Narty - skionline.pl
Jump to content
olo

Czantoria albo Soszów 30.01.3019

Recommended Posts

Jutro jadę z Rybnika w Beskid Śląski (myślę o Czantorii lub Soszów). Mam dwa miejsca w samochodzie. Jak komuś bardzo zależałoby to mogę podjechać do Gliwic. Zapowiada się piękna pogoda 🙂

17 minut temu, olo napisał:

Jutro jadę z Rybnika w Beskid Śląski (myślę o Czantorii lub Soszów). Mam dwa miejsca w samochodzie. Jak komuś bardzo zależałoby to mogę podjechać do Gliwic. Zapowiada się piękna pogoda 🙂

Cholera! Ja się wybieram w piątek.

Nie wybieracie się z Grażyną w piątek na nocne? Do Cieńkowa?

1 godzinę temu, Piotr_67 napisał:

Nie wybieracie się z Grażyną w piątek na nocne? Do Cieńkowa?

W piątek wieczorna jak najbardziej :-) może być Cieńków,  - więc jak nic niespodziewanego nie wypadnie to będziemy (może nie równo o 17:00, ale postaramy się jak najwcześniej).

Ja wziąłem w pracy zaległy urlop jako 'wolne środy', dlatego na dzienne przez najbliższe cztery tygodnie właśnie w środy będziemy jeździć.

Pozdrawiamy serdecznie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By rabios
      Zostały 2 wolne miejsca w busie na wyjazd, na Stubai i Hintertux!!!
      Wyjeżdżamy po południu 30 października w środę, ze Straszyna koło Gdańska. 
      4 dni na nartach lub snowboardzie. Zależy kto co lubi 
      Powrót 3 listopada po nartach. 4 listopada jesteśmy nad ranem w Trójmieście.
      Jedziemy 9 osobowym busem, więc jest wesoło:D 
      Trasa Trójmiasto -> Poznań -> Berlin!!!
      Dla szybszego kontaktu 604 791 524
    • By idealist
      Hej wszystkim,
      uczniowie mojego liceum wyszli z pomysłem zorganizowania Białej Szkoły w styczniu i ku mojej wielkiej radości zwrócili się do mnie o pomoc i współorganizację. Znalazłam oferty takiego wyjazdu w BP Wygoda Travel. Czy ktoś ma może jakieś doświadczenia z tą firmą? A może znacie innego organizatora takich imprez?
    • By koziolo
      Jedziemy z Wałbrzych (Wrocław) do Mölltaler 30.10 (w nocy) do 03.11  i 08.11 do 12.11.
      Mam dwa wolne miejsca lub zabierzemy się z kimś w dwójkę. 
    • By Dariusz
      Planuje jechać w kwietniu do Austrii, termin do uzgodnienia, w zależności od prognozy pogody. Mogę zabrać 1-4 osoby, wyjazd z okolic Poznania. Jest ktoś chętny na kwietniowe szusowanko, myślę o wyjeździe na Hintertux lub  Mölltaler na 3-4 dni. Widzę np. że od 6 kwietnia ma być pogoda, można by np. w piątek jechać i wrócić we wtorek lub środę.
    • By kris63
      Chętnie dołączę do  wyjazdu (Austria Włochy)od 5.04.19 z W-wy
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...