Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
mirekn

Krótki ale fajny ;)

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Ignacy 50
      9 Puchar Reksia - Ski Siglany - Wisła - 2020
    • By Razley23
      Witam Serdecznie!

Chciałem wrócić do nart po paru sezonach deski, i przy tym skompletować sobie jakiś sprzęcior.
      Opcja jest tego typu, że chciałem kupić nartki na freestyle'a, i sobie ambitnie działać w tym kierunku, bo mega się zajawiłem tym na snowparku jak mi kumpel dał poskakać. Pytanie jednak nasuwa się, co będzie jak pojadę ze znajomymi w góry po prostu pojeździć. Czy te szyny będą dawały rade na normalnym stoku, czy też w jakichś trudniejszych warunkach (muldy, lód), lub czy przy chęci przygody poza szlakiem się po prostu nie zabiję, a nart nie połamię ?

Proszę o rzetelne odpowiedzi. Nie stać mnie zbytnio na dwa komplety nart więc proszę w miarę bez hejtu jeśli coś palnąłem z wyciąganiem frytek na zwykły stok

Dzięki wielkie, pozdro i z fartem
    • By kkrrystian
      Witam. Na początku chciałem się przywitać z wami Koledzy i Koleżanki  Mam do was takie pytanie:) Mam 28 lat i chciałbym spróbować wraz z z narzeczoną jazdy na nartach  Z przygotowań to mamy już jakieś ciuszki ale powiedzcie mi gdzie polecacie się wybrać dla Totalnie zielonych w tym temacie  Czytałem w paru tematach że polecają dla Początkujących Klepki w Wiśle. Ogólnie to jesteśmy z okolic Katowic i chciał bym aby stoki nie były gdzieś bardzo oddalone od miejsca zamieszkania. Takie miejscowości jak Wisła, Szczyrk, Ustroń były by najfajniejsze, bo dojazd fajny i moglibyśmy wybierać się popołudniami  Tylko Proszę o jakieś wskazania gdzie najlepiej wybrać się na stok, czy znajdują się tam wypożyczalnie sprzętu bo takiego nie posiadamy, oraz czy są tam jacyś instruktorzy którzy pomogli by nam zapoznać się z podstawami tego sportu  A i jeszcze takie pytanko tak jak czytam na stronach internetowych różnych stoków to jak zakupie np karnet wieczorny od 17-21 to muszę też wykupować karnet na wyciąg lub orczyk ? Bardzo Proszę o wyrozumiałość i Podpowiedzi
    • By adusia110@wp.pl
      Szukam noclegów na stoku w Austrii w lutym,nie chcę marnowac czasu na skibusy,proszę o oferty.
    • By karolsokolovski
      Cześć,
      Poszukuję ośrodka w Polsce na wyjazd z około 30-osobową grupą młodzieży (biała szkoła). Zależy mi przede wszystkim na trasach o zróżnicowanym poziomie trudności. Jeśli przyjdzie Wam coś do głowy, to polećcie proszę sprawdzony hotel/pensjonat.
      Liczę na Waszą pomoc! 
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...