Narty - skionline.pl
Jump to content

surfing

Members
 • Content Count

  2,535
 • Joined

 • Days Won

  70

surfing last won the day on April 9

surfing had the most liked content!

Community Reputation

6,631 Excellent

About surfing

 • Rank
  Master
 • Birthday 01/01/1970

Personal Information

 • Imię
  Sylwester
 • Miejscowość
  Bielsko-Biała

Ski equipment

 • Narty marka
  Atomic
 • Buty marka
  Dynafit

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję. Końcówka Bieńkuli jest bez podkładu na dole było 20cm śniegu, dużo luźnych minerałów i stromo czyli trzeba kręcić aż iskry polecą , po prostu szkoda sprzętu.
 2. Dzisiaj trasy w Szczyrku tura z nastawieniem na jazdę, a że zjazdy strome to uzbierało się 2300m podejścia. Sypało prawie cały czas oprócz półgodzinnej przerwy na słoneczko i zdjęcia Śniegu ok. 20 - 30cm więc niżej ostrożnie bo brak podkładu.
 3. Dzisiaj cały dzień sypało, było też pół godziny słońca
 4. Szczyrk skiturowo 05.04.2021 Start parking gondola - Małe Skrzyczne - zjazd Solisko - Golgotą na Malinów - Malinowska Skała - Skrzyczne 21,5 km i prawie 2 tyś w górę. Było wszystko, rano beton, solidny wiatr, podchodzenie zakosami, zjazd z zeskokami, do tego cały czas słonce i temperatura poniżej zera. Słowem pięknie Wiało mocno, a to akurat lubię nie chodziła gondola ani górne krzesła na Skrzyczne. Male Skrzyczne Pierwszy zjazd beton poniżej Hali. Solisko Golgotą zakosami Las przed Malinowską Skałą
 5. Jacku w tym wątku masz kilka inspiracji wycieczek rowerowych po naszej okolicy. Mnie ciekawi czy elektryk zrobi tą trasę bez podładowania akumulatora? Polecam super pętlę wykorzystującą większość MTB Trial w naszej okolicy, start i meta na Bielskich Błoniach Trasa: Bielsko - Szczyrk - Zbójnicka Kopa - Czyrna - Klimczok - Szyndzielnia - Kozia Góra - Błonie Bielsko. Szczegóły https://mapy.cz/s/bavakufemo ale GPS nie łapie całej szerokości serpentynek na zjazdach. Pętla ok 50 km na rowerze tradycyjnym, ciekawe czy elektrykowi wystarczy baterii?
 6. Jan Mysłajek Szczyrk Nie wiek, lecz pasja – na nartach przez życie reportaż Tomka Sowy historiasportu.info Starszy mężczyzna żwawo przechadza się po swoim warsztacie. Proponuje kawę. Zastanawia się, od czego zacząć. Mijają minuty i jego opowieść nabiera barw. Różnych. Raz jasnych, gdy wspomina sukcesy, dzieciństwo, pracę. I ciemnych: beskidzko-zakopiański spór, kontuzje, wyrzucenie z kadry. – Może gdybym nie był takim lokalnym patriotą, to wycisnąłbym ze swojej kariery więcej – zastanawia się Jan Mysłajek. Ale nie żałuje. Przecież całe jego życie kręci się wokół nart. Są dla niego ja
 7. Skolnity- Soszów -Jawornik -Skolnity trasa
 8. Wiślański klasyk: Stożek-Soszów-Czantoria
 9. Zakupiłem Foki Dynafit Speedskin Speed w 2018 kompletując sprzęt na THR, dalej dobrze się trzymają, klej jak nowy i dają radę na mokrym z ponownym klejeniem. Czantoria i Poniwiec w niedzielę spokojnie bez zakosów.
 10. Gratuluję pięknego sprzętu, narty z foką przerabiałem ale wolę łuskę, a smar w tubie biorę na dłuższe spacery. Nie wiedziałem że Salomon wskoczył w system NNN - to zdecydowany pozytyw, wreszcie jakiś wszechstronny standard, na pewno ułatwi to zakup używanych nart z wiązaniami. Biegówki już schowane na lato.
 11. Postawiłem na nowoczesność (nylon) plus tradycja (moher) i nie żałuję. Foki Dynafit Speedskin Speed.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...