Narty - skionline.pl
Jump to content

Sławek Nikt

Members
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

92 Excellent

About Sławek Nikt

 • Rank
  Średnio zaawansowany

Personal Information

 • Imię
  Sławomir
 • Miejscowość
  Wszędzie gdzie mnie hobby zawiedzie.

Ski equipment

 • Narty marka
  Dynastar. Fisher.
 • Buty marka
  Fisher.

Skills

 • Poziom umiejętności
  1

Recent Profile Visitors

336 profile views
 1. I nie dla rządzących ... I to niezależnie od opcji politycznej ... I nie tylko na naszym podwórku.
 2. Adn. 1. Rozumiem, że doskonale Ją znasz i ma możliwość tzw. obiektywnej oceny sytuacji, a nie polega na lekarzu z Łodzi i jego wykresach choć niektóre jego zdania prezentują się sensownie. Adn. 2. Ja też mogę podać liczby i rozumiem, że nie weźmiesz ich poważnie pod uwagę, dlaczego zatem bierzesz, aż tak poważnie liczby podawane przez kogoś bez rzeczywistej możliwości ich weryfikacji ? Adn. Jeśli uważasz, że tefałen i tefałpe grają do dwóch różnych bramek to coś mi się wydaje, że jesteś w błędzie.
 3. Akurat trafiłeś na zwolenniczkę tego obozu. Jestem niemal przekonany, że w kolejce byli i inni. Ponadto dość naciągane wyzwanie ... Masz tam @WojtekM kogoś znajomego komu ufasz czy na tefałenie się opierasz ? Człowiek komputer czyli Gates już buduje fabryki, choć jeszcze nie ma szczepionki ... I dlaczego takie fabryki buduje pan Bil, a nie państwowe spółki ? j.w. Tak to olbrzymi problem i nikt z tym nic nie robi ... Tak jak z bardzo mocno reklamowanymi napojami "dla dzieci", które zawierają tyle cukru, że szczęka opada czy nachalnymi reklamami telefonii komórkowej jakie to wspaniałe życie z komóreczką ...
 4. Przecież gołym okiem widać i parafrazując i słychać i czuć, że tu nie chodzi o to czy ktoś tam coś tam sprawdzi tylko o to aby mieć oficjalny dostęp do tego do czego do tej pory ten dostęp był mniej oficjalny i z tego powodu nie można było podjąć oficjalnych kroków. A na język polski tłumacząc zapewne chodzi o oficjalny wgląd w przesyłki z zagranicy. Mgliście ze względu na wiek co prawda, ale pamiętam te czasy ... Za tzw. PRL-u tak było jak ktoś paczkę np. z Niemiec dostał. Zawsze była "przetrzepana" i zawsze było o wiele mniej, aniżeli w liście poprzedzającym paczkę ktoś tam coś tam posłał. Teraz pewnie paczka doleci bo demokracja itd. ale podatek będzie taki, że się większości paczek wysyłać się odechce.
 5. Ja na to jak zawsze: STANOWCZE 3 x NIE !!! O guglu i jego "pozarządowości" przez litość nie napiszę bo to monopol jakiego nie ma na świecie i dostęp do niego jest w jednych rękach. A po co tresować ? Sami na siebie donoszą na szajsbuku. Dobrze napisane. Potem wystarczy puścić w obieg koronę i informację, że akurat Ci ludzie (dziwny zbieg okoliczności ...) są jej nosicielami ... Resztę sam sobie @Ziemowit dopowiedz. Nie należy też mylić obozów w drugą stronę i mylić tych pojęć tak w skrócie napiszę bo nie chce mi się z tobą dyskutować skoro tobie nie chce się odpowiedzieć na moje pytania. I według ciebie na pewno człowiek z linku nie mówi prawdy: https://www.youtube.com/watch?v=7tgOghqchTk&feature=share&fbclid=IwAR3OB_39LfrKOTlfqpeoF4ZLITFKc88tz2BX_ZVs3c7TsFllPomZ6eANm2I Po raz kolejny podkreślę, że stosuję się do zaleceń anty-wirusowych tak ogólne rzecz ujmując.
 6. Życie pokazało też, że "szajsbuk" jest wzorcem dla tych, którym brak innego najczęściej tego właściwego wzoru. Z powodów różnorakich, ale nie o tym mowa. @Ziemowit już to raz napisałem, ale się powtórzę. Nie, nie i jeszcze raz NIE ! Dziś dasz im palec jutro Cię nie ma ... @fredek321 cały czas piszesz z olbrzymią pewnością siebie ... Wiesz więcej od nas ? Pochwal się bo jak widzę nie masz z tym problemu. A może ktoś z forumowiczów ma tam znajomego lekarza i może to potwierdzić ? I tu pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą. To nas - wyborców można nazwać idiotami bo sami ich wybieramy ... Oczywiście to wiecie, ale pozwolę sobie przypomnieć, że od baaardzo wielu lat rządzą niemal Ci sami ludzie tylko liderów i hasła zmieniają, a i to nie zawsze ... Gdzie potem liderzy "lądują" doskonale wiecie. Jak zawsze i jak zwykle głoszą zapewnienia o transparentności i inne tego typu hasła, a potem jest jak jest i jak już było i nikt z tego nie wyciąga żadnych wniosków ... A jak wyciąga to jest niemal pośmiewiskiem bo tak widzą (za pieniądze oczywiście) inni. A wybory ... Dość kontrowersyjnie to ujmę, ale ludzie wybierają tych co więcej obiecają. Jakby dzisiaj jakiś przywódca i to ten o nie najlepszej opinii obiecał 1000 + to śmiem twierdzić, że wygrał wybory. Temat jest rzecz jasna na pewno o wiele bardziej skomplikowany, ale wyborcom wystarczy kiełba wyborcza. I tyle w temacie wyborów. A może trzeba było dać szansę komuś spoza kręgów, które od x lat rządzą ...
