Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
kamo

Cos, son lub bsa szczyrk sobota 23.03

Recommended Posts

Cos, son lub bsa szczyrk sobota 23.03. W przypadku bsa mam 4h karnet do puszczenia po taniosci. Skierowane do osób które można zgarnąć po drodze np w Bielsku pszczynie itp lub okolice rybnik raciborz Gliwice. 

Kontakt 

515>717>246

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By artix
      I tak doczekałem się pierwszych płatków śniegu  30 marca .
      Przypominam że mieszkam na południu Skandynawii
      Poranek vs po południu 😉

• By Gerald
      Jest taka chwila, która dla mnie oznacza wiosnę. To moment kiedy mogę powiedzieć
      Wiosna, wiosna czosnek niedźwiedzi stoi jak sosna. 
      To najpiękniejsze sezonowe warzywo jakie znam. Można się nim cieszyć bardzo krótko. Wyrasta spod śniegu marcowego, a już na początku maja roślina więdnie.
      Rośnie kilometrowymi łanami, szczególnie u nas w Karpatach. Lubi okolice młak, obszary podmokłe. Ma piękny czosnkowy zapach. Jego pola występowania są rzadkie. Można go uprawiać, jednak jest wymagający.
      Jem go codziennie w tym krótkim okresie jego występowania.
      Znam conajmniej dwa stanowiska w okolicach Krakowa gdzie występuje (nie napiszę gdzie ze względu na ochronę rośliny). Dzisiaj zakupiłem go na Placu Imbramowskim w Krakowie. 
      Spróbujcie go surowego, jest niesamowity!

• By lokiec3
      Jak w temacie z racji tego, że Kurza Góra zamknęła się już na amen zostały mi chyba ze trzy vouchery na karnety całodniowe na wszystkie ośrodki z Grupy Pingwina. Cena za jeden po kosztach zakupu 47 pln. Możliwość wysyłki pliku emalią. Kontakt PW. Pozdrawiam.
    • By swilk93
      Cześć,
      razem ze znajomymi planujemy jechać na narty do Włoch w terminie od około 6-7 marca do 15-go. Jest to nasz pierwszy wypad w Alpy i nie chcemy być zawiedzeni :) jedziemy samochodem w 4 osoby, wszyscy poniżej 30stki. Z informacji jakie znalazłem bierzemy pod uwagę głównie Madonna di Campiglion. Marilleva, Tonale. Czy w tych kurortach można liczyć na dobre warunki w tym czasie? Oprócz tego ważne dla nas jest żeby w miejscowości gdzie mielibyśmy mieszkać działo się coś ciekawego wieczorami w barach, restauracjach itp. Czy macie może jakieś rekomendacje innych miejsc we Włoszech odpowiednie dla młodych ludzi? 
    • By Edyta
      Witam. 
      Bardzo proszę o poradę, wybieram się w marcu od 15 do 19 na narty do Włoch. Będę tam pierwszy raz. Szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia o tamtejszych trasach... Szukam miejsca gdzie będą niebieskie trasy, ponieważ beda z nami dzieci, które dopiero stawiają pierwsze kroki jeśli chodzi o narty (6,7,10 lat) , ja również jestem początkująca. Lecimy do Mediolanu - Bergamo.  
      Szukam miejsca z noclegiem ski in ski out. 
      Byliśmy już w Hiszpanii Sierra Nevada oraz Francji Val Thorens dlatego teraz Włochy. 
      Bardzo dziękuję za informacje i porady😉
      Edyta

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...