Narty - skionline.pl
Jump to content

Sławek Nikt

Members
 • Content Count

  305
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

214 Excellent

About Sławek Nikt

 • Rank
  Średnio zaawansowany

Personal Information

 • Imię
  Sławomir
 • Miejscowość
  Wszędzie gdzie mnie hobby zawiedzie.

Ski equipment

 • Narty marka
  Dynastar. Fisher.
 • Buty marka
  Fisher.
 • Gogle
  Smith ignitor za 130 zeta :-)

Skills

 • Poziom umiejętności
  1

Recent Profile Visitors

773 profile views
 1. Aceton do mycia czego ? Chyba elementów metalowych albo szyny i to bez naklejek albo innych malunków bo szybko znikną po acetonie ... Izopropanol o wiele bezpieczniejszy.
 2. Albowiem jak rzekł dawno temu mistrz: jeśli nie możesz być supermanem to po prostu bądź sobą.
 3. Jeśli łożyska wydają jakieś odgłosy poza delikatnym szumem to nadają się już tylko do wymiany ... A trzeszczenie jak piszesz świadczy o wypracowanych elementach łożyska czyli kulkach i bieżni.
 4. Jazda w Twoim towarzystwie (oczywiście pewnie przez parę metrów 🤣 ) na pewno by mnie na nogi solidnie postawiła, ale dla mnie koniec sezonu niestety.
 5. Spodnie dotarły. Raz jeszcze dzięki Mirku 👏 Pozdrawiam. Sławek.
 6. Pewnikiem rozkminia co to dziś na Wembley się będzie działo 😉
 7. Kto bogatemu zabroni 😉, a ja biedniejszy chętnie się przejadę na różnych modelach przed zakupem choć wiadomo, że przy zbliżonych parametrach to kolosalnych różnic nie będzie.
 8. Zauważyłem te subtelne różnice pomiędzy szkoleniowcem i szkoleniowcem z zasadami.
 9. O widzisz Adam, teraz piszesz jak rasowy szkoleniowiec. Tak trzymaj 💪
 10. Przypomnę: nasza utarczka, a w zasadzie twoje odpowiedzi nie na temat dotyczą tego wpisu powyżej o czym już napisałem. Chcesz pomóc czy odpowiedzieć to udziel po prostu odpowiedzi na krytykowany tekst poprawiając go zgodnie ze sztuką jaką reprezentujesz.
 11. Czyli mamy tak: wiem, ale nie powiem 🤣 Następnie odsyłasz do zakupu płytek dvd, ale napisać dalej nic Ci się ni chce..., można i tak tylko nie krytykuj tych co piszą, a jeśli to robisz to uzasadnij / napisz co jest poprawne bądź nie itd.
 12. Zamiast krytykować po prostu napisz jak poprawnie cała jazda krok po kroku ma wyglądać zgodnie ze sztuką narciarską.
 13. Dobra, koniec tych uprzejmości: lecim naszych piłkarzy dopingować coby przypału w eliminacjach nie było, a że meczyk w stolicy ..., chyba się będzie działo 😉
 14. Panie @Mitek jeśli coś miałbym zasugerować to tylko i wyłącznie fakt, że i grypa i pandemijalne testy mają bardzo wiele wspólnego, tylko tyle ! A widziałeś testy na jutubie ? Natomiast widzę, że napisać muszę, iż Tobie i Twoim bliskim zdrowia życzę bo nie doczytałeś tego między wierszami tylko nadinterpretowałeś mój wpis błędnie nad czym odrobinkę boleję.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...