Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
lski@interia.pl

Składanie roweru elektrycznego

Recommended Posts

Czy ktoś z Was,najłatwiej chyba z okolic BB ,bo tam jest zagłębie,zna kogoś godnego polecenia ,zajmującego się składaniem rowerów elektrycznych customowych,konwersją na elektrykę itd?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By MAM
      Witam,
      Ma ktoś może do uzyczenia konspekty do nauki i doskonalenia wybranych elemntów narciarstwa zjazdowego?
    • By kasrut
      wybieramy sie do Austrii w Polowie stycznie 2020, 2 rodziny i szukamy jakiej miejscowi blisko stoków i chcemy aby stoki byly urozmaicone poniewaz dziewczyny maja troche mniejsze umiejętności,
      jedziemy z dzieckiem ze Slaska i chcielibyśmy nie wypuszczać sie bardzo daleko pod Italie.
      jesli ktos ma jakis hotel w przyzwoitej cenie i poleca trasy, bardzo prosze o pomoc.
    • By lski@interia.pl
      Mam problem,bo zwrócono się do mnie z prośbą o poradę w kwestii doboru nart i miejsca ich zakupu dla dziecka 4,5 letniego.
      Nie wiem,co mam poradzić,bo nie wiem ,jak wyglądają takie narty i gdzie się je kupuje,właściwie to nie wiem nawet,jak wygląda takie dziecko...
    • By zdanpak
      Niskobudżetowy wyjazd  do Saallbach.Apartament w Lenzing, Narciarstwo alpejskie ,biegowe ,sliturty. Wszystko low costs. Więcej na priva lub tel 602615068
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...