Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

6 godzin temu, bubis napisał:

Witam,odstąpię rezerwację na apartament w Livigno w terminie 11.01-18.01.2020,niska cena 460 € ,lokalizacja blisko gondoli  Cassana,http://www.baitatoscana.it , pozdrawiam Robert 

Witam ,mam pytanie na ile osób jest ten apartament ,?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By lski@interia.pl
      Livigno na 3 dni-wyjazd w niedzielę wieczorem,jazda pn,wt,śr, w czwartek rano w domu-ktoś chętny?
    • By galdon
      Witam
      W związku ze zmiana planów mam do odstąpienia pokój Deluxe w hotelu Grand Jasna na Chopoku w terminie 22.03.2019 - 26.03.2019
      Pierwotna cena 637€, chciałbym odzyskać 500 € do uzgodnienia
      Pozdrawiam
    • By Alpy
      Odstąpię miejsce w pokoju dwuosobowym z wyżywieniem na imprezie Livigno- Trepalle-Hotel 2000- wyjazd 8 marca, organizowanej przez biuro podróży Olimp z Krakowa. Na stronie biura dokładny opis imprezy. Katalogowa cena 2180 pln, cena mojego odstępnego 50% tj. 1100 pln. Pozdrawiam zainteresowanych, a po szczegóły zapraszam do korespondencji prywatnej, gdzie odpowiem na wszystkie inne pytania. Jacek 52 lata.   

• By Devil
      Witajcie moi drodzy:) 9 marca wybieram się do Ischgl lub własnie do Val Gardeny lub okolic (Moena,Canazei), ale nie chciałbym totalnie zrujnować budżetu:) Macie może namiary na jakieś sprawdzone w miarę przystępne cenowo noclegi? Byłbym wdzięczny za namiary.
      Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuje:)
    • By dafcio
      cześć;
      Mam trzy kupony zniżkowe na karnety na Chopok. Cena karnetu z kodem z kuponu to 19€. Odstąpię na priv w kolejności zgłoszeń.
      Pozdrawiam
      Rafał
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...