Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
Szymszon

Fischer rc pro 110

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Szymszon
      Po całym sezonie kurtka była miejscami przybrudzona od auta. Miejscami czarne plamy jak wtarty kurz. Niestety. Nikwax Techwash nic nie wyprał, kompletnie. Jak jeszcze miejscami te plamy załatwie? Szare mydło? Kurtka membrana 15 tysięcy, dla mnie kosztowała troche i nie chce jej zniszczyć.
    • By niki364
      Hej, będąc w Szczyrku jeździliśmy na nartach Fischer Progressor F17 i F18. Bardzo spodobały nam się te narty. Dodatkowo w wypożyczalni Fischera odbył się cykl Fischer On Tour. Tam zwróciliśmy uwagę na narty RC One 74.
      Zastanawiamy się nad zakupem. Wybrać Progressor czy RC One 74? Mam pytanie jaka różnica jest w nartach RC One 74, 74S i 74X ? 
      W wypożyczalni mi i mężowi dobrali narty o długości 160 cm, mój wzrost to 178 cm, waga 74 kg, mąż wzrost 180 cm, waga ponad 90 kg.
    • By mirat
      Dzień dobry
      Proszę o poradę w dobrze nart dla mojej córki. narty juniorskie juz za krótkie i poszukujemy czegoś co pozwoli jej czerpać frajdę z jazdy. Córka jeździ na nartach ponad siedem lat , zaczynała od 0 w szkółce narciarskiej i przeszła wszystkie etapy aż do zaawansowanej grupy. co roku jeździmy do Włoch na 7 dni jazdy. Nie wiemy na co się zdecydować. Córka jest bardzo wysportowana i w bardzo dobrej kondycji fizycznej. Poszukujemy i nart i butów. Poniżej ankieta:
      1. Płeć -
      Kobieta
      2. Wiek -
      13 lat
      3. Waga -
      60 kg
      4. Wzrost -
      166 cm
      5. Na nartach jeżdżę od .... sezonów, ( ..... dni w sezonie)
      7 sezonów na nartach. trzy lata w szkol e narciarskiej  od listopada do marca co tydzień w weekendy (sobota niedziela). Co roku wyjazd do Włoch na 7 dni. 
      6. Moje umiejętności określam na ....
       Umiejętności na 7 w skali forumowej. Jeździła na tyczkach w szkółce z powodzeniem ale jej to nie kręci.
      (wg skali forumowej http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=11328)
      7. Moje buty to –
      Ostatnie buty do Fischer RC4 JR 60
      8. Teraz jeżdżę na nartach/model -
      Ostatni dwa sezony to Fischer RC4 Superior JR 140 cm
      9. Preferuję styl jazdy (długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, sportową, po przygotowanych stokach, poza trasami, jestem początkujący) -
      Preferuje jazdę w każdym stylu zarówno krótkim jak i długim skrętem, dobrze radzi sobie w każdych warunkach, lekkie zjazdy poza trasę ale narty średnio do tego się nadawały. Chce czerpać przyjemność z jazdy bez zacięcia do jazdy na tyczkach.
      10. Upatrzyłem sobie narty -
      Tu jest problem bo nie wiemy na jakie narty i buty powinna się przesiąść.
      11. Mój budżet na narty to około -
      ??
    • By arturzx
      Cześć,
      po zakupie butów pojawił się apetyt na własne narty, jakoś zacząłem sobie wmawiać (słusznie lub nie?), że jeżdzenie na przypadkowym sprzęcie z wypożyczalni hamuje rozwój. Czy takie narty jeżdżone tyle czasu i pewnie w stosunku do tego czasu rzadko serwisowane mają coś wspólnego z jazdą na własnych dobrze przeserwisowanych nartach?
      Do tej pory wybierałem krótkie narty typu 164 cm ale to chyba raczej z braku wiedzy i dlatego, że kiedyś kolega polecił bym sobie wypożyczył jakieś topowe Heady GS na których tak się umordowałem cały dzień, że pamiętam to do tej pory. Po czym spróbowałem jazdy na jego bodajże Atomicach Race SL i wbiłem sobie do głowy, że krótkie = łatwe.
      Wczoraj na małej górce wypożyczyłem sobie Fischer Progressor F18 174 i byłem zachwycony, jeździło mi się na nich najlepiej do tej pory, pewnie też nie bez znaczenia są tu nowe buty. Czy takie narty to będzie dobry wybór pod moje gabaryty czy jednak te 174 to jest za mało? Wyszukałem, że dłuższe są F19 ale czy to już nie za wysokie progi? ;-)
      1. Płeć - mężczyzna
      2. Wiek - 33
      3. Waga - 80-88 kg
      4. Wzrost - 188 cm
      5. Na nartach jeżdżę od 5 sezonów, (0-3 dni w sezonie, ale zamierzam jeździć, w tym roku wyjeździłem więcej niz przez ostatnie 4 lata)
      6. Moje umiejętności określam na 4
      (wg skali forumowej http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=11328)
      7. Moje buty to - Nordica SpeedMachine 110
      8. Teraz jeżdżę na nartach/model - przypadkowe z wypożyczalni
      9. Preferuję styl jazdy (długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, sportową, po przygotowanych stokach, poza trasami, jestem początkujący) - długim skrętem, rekreacyjną po przygotowanych stokach ale też dobrze by jakoś te narty sobie radziły w gorszych popołudniowych warunkach, chcę się rozwijać w kierunku szybszej sportowej jazdy - wiem, że pewnie to wszystko nawzajem się wyklucza dlatego raczej szukam rozsądnego kompromisu
      10. Upatrzyłem sobie narty - Fischer Progressor F18 174
      11. Mój budżet na narty to około - 1500 zł
    • By JC
      Jeszcze w folii, jeszcze pachnące fabryką... nowość Fischera na sezon 20/21 narty RC4 CT.
      Testy wkrótce!!!

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...