Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Skitury do nart zjazdowych?


adriano435

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Będąc ostatnio na nartach trafiłem na dzień gdzie można było testować różne narty i buty. Okazało się że jeżdżę w butach Fischer 27.5, flex 80, a powinienem mieć długość 26.5...  Jeździłem w butach skitourowych Dynafit Radical Pro, flex 110 i były bardzo wygodne. Raczej nie zamierzam jeździć na skiturach jednak przez ich wygodę zastanwiam się żeby używać ich jako butów zjazdowych. Czy takie buty będą gorsze jako buty zjazdowe ? Jakie buty byście polecili ? Moja waga 68kg, poziom średnio-zaawansowany, narty Kastle PX71

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...