Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

surfing

Użytkownik forum
 • Zawartość

  409
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  11

surfing last won the day on 20 Październik

surfing had the most liked content!

Reputacja

2075 Excellent

O surfing

 • Ranga
  Średnio zaawansowany
 • Urodziny 01.01.1964

Informacje osobiste

 • Imię
  Darek
 • Miejscowość
  Bielsko-Biala

Umiejętności

 • Dni na nartach
  0
 1. Beskid Sport Arena w Szczyrku

  Pozdr MS -- Michał Słowioczek Marketing Manager BSA Sprytna sezonówka wieczorna za 1119zł nie obejmuje jazdy wieczornej w BSA. Karnet wieczorny w BSA trzeba kupować dodatkowo. Sprytna sezonówka dzienna za 899zł obowiązuje w SON, COS Skrzyczne i BSA
 2. Szczyrk - Szczyrkowski Ośrodek Narciarski

  Z Hali Skrzyczeńskiej schodziłem trasą nr.3 niebieską Szczyrkowską, prace wykończeniowe trwają na samym dole, a sama trasa robi wrażenie niesamowicie szerokiej. Oprócz inwestycji TMR w Szczyrku buduje się mnóstwo pensjonatów, a co 5 auto to ciężarówka.
 3. Szczyrk - Szczyrkowski Ośrodek Narciarski

  Wracając do tematu byłem dziś na placu budowy Szczyrk, ludzi więcej niż w poprzednie lata w czasie wakacji. Kanapa na Skrzyczne frekwencja taka że chodzi non stop. Hala Skrzyczeńska wygląda na to że trwają wewnętrzne odbiory zbiornika. Na małe Skrzyczne raczej tej zimy nie pojeździmy.
 4. Szczyrk - Szczyrkowski Ośrodek Narciarski

  Są ciekawe pomysły szlaków kolejowych PKP do Szczyrk dalej tunel do Brennej - to dla następnych pokoleń, na dziś realne to stacja końcowa PKP Szczyrk Skalite a przy niej duży parking i skibusy, bo to tylko 7km od Wilkowic i są wykupione są grunty natomiast w Szczyrku konieczny choćby pojedynczy buspas. Ruch samochodowy można łatwo ograniczyć różnymi sposobami (ekologia, opłaty za parkingi itp.)
 5. Szczyrk - Szczyrkowski Ośrodek Narciarski

  Z aktualnego regulaminu wynika że wieczór też wspólny, tylko pytanie czy BSA jest partnerem SON? 4.3 Sprytna sezonówka Szczyrk + jazda wieczorna, uprawniająca posiadacza do korzystania z usług Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego oraz ośrodków partnerów SON w czasie dziennego i wieczornego działania wyciągów w okresie podanym w punkcie 2 niniejszego regulaminy łączna cena 1119zł Sprytna sezonówka - Regulamin korzystania z karnetów
 6. Gopass...

  Na forum sezon na Chopoku rozpoczą się 04.12.2016
 7. Pilsko, Korbielów - informacje

  CTE kupując Pilsko w 2012 spodziewało się ciągłego dopływu gigantycznych pieniędzy które miały być inwestowane w Korbielowie, no ale się nagle wszystko urwało.
 8. Polska - nowe inwestycje

  Widziałem ten reportaż i nie było to lanie betonu a zbrojenie wykopu pod stację, to jest miesiąc za późno aby zdążyć jeszcze w tym roku. Nawet TMR nie postawi kanapy w 2 miesiące, realny termin nowy wyciąg na Kopę 2018r.
 9. Szczyrk - Szczyrkowski Ośrodek Narciarski

  Może przyszedł czas aby pomysł PKP zrealizować w Szczyrku, tym bardziej że PKP ma we własności grunty na niewybudowanej nigdy linii do Wilkowice Bystra - Szczyrk.
 10. Szczyrk - Szczyrkowski Ośrodek Narciarski

  Odpada, bo droga przez Szczyrk to DW 942 do Wisły i nie można jej zamknąć.
 11. Szczyrk - Szczyrkowski Ośrodek Narciarski

  Odbiory tak potężnego zbiornika muszą potrwać, jednym z wielu elementów odbioru jest jego napełnienie....... Na szczęście karnet obejmuje Skrzyczne , BSA i przedsezonowe Tatry , jak będzie spóźnienie w SON pewnie TMR doda kilka jazd w sezonie na Chopoku.
 12. Szczyrk - Szczyrkowski Ośrodek Narciarski

  Ja bym stawiał na pociąg , szybki tramwaj , PKP, kolej do Szczyrku, bo niby kto miałby wybudować gondole z Lipowej na Skrzyczne.
 13. Szczyrk - Szczyrkowski Ośrodek Narciarski

  Dokładnie ale ok 50m niżej od czerwonej kreski, w tym sezonie nie liczyłbym na Bieńkulę, trzeba będzie się cieszyć nową czerwoną. Reportaż z piątkowej konferencji w Szczyrku
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2017 Atmedia S.C.
×