Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

brachol

Użytkownik forum
  • Liczba zawartości

    624
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Ostatnia wygrana brachol w dniu 25 Czerwiec 2022

Użytkownicy przyznają brachol punkty reputacji!

Informacje osobiste

  • Imię
    Piotr
  • Miejscowość
    Poznań

Sprzęt narciarski

  • Narty marka
    Atomic
  • Buty marka
    Technica

Umiejętności

  • Poziom umiejętności
    3
  • Dni na nartach
    0

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

brachol's Achievements

Stary wyjadacz

Stary wyjadacz (4/6)

341

Reputacja

  1. Dzisiaj w Poznaniu diesel na mojej trasie od 6,90 - 7,14 zł
  2. Ja wczoraj przejeżdżałem przez miasteczko i na dole była temp. 5 stopni na plusie stąd pewnie muldy, ogólnie wyglądało to całkiem fajnie, sporo mostów nad drogą.
  3. Skiturowcy twierdzą, że można zjechać do Kuźnic nartostradą.
  4. Witam, mam do sprzedania 2 karnety na 7 godzin w ośrodku Czarna Góra Resort, karnety kupione w Black Friday w formie kodu do automatu. Sprzedaję bo już raczej nie wykorzystam w tym sezonie. Cena 110 zł za sztukę. pozdrawiam
  5. brachol

    Czarna Góra - czy warto?

    Taniej nie znajdziesz w tym rejonie i warto zaznaczyć, że to są ceny z rabatem. Czechy są droższe.
  6. brachol

    Rowerowe eskapady - relacje

    Łatwiej upilnować samochód, niż rowerzystę, czy też piechura, który będzie chciał zrobić jakąś dywersję... Te tereny kulinarnie raczej jak Turcja, czy bardziej jak Grecja? pozdro
  7. Podnieśli ceny to jest kasa na śnieżenie 😉, a i Polaków powinno być więcej, bo dojazd szybszy.
  8. Marek, raczej nie wymieniają tylko kupili dodatkowe. Nowoczesne technologie dla jeszcze lepszych warunków | Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska
  9. Gdzieś czytałem, że na ten sezon mają dodatkowo chyba z 25 armatek kupionych... będzie biało
  10. brachol

    Czarna Góra - czy warto?

    Co się śmiejesz. Walczył jak tygrys przez cały wyjazd.
  11. Jak pojedzie w butach i kasku to mniej zapłaci za transport. Jak w low coastach. pozdro
  12. Panie, bo to wysokie góry są nie jakieś tam Rusiny, czy inne Kotelnice... pozdro
  13. Się jeszcze wbił przed samym wyjazdem. pozdro
  14. Cześć Na szczyt w Bormio Cima Bianca 3000 możesz się dostać, albo tym wagonikiem, albo najpierw krzesłem Bormio 2000 - Cimino, i potem krzesłem Valbella 3000, do którego trzeba trochę zjechać. pozdro
  15. Kiedyś jak byłem na skiturach na Kasprowym to na szczycie jeden gość pożyczył ode mnie na chwilę narty do zdjęcia właśnie, ubrany był w jakieś jeansy i zwykłą kurtkę, wjechał na górę kolejką i tak też zjechał na dół. Twierdził, że będzie się mógł pochwalić znajomym, że jeździł na Kaspro. pozdro
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...