Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pogadajmy: złe i dobre strony kiepskiej zimy


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie! Zima jest jaka jest i nie zmienimy tego, ale... zastanówmy się, co to niesie ze sobą?

W związku z tym że sprzęt w sklepach zalega, czy w przyszłym sezonie będziemy mieć wysyp taniego sprzętu?

Czy właścicieli polskich ośrodków i hoteli coś to nauczy?

Czekam na Wasze wypowiedzi w tych innych tematach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadajmy: złe i dobre strony kiepskiej zimy

Właśnie przedwczoraj "złaziłem" cały Inter Sport w Bielsku i widzę że ceny nart już pękły np. RX FIRE z 2399 na 1799 czyli to obniżka o 25%, podobnie staniały kurtki spodnie narciarskie. Moim zdaniem są to jeszcze zbyt niskie obniżki żeby się napalać, i myślę że będą to chcieli wziąć na przetszymanie i na jesień kusić klijentów średnimi cenami zanim nie pojawi się nowa kolekcja, aczkolwiek nie wiem czy maja takie dupne magazyny co by to na lato pochować- womtpię.

Natomiast takie artykuły jak: gogle, kaski, bielizna aktywna jak narazie nie staniały wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadajmy: złe i dobre strony kiepskiej zimy

kiepska zima nie wpłynie wg mni raczej na wieksze obnizki sprzetu od tych jakie zawsze sa widoczne po feriach i z poczatku wiosny. róznica ponad standardowych ofert moze być widoczna jedynie w odniesieniu do cen kwater.

Aporopos cen dzisiejsza rzepa w dodatku "moje podróze" opisuje osrodki narciarskie na słowacji. ja osobiście odnosze wrazenie ze ceny tamtejszych karnetów poszły w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadajmy: złe i dobre strony kiepskiej zimy

dla amatorow jazdy na nartach w polsce to chyba same zle strony:

-maaało sniegu,

-trasy jak sie trafia przygotowane to cuD,

-niektore wyciagi nawet nie ruszyłY!!!

-inne byly czynne pare dni albo dwa tygodnie(dzis zamkneli Magure!!)

-te gdzie byly dobre warunki to niestety oblegane na maksa!!!-

-pojedzic na mrozie to naprawde nie mialem okazji-najzimniej -3 wieczorem!!!

-tylko TERAZ moge brac wolne do woli-zastoj w firmie-martwy sezon

A moze wlasciciele wyciagów powinni pomyslec o igielicie ???

Zapowiadaja mroz od srody.,.,ale ja juz w te zapowiedzi nie wierze.,.,.,:(

Ten sezon sobie odpuszczam.,.,.,

Sobie i wszytkim LEPSZEJ NEXT ZIMY albo Do Zobaczenia w Alpach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadajmy: złe i dobre strony kiepskiej zimy

Myślę, że są też dobre strony tej naszej marnej zimy np. oszczędności związane z ogrzewaniem, odśnieżaniem, uszkodzeniem zawieszenia w samochodzie na dziurach pojawiających się jak grzyby po deszczu w skutek mrozów. Chociaż wszystkie te oszczędności nie rekompensują strat moralnych związanych z brakiem śniegu na stokach. Ubiegłoroczna zima to była bajka ani jednej rysy na ślizgach! Uważam, że popularność narciarstwa w kraju jest bardzo duża. Ludzie pomimo braku śniegu kupowali sprzęt. Jeżeli trafią się jakieś okazje to dopiero jesienią ale to normalne. Bardzo mnie cieszy popularność tego sportu. Szkoda tylko, że media dalej go nie doceniają. Właściciele polskich ośrodków i hoteli chyba nic to nie nauczy. Będą liczyli straty i na narciarzy w przyszłym sezonie. Aż żal wydawać słowackie korony, no może na Rum to nie. przepraszam UM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość to ja

Pogadajmy: złe i dobre strony kiepskiej zimy

Kilka lat temu dokładnie w wigilię wpadłem ok. 14.30 na Solisko, chciałem godzinkę pojeździć i spadać do domu. Koleś policzył mi za parking 7 pln. Życzenia, które mu złożyłem spełniły się w tym sezonie. Dla mnie ta zima jest git albowiem ponieważ: polacy nie zarobili na mnie ani złotówki. W lecie nad morzem chcieliśmy wynająć kwaterę dla czterech osób na dwie doby. Mimo wolnych miejsc NIKT nie był zainteresowany. Czy mam pisać czego im życzę? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadajmy: złe i dobre strony kiepskiej zimy

Gat PILSKO juz wtopił zakupil uzywana kolejka i maja awarie .... ATOMIC SL 9 w Sferze ulegl obnizeniu z 2200 na 1200 a te same deski nowe w komisie maja za 950 zl ceny pokoji moze tez spadna w Szczyrku - bedzie wiekszy szacunek dla klienta - bo w ta zime stracili ale rok temu arty rawaly do 15 kwietnia -wiec kazdy bil kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadajmy: złe i dobre strony kiepskiej zimy

Jakby byla mozliwosc to prosze o ten namiar na Tyrol;

A reszta towarzystwa w zakresie "oszczednosci na ogrzewaniu + straty moralne" - rozumiem Was - ja tez pare lat temu preferowalem siedzenie zimowe w fotelu i (jak mowi rodzina) "pierdzenie w stolek" - niestety lata stracone;

A jak ktos nie chce wydawac kasy to przeciez nie ma przymusu bez wzgledu na snieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...