane. Leżą i czekają na sprzedaż, ale ponieważ jestem w trakcie przeprowadzki to nie było czasu ogłoszenia zrobić.  Nawet jeszcze nie rozeznałem, ile mogę za te buty uzyskać. Pudła niestety już nie znalazłem.

Pozdrawiam

Buty narciarskie Atomic Hawx Girl 3 (skionline.pl)

 

20231114_213750.jpg

20231114_213812.jpg

20231114_213801.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mysiauek napisał:

daj znać jakie ceny/odbiór/przesyłka

Cześć 

Bij-zabij a nie pamiętam ile płaciłem 😉

Tak myślę może 75/25 czyli 100 jurkòw za całość powinno być sprawiedliwie żeby wilk i owca była zadowolona. Znalazłem jeszcze czerwony kask rozmiar 56-58cm więc dodam w gratisie. 
Co do przesyłki, bo widzę miejsce zamieszkania GOP a wujek Google podpowiada na Górnośląski okręg przemysłowy to niestety ale nie mam nikogo ze znajomych co jeździ w tamten region PL,gdybyś mieszkał w bliskości A2 dostałabyś wszystko pod drzwi a tak trzeba będzie coś kombinować . Albo przesyłka tylko pytanie czy to będzie opłacalne (musiałbym wysłać z BE) lub przewoźnik-tu musiałbym podzwonić po swoich znajomych żeby dali namiar na kogoś z Twoich regionów albo jest jeszcze jedna opcja tu trzeba będzie się uśmiechnąć do kolegi @Lexi 🤣, z Markiem wybieram się początkiem grudnia do AT a on mieszka w bliskości Krakowa więc pewnie jakoś będzie tamtędy wracał A4. 
Jak cena odpowiada  pisz na priv coś wymyślimy. 
 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2023 o 13:23, mysiauek napisał:

Kupię zestaw narciarski dla osmiolatki.

Narty 115-120cm.

Buty 33 lub 34

Jak jeszcze Wam coś zalega jak np ubranie to dajcie znać.

Ja mam kurtkę narciarską Trollkids Holmenkollen Pro w rozmiarze 152. Jakby pasowała młodej damie, to zapraszam na priv. (moja już wyrosła).  

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Victor napisał:

Ogólnie niby tak,,ale cena wysyłki kurierem to prawie połowa ceny zakupu,więc nie wiem czy jest sens(sparawdzailem różne firmy, wychodzi między 150-190pln).

Mówię że ewentualnie ja moge przywieźć do Polski i wysłać tutaj ...to jakieś pewnie 15~20zł.

Edytowane przez Lexi
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...