Narty - skionline.pl
Jump to content
  • Similar Content

• By Daggy
      Szukam porady jak dobrać odpowiednie narty. Póki co mam dwa typy. 
      1. Płeć -kobieta 
      2. Wiek -45
      3. Waga -57
      4. Wzrost -160
      5. Na nartach jeżdżę od 18 roku życia ale z bardzo długą przerwą. Ostatnio od 3 sezonów regularnie. Polska i Czechy 
      6. Moje umiejętności określam na 6
      (wg skali forumowej 
      7. Moje buty to - Heady flex 85
      8. Teraz jeżdżę na nartach/model - stare Heady pożyczone 
      9. Preferuję styl jazdy (długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, po przygotowanych stokach czasami lubię też prędkość 
      10. Upatrzyłam sobie narty Head super joy lub Absolut Joy 148. Byłam nastawiona na super joy ale nie wiem czy jestem do nich na tyle dobra....zamierzam jak już będzie można wybrać się też w Alpy 

Czytam i Czytam i mam wątpliwości. Chcę aby było przyjemnie ale i rozwojowo 
      Daggy 
    • By piecu15
      Cześć! Czy jesteście w stanie ocenić po załączonych zdjęciach stan krawędzi i ślizgu? Osoba sprzedająca twierdzi, że narty były jeżdżone przez 3 sezony po 5 dni, są w dobrym stanie, poza jedną rysą na ślizgu. Z tego co potrafię ocenić je swoim nieprofesjonalnym okiem to krawędzie wyglądają na grube.
      Dodatkowo proszę Was o opinię, czy te nart będą dobre dla kobiety, która ma za sobą 1 dzień na nartach. Wzrost 170 cm, waga 60 kg. Narty ze zdjęcia mają 156 cm, Atomic Cloud 7. Zastanawiam się czy nie będą za długie na naukę.

• By szp87
      Cześć, 
      Chciałem Was prosić o pomoc w doborze nart i butów przed sezonem, obecnie będzie to mój 3 tygodniowy wyjazd (niestety raz w roku) na narty, Polska (dosyć intensywne wyjazdy jazda od rana do nocy z przerwą na obiad), w tym roku był Chopok na jeden dzień, teraz planuje tydzień  spedzieć na Chopoku. Przygodę z  nartami zacząłem w 2016 od Kaszubskiej Wierzycy do 2018 wykorzystane były wszystkie dni z warunkami :-) obecnie buty Rossignol All Speed 80 są już zamiekie i nie czuje w nich za dobrze skretow, nauczyłem się jeździć na krawędziach. Narty do tej pory niestety ale były z wypożyczalni  ostatnie dwa sezony te same elany 168 czułem że ich zużycie nie pozwala rozwinąć skrzydeł, mój wzrost 187 waga 92 lat 33. Jestem osobą aktywną i w ciągłym ruchu wydaje mi  się, że szybko łapie. Polecacie mi proszę coś na dłużej lubię dłuższe luki ale dynamiczna jazdę, nie mam tu na myśli bardzo szybkiej, łapie frajdę z kolejnych wejść w luk. Jazda po przygotowanych trasach. Jeszcze nie wypuszczalem się na trasy czarne (chyba respekt?) ale czerwone nie sprawiają mi żadnych problemów. 
      Z góry dziękuję!
      Pozdrawiam 
      Łukasz 
    • By Lula
      Chcę kupić narty dla siebie. Wiek - 40 lat, waga 53 kg, wzrost 163 cm. Jeżdżę kilkanaście lat. Głównie w Polsce -  m.in. Szczawnik Wierchomla Dwie Doliny (jeszcze jak były połączone), Słowacja m.in. Chopok, raz Włochy. W ubiegłym roku jeździłam 6 dni na Jaworzynie Krynickiej. W tym roku byłam po raz pierwszy w Białce Tatrzańskiej i trasy wydawały mi się bardzo łatwe. W marcu wybieram się na Słowację. Mam swoje bardzo stare narty Bilzzard 150 cm. Przez ostatnie 3-4 lata wypożyczałam narty i były one dużo krótsze ok. 140 cm i lepiej się na nich czułam niż na moich 150 cm. Czytam na forum, że powinnam kupić dłuższe narty. Jaką długość mi polecacie? Swój poziom określiłabym jako średniozaawansowany. Lubię trasy niebieskie, ale z przyjemnością jeździło mi się też na trasie czarnej na Jaworzynie (mniej ludzi, mniej rozjeżdżony stok). Chciałabym robić postępy. Zastanawiam się nad nartami Head Super Joy, Rossignol react r 6.? Proszę o pomoc i inne propozycje. Budżet nie jest najbardziej istotny, ale dobrze byłoby zmieścić się do 1500 zł

• By anik_ski
      Musimy szybko kupić nowe narty dla męża. 43 lata, 193cm wzrostu, 125kg wagi. Buty head lyt edge 130, ruznuar 31.5. Mąż na stokach od wielu lat, umiejętności dobre. Jeździmy głównie po trasach (Czechy, Dolny Śląsk, raz w roku tydzień w Alpach). Lubimy też wyjechać na puch, do lasu, na muldki, czysto rekreacyjnie. Jeździmy po7h dziennie, z 8letnia córką, głównie po czerwonych trasach.  
      Ktoś ma  pomysł jakie narty  będą ok? Budżet mąż 2000
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...