Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Leski - ujawnił lewy profil


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Leski - ujawnił lewy profil

Nikt nie wytrzyma długo w spokoju przy takich palantach, jak ty i leski. No, sam widzisz. Ale nie płacz z powodu Staszka. On poprostu myśli logicznie w przeciwieństwie do ciebie i tobie podobnych. I nie płacz, kiedy odjadę... Widzisz tą kropkę w prawym górnym rogu? To ja! Płaczę ze śmiechu nad tobą. To ty zacząłeś palancie, więc giń! Ale... zawsze możecie założyć towarzystwo wzajemnej adoracji z leskim. Śmiem twierdzić, że będzie was dwóch, chociaż mogę się mylić. Głupich nie sieją, sami sie rodzą. Krzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leski - ujawnił lewy profil

ty frustrat jesteś ... kropka przygarnąłeś ... i nawet to nie pomogło.

nawet mi Cię nie żal ...i śmiać się z Ciebie nie będe ... osobistych dramatów nie wnoś jednak na forum ... są takie programy w TV ... może tam się odnajdziesz.

Ale się JJK oberwało ... ale czy ktoświe za co?

Ps. " Ty jesteś jednym z lepszych w te klocki i dlatego zaszczyciłem Cię moim postem, ale mam dla Ciebie drugą, gorsza nowinę. Ten jest ostatni."

obiecanki cacanki a głupiemu radość ... miałbyć ostatni ale nawet doby nie wytrzymałeś ... nerwy wysiadają? :)

.::LE`SKI2DIE::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leski - ujawnił lewy profil

OK, poziom swojej kultury ujawniles wyzywajac mnie od palantow. Na szczescie masz jeszcze cywilna odwage podac swoje nazwisko. Szczerze mowiac, bardzo licze, ze sie spotkamy w tzw realnym swiecie, zobaczymy czy tez bedziesz taki mocny w slowach.

Druga sprawa, pisuje na tym forum od trzech lat. Nie przypomianm sobie Ciebie jako aktywnego uczestnika. Widocznie wczesniej uznales, ze sikaja do Twojej piaskownicy i zdecydowales sie wycofac. Z drugiej strony wyglada na to, ze jestes wspaniale zorientowany w tym co sie tu dzieje - to co, od trzech lat patrzysz jak inni sikaja do piaskownicy? To zakrawa na zboczenie.

Trzecia sprawa, martwi mnie Twoja nieslownosc - obiecales, ze juz nie bedziesz pisal na tym forum, no i co? Zmien przynajmniej nicka.

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leski - ujawnił lewy profil

A nie prawda. W tamtym sezonie napisałem kilka postów z subiektywnum opisem miejscowości i tras . Wracając do Falcade to nie było najgorzej pomimo braku śniegu na poboczu stoków - za to na nich z 1.50 m. Ogólnie było super . W tym roku jak wiesz jadę do Gerlos ( 25.01.) a później ( 29.03.) do Ischgl . Znalazłem tam fajne lokum za 240 EU.Za apartament.Jak chcesz to podam Ci szybko namiary. A co do Leskiego to niech facet ma juz spodój . Widocznie cieszy sie inaczej.....;-))))) . A może to naprawdę nam brakuje już spontaniczności i radości z tego co robimy . Co do mnie to chyba nie ma to racji bytu bo jestem bardzo szczęśliwym i radosnym gostkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...