Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

No i co??Przydaje sie teraz to badziewne krzeslo ?


mysiauek

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni !!

Bylem na pilsku i pierwszy raz od ZAWSZE docenilem to , ze nie trzeba sie blakac po buczynce gdy juz cieńko tam ze sniegiem, a jeszcze lepiej bedzie za tydzien dwa jak na dole juz nie bedzie sniegu.

W samej zimie tak dobrze tego sie nie odczuwa

Polecam wyjazd : na gorze pustki a warunki hieeh.. kto nie byl na wiosne na pilsku ten nie bedzie wiedzial.

Czekam tylko az wyjdzie sloneczko i sie cieplej zrobi - to bedzie TO.

Ech, jakby tylko chociaz na koniec choc ciut ceny obnizyli... abo zeby czlowiek wiecej zarabial - ale to juz zyczenia do NAJWYŻSZEGO :)

pozdrawiam serdecznie.

misiek

Znowu mi powiedza ze GAT mnie sponsoruje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co??Przydaje sie teraz to badziewne krzeslo ?

Będę jak tylko uda mi się wstać :)

Taki mały śmieszny człowieczek w czerwonym oplarze i szarej Columbii :)

Jezus ale sie ciesze - popatrzcie tlyko na poranne kamery jak jest przygotowany stok !!

Wstaje o szostej - jak ktos chce jechac z okolic Sosnowca niech dzowni dzisiaj po 18 : 512 186 687 - sa jeszcze wolne miejsca !!

Czy beda jakies atrakcje na koniec - moze jak w tamtym roku jakis maly slalom dla mnie amatora ??

TAK SIE CIESZE !!!

Do zobaczenia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co??Przydaje sie teraz to badziewne krzeslo ?

No trzeba sie przejsc kawalek - najlepiej zaparkowac pod samym domkiem krzeselka i przejsc przez las.

Przejsscie konieczne tylko na tych ostatnich zawijasach przed polanką.

Nie warto niszczyc nart jesli mozna zjechac kolejka.

Polecam wejscie na Pilsko - sciezka wydeptana, snieh idealny do zjezdzania - puch (prawdziwy nie zsiadly) na grubej warstwie lodu - BAJKA !!!

PIEKNE WIDOKI !!!

Jedno ale: rano beton lub grudy , po poludniu troche miekko ale nie woda.

Do 13 bylo pelno - pozniej PUSTKI !!!

Wiecej ludzi sie opalalo niz jezdzilo :)

Bajka po prostu - oby jak najdluzej to trwalo.

Misiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co??Przydaje sie teraz to badziewne krzeslo ?

Wyciagi mają chodzić do 23 kwietnia , potem tygodniowa przerwa , na długi weekend mają ruszyć i to chyba będzie na tyle w tym sezonie na Pilsku

Dzisiaj byłem , na górze warunki OK chociarz są już przetarcia. W nocy mróz , więc śnieg na razie się trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...