 7. Nie osobo, a osobom i nie o niekreślonym, a o teoretycznie niekreślonym wykształceniu bo nie każdy ma ochotę się tym chwalić. Mało tego - twierdzę, że osoby bez wykształcenia bywają o wiele bardziej komunikatywne i uprzejme od osób z dyplomem. Od wielu lat nie oceniam po wyglądzie (czy sposobie wysławiania się choć uważam to za dość istotne) i wiem, że robię nie dobrze, a doskonale.
 8. Zapomniał pan Hajdarowicz, o propozycjach od samego rządu czyli o politykach mające na celu poprawę stanu państwa polskiego w walce z koronawirusem. Proponuję aby dopisano obniżenie uposażenia posłów do powiedzmy 6 tys., a prezesów spółek wszelakich do 12 tys. Wszak cały czas mówią i piszą jaka to Polska dla nich ważna. Skoro wiele osób w Polsce może przeżyć za 6 tys. zakładając, że pracuje i mąż i żona, a do tego często spłacając kredyt mieszkaniowy to zapewne bez problemu dadzą radę, a budżet powiększy się znacząco. Dodatkowo pomysły aby zawiesić kodeks pracy, zmniejszać wymiar urlopu,wspierać prywatną służbę zdrowia (dlaczego nie państwowej ?!!!) są totalnie nietrafione ! Wręcz przyczynią się do dalszej degradacji kraju i upadku służby zdrowia. Gdzie pomysły o wracaniu do produkcji i tym podobne ?
 9. "Zakładanie ludziom obroży po przez obowiązkowe aplikacje służące do inwigilacji jest paskudne, jednak z dwojga złego wolę to niż gospodarczy kataklizm i zamieszki w całym kraju. O rozwiązaniu trzecim, czyli puszczeniu wirusa wolno się nie wypowiadam, bo nie chcę nawet próbować decydować o ludzkim życiu." Zakładanie obroży jest od dawna praktykowane tylko formy inne ... I pacz pan mają Cię bo o to między innymi biega ... Ludzie mają o tę obrożę prosić ... Podobnie było przecież podczas sławetnych już mocno takich akcji po WTC. Miały być "chwilowe", a trwają do dziś. Chyba tego co napisałeś nie przemyślałeś do końca ... A co do wirka: przecież on wolno sobie lata i tylko od Ciebie zależy gdzie poleci dalej.
 10. O to to ... @fredek321 oficjalnie napisał, że w przyszłości zamierza pracować prywatnie, ale to trzeba albo śledzić wątek albo go znać. Faktem jest, że pomimo nawału pracy i przysięgi Hipokratesa czasu ma sporo.
 11. Oświeć mnie @fredek321 jak to jest w takim razie z tymi szacunkami ? I czy można przejść koronkę niemal bezobjawowo czy nie ? Bo raz skłaniasz się ku tezie, że jednak można, a teraz z jakimś tischnerem mi tu wyjeżdżasz podczas gdy ja człowieka nawet na oczy nie widziałem ... 😉 I po raz kolejny się powtórzę, że zagrożenie traktuję poważnie nawet bardzo poważnie bo mam bliskie mi osoby w grupie tzw. ryzyka, ale po raz kolejny piszę, iż oczekuję też poważnych argumentów, a nie tych w stylu "chciejstwo" albo zespół chorób współistniejących. Wcześniej chciałeś mnie w klasyczny sposób zdyskredytować. Teraz w ogóle nie odpisujesz na bardzo proste pytania. Co mam myśleć na twój temat ? Kultura odrobinę wyższa od twojej nie pozwala mi na zniżenie się do twojego poziomu i minusowanie wszystkich twoich wpisów tak jak ty robisz to z innymi. I od dziś się zastanawiam jak mam cię traktować ... Czyżbyś świadomie nadużywał czasu teraźniejszego w stosunku do przeszłego ?
 12. Jaki nowy ? Przecież to od nietoperków co to od setek lat tam pomieszkują tylko z rybami im się pobaraszkować zachciało i potem jeszcze gdzieś o jakieś labo zahaczyli, ale nie bardzo wiedzą jak to się stało bo ponoć ktoś tam coś tam im dosypał ... 🤣 Tak było kiedyś. Teraz rządzi wielka czwórka czyli gugiel, jutub, jakiś duży sklep i ktoś kto Ci non stop mówi co jest dla Ciebie najlepsze. Doskonałe niemal pytanie. Ja również zapytam: Jaki wpływ na powstawanie trwałego inwalidztwa miała wydolność systemu ochrony zdrowia do końca roku 2019 bo raczej nie wmówisz nikomu, że bardzo wydolna była ... ? Z całym szacunkiem @mirekn są hmmm bardziej wiarygodne źródła.
 13. Coś w tym jest. I tu mogę się zgodzić. Nawet o tym wspominałem, ale chyba minusa mi pykłeś. Doskonale napisane. Wygląda na to, że @fredek321 czegoś nam tutaj do końca nie piszesz ... A wiesz może dziś coś o jutrzejszych kolejnych obostrzeniach ? Bo telewizornia już coś tam słyszała ...
 14. Dlaczego jeśli można wiedzieć ? W zasadzie dobre pytanie ... Pozwól, że i ja o coś ciebie zapytam. Czy zgadzasz się ze swoimi kolegami po fachu, którzy szacują, że nawet 70 - 80 % osób może przejść wirka bezobjawowo ?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...