Narty - skionline.pl
Jump to content

surfing

Members
 • Content Count

  1,598
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  41

surfing last won the day on November 4

surfing had the most liked content!

Community Reputation

4,170 Excellent

About surfing

 • Rank
  Master
 • Birthday 01/01/1970

Personal Information

 • Imię
  Sylwester
 • Miejscowość
  Bielsko-Biała

Ski equipment

 • Narty marka
  Atomic
 • Buty marka
  Dynafit

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Właśnie dlatego unikam tras niebieskich bo po prostu boję się tych cisnących na granicy a często powyżej swoich możliwości, paradoksalnie na łatwych trasach jest ich najwięcej. Statystyki GOPR za 2019 Hala Skrzyczeńska 428 interwencji, Skrzyczne 140 interwencji.
 2. Profil czerwonej jest super tylko potrzeba skutecznego naśnieżania, co może zmieni się już w tym sezonie Fis uwielbiam za to że ma pełno zakrętów i przełamań i nie jestem w tej ocenie odosobniony.
 3. No własnie po to aby wyciąg jeździł na 100% a nie co chwilę się zatrzymywał, pokaż mi chociaż jedne nowe krzesła wybudowane w ciągu ostatnich 10 lat bez taśmy najazdowej.
 4. Jeden raz trzeba koniecznie, w tamtym roku w Krynicy biało a wszędzie lalo.
 5. Koralpe https://maps.app.goo.gl/T4gVpsmjz6BndhKr6 Trochę jak na Pilsku i piękne widoki
 6. Podziwiam, w tamtym roku miałem okazję śmigać z 20kg plecakiem (suma 100kg) i poczułem jaka to trudność, kiedyś zwoziłem kobitkę na plecach to masa była zbliżona do 130kg - powiem tak jechać można ale jeździć już nie. Przy jeździe z nadwagą twardszy but raczej nie pomoże. Buty freeridowe to dobry pomysł polecam salomon QST pro teraz są w dobrej cenie.
 7. Wszystko fajnie jest to super teren na Freeride i tak powinien być oznaczony, Bieńkula leży odłogiem i jest arogancją SMR oznaczanie jej i kilku innych tras na mapie jako tras naśnieżanych i ratrakowanych, tym bardziej że TMR zna temat Freeride. Niestety wielu dobrych pomysłów z Chopoka nie potrafią przenieść do Szczyrku, np dalej nie ma taśm najazdowych przy krzesłach, a podobno chcą zwiększyć przepustowość, zlikwidowali single line, a wystarczyło przedłużyć płotek prawie do bramki końcowej. Patrzę na to z dystansem bo sezonówkę kupiłem ze względu na Skrzyczne i BSA bo mam z domu 10min do wyciągu.
 8. Na Bieńkulę nie ma co liczyć w tym sezonie dlatego zaktualizowałem mapa Szczyrkowski 2020 Aktualna mapa Szczyrk zima 2020, zlikwidowałem wirtualne trasy i dodałem 11 barów (zielone kwadraty) z dobrym jedzeniem, grillami itp prowadzonych przez miejscowych o których TMR nie raczył wspomnieć.
 9. Również Ankogel - Mallnitz ale czynne dopiero od 21 grudnia do 29 marca 2020 r
 10. Alexander Piegza to 12-latek, o którym jakiś czas temu zrobiło się głośno w mediach ogólnokrajowych. Okrzyknięto go "najmłodszym człowiekiem na świecie, który wszedł i zjechał na nartach z Mont Blanc". W 2018 roku razem z ojcem na szczyt dotarli po zaledwie 15 godzinach wspinaczki. Zwykle trwa to około trzech dni. To był dopiero wstęp do jeszcze bardziej ekstremalnego wyczynu. Kilka miesięcy później Alex wrócił na górę z ojcem. Tym razem jednak plan był bardziej "rozbudowany". Na plecach nieśli bowiem narty. Nie dość, że na szczyt dotarli szybciej niż w 2018 roku, to jeszcze zjechali z niego na nartach. Zajęło im to około 12 godzin. Jak zapewniał w wywiadach Przemysław Piegza, ojciec Alexa, wyprawa trwałaby krócej, gdyby nie "stracili czasu" na robienie zdjęć pięknych widoków. https://www.wadowice24.pl/magazyn/12282-najlmlodszy-zdobywca-mont-blanc-jest-uczniem-wadowickiej-podstawowki-tak.html
 11. Zaznaczyli trasę podejścia dla skiturów. Zrobiłem aktualna mapa Szczyrku zima 2020, zlikwidowałem wirtualne trasy i dodałem 11 barów (zielone kwadraty) z dobrym jedzeniem, grillami itp prowadzonych przez miejscowych o których TMR nie raczył wspomnieć. Polecam szczególnie Bar pod Rudym Kotem na Hali Posredniej
 12. Sam z ciekawością obserwuje czy uda się otworzyć na zimę nowe Akwarium i bardzo bym się zdziwił jak by im się to udało. Za 3 tygodnie może się skończyć dojazd drogą dla samochodów i pozostanie transport tylko gondolą, a jeszcze nie ma stanu surowego zamkniętego. Najpierw trzeba skończyć budowę, potem odbiór budowy, później odbiory restauracji, sanepid itp. W sumie same odbiory to 6 tygodni. Realnie restauracja będzie gotowa na wakacje 2020, a na zimę to może być tzw. przejezdność 18.10.2019 Przez dwa tygodnie musieli czekać z wstawieniem okien no i te spore wyburzenia... wszystko wskazuje że budowa nie idzie zgodnie z harmonogramem, a ekipy wykończeniowe nie mogą wejść do środka. 03.11.2019
 13. surfing

  Jedzenie na stoku

  Ski & Bike Cafe miejsce obowiązkowe w Szczyrku dla fanów staroci narciarskich, szczególnie że dobra kawa i pyszne domowe ciasta.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...