-
Liczba zawartości
651 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Informacje osobiste
-
Imię
Sławomir
-
Miejscowość
Wszędzie gdzie mnie hobby zawiedzie.
Sprzęt narciarski
-
Narty marka
Fisher. Rossignol.
-
Buty marka
Fisher.
-
Gogle
Smith ignitor :-) Zgubione, szukam nowych.
Umiejętności
-
Poziom umiejętności
2
Ostatnie wizyty
4 509 wyświetleń profilu
Sławek Nikt's Achievements
Stary wyjadacz (4/6)
705
Reputacja
-
..., ależ zazdraszczam, oczywiście w najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu 🙂
-
Może policja z alkomaten stała na wlocie i dlatego na nartach nie jechali 😉
-
Klasyka, jak autko duże, a kierownik nie za duży to widziałem tuż pod podsufitką zamontowane. Ja wędki sobie nad głową wożę.
-
salomon Kask Salomon husk prime :-(( Jak solidnie zamocować gogle ?
Sławek Nikt odpowiedział Sławek Nikt → na temat → Sprzęt narciarski
Co się śmiejecie ... Tak to jest jak polecajki mniej lub bardziej sponsorowane ... A ja napisałem jak to jest w rzeczywistości. Kasy za to nie będzie, rabatu u salomona też nie, ale może komuś się przyda. -
salomon Kask Salomon husk prime :-(( Jak solidnie zamocować gogle ?
Sławek Nikt odpowiedział Sławek Nikt → na temat → Sprzęt narciarski
W internetach polecali ... -
salomon Kask Salomon husk prime :-(( Jak solidnie zamocować gogle ?
Sławek Nikt odpowiedział Sławek Nikt → na temat → Sprzęt narciarski
Kolejnym olbrzymim minusem kasku jest to, że pokrętło kasku nie ma blokady i po bardzo krótkim czasie znowu kask jest luźny ... Po raz drugi nie polecam. W moich butach na motor nie mam takiego problemu także wiem, że da się i to solidnie. -
Bywam na Kasprowym na nartach od 5 czy 6 sezonów i jeszcze nie widziałem tak przygotowanej trasy ...
- 1 882 odpowiedzi
-
- kasprowy wierch
- stacje narciarskie
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Co to za model tak konkretnie ?
-
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://przegladsportowy.onet.pl/sporty-zimowe/narciarstwo-alpejskie/alez-triumf-14-letniej-polki-miedzynarodowy-sukces/mgkxev3&ved=2ahUKEwiR9saryY2TAxWdHBAIHfoMO3AQFnoECCIQAQ&usg=AOvVaw07TjfCcZmHbb7Ra172GVBO
- 5 odpowiedzi
-
- 6
-
-
- iga kaczmarek
- slalom
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
W kontekście i powyższych i tej odpowiedzi to ja się zastanawiam czy pisząc o jednym nie masz na myśli czegoś innego ... Ja pisząc na forum skionline mam myśli konkretnie to forum na którym piszę, a nie lewituję wokół innych.
-
... można i tak ... czyli można na forum skionline pisać o problemach na forum skiforum ... Nie sądziłem, że to takie oczywiste !
-
..., ale to wątek o tutejszym czyli skionline, a skiforum to nie to samo ...
-
Jak było tak jest ... Coś tam ktoś tam czymś tam w ogóle się zajmuje w celu poprawy takich problemów ?
-
Takie "auta" i Polsce widziałem. Jak masz na stok blisko i nie jest bardzo zimno to dobry i pomysł i wybór, ale jak jedziesz co najmniej 150 kilometrów na mrozie i wieje ...







