Narty - skionline.pl
Jump to content

surfing

Members
 • Content Count

  1,498
 • Joined

 • Days Won

  35

surfing last won the day on May 13

surfing had the most liked content!

Community Reputation

3,972 Excellent

About surfing

 • Rank
  Master
 • Birthday 01/01/1970

Personal Information

 • Imię
  Sylwester
 • Miejscowość
  Bielsko-Biała

Ski equipment

 • Narty marka
  Atomic
 • Buty marka
  Dynafit

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja jestem zmarzluch więc puchówka syntetyczna która może być też poduszką i kurtka gore jest zawsze w plecaku. Nie wyobrażam sobie na grani przy mocnym wietrze nie ubrać kurtki.
 2. Schudłem 4kg, zysk wyceniam na 6 tyś zł , na pewno warto odchudzić to co w plecaku i przy stopach, reszta czyli to co na sobie- bielizna i to co na niej waga ma tu mniejsze znaczenie, ważniejsze jest żeby dobrze się czuć w sensie komfortu termicznego. Na mini raki pewnie bym się nie zdecydował bo moje stalówki automaty ważą tylko 500g, Softshell nowej generacji (cienki i lepiej oddychający) 420g z kapturem odkryłem w tym sezonie i spisał się rewelacyjnie na THR bo kurtka Gore 90% w plecaku.
 3. W okresie Noworocznym więcej ludzi było na Słotwinach, a tak naprawdę Słotwiny i Arena powinny chodzić na jednym karnecie.
 4. Arena oświetlenie słabiutko, tu widać jak jest u konkurencji (po prawej) Slotwiny chyba więcej ludzi niż w Arenie, ale nie dziwne bo trasy dłuższe i ciekawsze. Krynicę wspominam bardzo miło
 5. Most Kolejowy Na Wiśle w Okleśnej Wyremontowane pobocze - nowe kratownice
 6. Taternik zjeżdżający na jabłuszku (dupolocie) podpada pod jakiś regulamin?
 7. Skąd wiedziałeś że chodzi mi to po głowie Od Polskiej strony jeszcze na Rysach nie byłem, jak jest miejsce chętnie się zabiorę. W sobotę słabo to wygląda bo do czwartku ma napadać min.pół metra śniegu, a potem lato i pewnie będzie lawinowa 3.
 8. Z pogranicznikami nie było żartów i bardzo to ograniczało planowanie narciarskich tur, już wtedy na Słowacji skitury były bardzo popularne. Słowacy na terenach dopuszczonych do skiturowania nie są rygorystyczni co do daty, pod warunkiem że jest dużo śniegu. @marcinn dużo ubyło śniegu?
 9. Jak na to miejsce to niewiele, naliczyłem około 20 osób, pewnie nikt do końca nie wierzył że będzie taka pogoda, o 7:00 jak przyjechałem to było już po deszczu i chmury pow 1500m.
 10. Wiosenne Rohacze, śniegu przy górnej stacji ponad 1m a w żlebach 2m, kolejka chodziła i lokalsi skracali sobie podejście za 7 euro Cwiczenia TOPR i HS Zachęta do skracania letniej trasy przy użyciu kolejki.
 11. Byłem całkiem blisko, a śmigło TOPR na szczęście latało w ramach ćwiczeń. Pozdrawiam
 12. Pewnie tak, nikt rozsądny nie robiłby pokazu w takim miejscu.
 13. Nie starczyło wyobraźni że pokaz w takim miejscu groził mu co najmniej wózkiem inwalidzkim do końca życia, no ale głupi to ma szczęście ale do czasu.
 14. Zdjęcia super, ostrość sałatki i panorama za oknem to chyba zasługa HDR, wszystkie zdjęcia w tym wątku robione smarfonem - pochwal się jakim.
 15. Asekuracja czekanem ma sens tylko przy bardzo powolnym trudnym ześlizgu - trawersie, do obskoków i normalnego zjazdu czekan jest na plecaku. Na szczęście nie i oby taki film nie znalazł się w sieci . Dokładnie, im decha ,,ucieka" i jedynym ratunkiem jest czekan, my mamy dwie narty i ześlizg jest pod większą kontrolą.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...