Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Paszport do Szwajcarii !!!???


rafnap

Rekomendowane odpowiedzi

Paszport do Szwajcarii !!!???

Żeby było jasne fragment tekstu zamieszczonego na skionline.pl:

Dokumentami uprawniającymi obywatela państwa członkowskiego Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego (Norwegia, Islandia, Liechtenstein) lub Szwajcarii do przekroczenia granic pomiędzy tymi państwami będą ważny paszport lub inne dokumenty podróży (np. książeczka żeglarska, licencja pilota) lub dokument potwierdzający tożsamość i obywatelstwo (dowód osobisty). Dzieci wpisane do paszportów swoich rodziców lub prawnych opiekunów mogą przekraczać granicę tylko z osobami, do których paszportu lub dowodu osobistego zostały wpisane.

To już jest wszystko jasne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paszport do Szwajcarii !!!???

nic dodać....

jesli chodzi o Ischgl...

jest taki mały posterunek na górze między wyciągami...

masz pewna kontrole jak jedziesz wyciągami 'na butach' = do sklepu do samnaun na zakupy... narciarzy nie widzialem zeby kontrolowali...

pozdr

siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paszport do Szwajcarii !!!???

Jeździłem tam i nie zdarzyło się żeby mnie ktoś kontrolował!

Dodam, że nigdy nie zdarzyło mi się, żeby w trakcie jazdy na nartach przez granicę z i do Szwajcarii ktokolwiek mnie kontrolował, a jeździłem między Szwajcarią, a Francją, Włochami i Austrią!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paszport do Szwajcarii !!!???

W Ischgl posterunek sraży granicznej faktycznie jest tylko że zamknięty na 4 spusty i pewnie od dawna tam nikt nie zagląda...,a że się jest już w Szfajcarii to kapniesz się w knajpie na stoku bo niedość że przychodzi kelnerka:"małpka" to gada po francusku i po rachunku oczywćsie też....i nie dlatego że będzie w Frankach(euro można zapłacić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paszport do Szwajcarii !!!???

ja też nie potrzebowalem paszportu...

i nikt mnie nie kontrolowal...:)) przynajmniej jak mialem narty na nogach...

zreszta samochodem tez nie mialem jakos przygod na granicy szwajcarskiej...

ale akcje z gośćmi 'na butach' widziałem... i mieli dość szklane wypelnienie plecaków...

klient wyskoczyl własnie z takiej zamknietej budki... pewnie mowimy o tej samej, bo to jedyna jaka widzialem.. :))

a wyglądała dokladnie tak jak mowisz... zamknieta na głucho...:)))

pozdr

siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...