Narty - skionline.pl
Jump to content
sleddogs

Kupię wiązania Marker Xcell 12 lub samą płytę

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By sleddogs
      Kupię płytę Marker piston.
    • By Gonziu
      Witam.
      Poziom swoich umiejętności oceniam na 7-8.
      Myśle nad zakupem nowych nart na tegoroczny sezon.
      Mam dylemat pmiędzy nartami które podałem w tytule czyli Deacon 74 lub RC4 The Curv TI.
      W tamtym roku w Szczyrku miałem okazje testować Deacony i byłem zachwycony nartka w długim jak i w krótkim skręcie jechała super.
      Ogladałem takze wiele recenzji z nartki RC4 The Curv i wydaje mi się ze może też być porównywalna.
      Czy miał ktoś moze doświadczenie z obiema nartkami i może mi cos powiedzieć o podobieństwach?
      Napewno odpalają typowe slalomówki typu Voelkl Racetiger SC testowałem na kasprowym i dla mnie narta za twarda.

Pozdrawiam i licze na odpowiedz
    • By sleddogs
      Mogę kupić okazyjnie narty komórkowe Volkl Racetiger GS,183 cm/30 m bez płyty i bez wiązań.
      W związku z tym mam pytanie jaką płytę i wiązania dobrać do tej narty? 
    • By egger
      1. Płeć - M
      2. Wiek - 27 lat
      3. Waga - 110 kg
      4. Wzrost - 180 cm
      5. Na nartach jeżdżę od dziecka, ale tak intensywnie (co tydzień-dwa) to od 4 sezonów
      6. Moje umiejętności określam na 5
      7. Moje buty to Dalbello Aerro Lux, flex 75
      8. Teraz jeżdżę na nartach/model: Od 4 lat jeżdżę na Volkl RTM 74 o długości ok 165cm. Trochę już z nich wyrosłem i nudzę się na nich. Miałem też okazję wypróbowania Volkl Racetiger SL i o ile bardzo fajnie i szybko jeździło mi się na nich po dobrze przygotowanym stoku a nawet lodzie, o tyle jakiekolwiek muldy były dla mnie zabójcze. Poza trasę nawet nie odważyłem się w nich wyjechać 
      9. Preferuję styl jazdy (długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, sportową, po przygotowanych stokach, poza trasami, jestem początkujący):
      Preferuję mały promień skrętu i szybką jazdę. Myślę również nad doszkoleniem się pod okiem instruktora. Lubię trasy wymagające a więc trudniejsze czerwone i czarne, jak i widokowe nartostrady. Coraz częściej mam ochotę na jazdę poza trasą i również w tym kierunku chciałbym budować swój progres. O sztruksie na polskich stokach raczej nie ma mowy, więcej muld  
      10. Upatrzyłem sobie narty:
      Voelkl Kendo https://www.skionlin...kendo,8314.html
      Head Instinct https://www.skionlin...ct-ti,8017.html
      Atomic Vantage https://www.skionlin...0-cti,7950.html
      Fisher Motive https://www.skionlin...ve-80,8503.html
      11. Mój budżet na narty to około: Chciałbym kupić narty używane ale w dobrym stanie za ok. 300-1000 zł.
    • By -PP-
      Witam FORUMOWICZÓW.

Jestem osobą nową na forum. Po wielu latach jazdy na jednych deskach planuje zmienić narty/buty. Wierzę w Waszą wiedzę oraz doświadczenie. Proszę o pomoc w wyborze nart/butów.

1. Płeć - mężczyzna
      2. Wiek - 33 lat
      3. Waga - 62 kg
      4. Wzrost - 168 jeżdżę od 5 sezonów, ( ok. 30 dni w sezonie) 
      6. Moje umiejętności określam na 5
      7. Moje buty to - ATOMIC HAWX 100
      8. Teraz jeżdżę na nartach/model - stare dechy VOELKL RACETIGER TITANIUM SC 153 cm 08/09
      9. Preferuję styl jazdy długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, po przygotowanych stokach.
      10. Upatrzyłem sobie narty - Völkl RACETIGER SC 18/19
      11. Mój budżet na narty to około - 3000zł i w górę.

Moje dotychczasowe narty były dobrane na zasadzie przypadku aczkolwiek wiele lat jeździło mi się na nich całkiem ok. Jednak po całym dniu na stoku miałem wrażenie, że są dla mnie nieco zbyt sztywne/ wymagające. Moja technika nie jest idealna do tego jestem niskiego wzrostu oraz małej wagi. Stąd miałem czasem wrażenie że te narty są dla mnie za twarde. Że przez moją niewielką wagę nie są odpowiednio dociśnięte co za tym idzie nie mam swobody w ich prowadzeniu. Nie wiem na ile to rzecz mojej wagi a na ile techniki. Chciałbym aby narty prowadziły się równie dobrze aczkolwiek mogłyby być nieco bardziej miękkie/ mniej wymagające. Buty mają flex 100. ATOMIC HAWX to jedyny model, który skrzętnie opina moją wątłą łydkę a przy tym nie ściska jej. Zastanawiam się też nad mniejszym flexem. Mimo iż noga czuje się w tym bucie pewnie to mam wrażenie, że są zbyt masywne, twarde...

Upatrzyłem narty VOELKL RACETIGER SC 18/19. Widzę, że jest w długościach 150 cm oraz 155 cm. Myślałem, że gdybym wziął 150cm długość to narta ta będzie się równie dobrze trzymać jak moja obecna w zakręcie aczkolwiek ze względu na to, że jest nieco krótsza, może nie będzie sprawiać takiej trudności jak narta dłuższa. Czy zaś taka logika nie ma sensu? Jeżeli nie tędy droga proszę o podpowiedź, czy całkowicie zrezygnować z takiej narty i przejść na coś mniej wymagającego...? Na co? Z drugiej strony nie chciałbym utracić przyjemności z jazdy, którą daje narta zjazdowa.

Myślę również o zmianie buta z FLEX 100 na 90 acz czy duża jest to różnica? Flex 100 z Atomica Hawx dają sporą stabilność aczkolwiek ze względu na moją wątłą budowę oraz niski wzrost a dość spory gabaryt tego buta  mam wrażenie czasem jakbym miał na sobie buty po ojcu.

Bardzo proszę o wskazówki. Z góry bardzo dziękuję. 
      Pozdrawiam Was.
      Przemek

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...