Narty - skionline.pl
Jump to content

Marxx74

Members
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

188 Excellent

About Marxx74

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 12/05/1974

Personal Information

 • Imię
  Marek
 • Miejscowość
  Warszawa

Ski equipment

 • Narty marka
  Różnie
 • Buty marka
  Dynastar / inne

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Marxx74

  Rolki - sezon otwarty

  Dodając wątek narciarski : wśród zawodniczek startujących w Pucharze Polski trzy są zakwalifikowane do Kadry C Juniorek PZN w narciarstwie alpejskim. M.
 2. Marxx74

  Rolki - sezon otwarty

  .. z kronikarskiego obowiązku .. Za nami eliminacje #inlinealpine na World Roller Games w Barcelonie. Bez niespodzianek. Niespodzianki pojawiły się dzień później ... .. w I eliminacjach Pucharu Polski w CSZ Ptaszkowa. Słowem wstępu - ogromne uznanie dla ośrodka, na co dzień dedykowanego narciarstwu klasycznemu. Świetna baza, ciekawe trasy, bardzo życzliwa i pomocna obsługa - inline alpine na pewno w to miejsce powróci. Wracając do zawodów. Rozegrane bardzo sprawnie, dwa ciekawe ustawienia, frekwencja bez szału. Wśród panów bezkonkurencyjny Michał Styrylski (Skimka Skawina). W kategorii seniorskiej pań ponownie na top Ania Nowak ... i tu dochodzimy do niespodzianki. Doskonałe przejazdy Hani Rodawskiej (2006) dają najlepszy wynik w kategorii Pań Open. Na kontakcie, z nie dużą stratą, kolejna zawodniczka TST Warszawa, rocznik 2006, Karolina Dębicka. .. i tutaj można się złapać za głowę - szturm młodych czy stagnacja seniorek? Za nimi wyraźny odstęp. Rocznik 2006 nie jest niestety "Pucharowy", więc porównanie ze światową czołówką możliwe będzie jedynie przy zawodach rangi World Ranking (odpowiednik FIS'ów). Zapowiada się ciekawy sprawdzian - ze skomplikowanej "historycznej" wyliczanki (top panów <-Michał <-top pań <-czasy dziewczyn) można ostrzyć pazurki na solidne wyniki. 9 czerwca Puchar Polski na warszawskiej Agrykoli. Wszystkich zainteresowanych zerknięciem "na żywo" o co w tej zabawie chodzi serdecznie zachęcam do odwiedzin. Pozdrawiam, M.
 3. Marxx74

  Rolki - sezon otwarty

  .. ale już jako trener z bardzo sympatyczną ekipą, która objechała na rolkach pół Warszawy .. chodzą słuchy, że pojawi się nowy cykl Masters (nieco poza strukturą zawodów World Skate) i Stefano ponownie wróci pomiędzy tyczki. M.
 4. Marxx74

  Rolki - sezon otwarty

  Na początek sezonu filmik ... Znając sympatycznego Stefano powinienem dopisać "nie próbujcie tego w domu" .. ale próbujcie .. choć na tyczkach trochę inaczej to wygląda. Już w piątek eliminacje krajowe do World Roller Games .. dzień później pierwsza edycja Pucharu Polski. 9 czerwca wraca warszawska Agrykola a nieco później pierwsze zawody Pucharu Świat w czeskim Mezibori, gdzie na pewno nie zabraknie naszych reprezentantów. .. to tak z kronikarskiego obowiązku ;). Pozdrawiam, M.
 5. Po dwóch "intro" pora na danie główne. W przygotowaniu trochę obrazków z testów przy okazji La Skieda 2019. Pozdrawiam, M.
 6. Jedziemy dalej ... .. a w przygotowaniu nieco więcej konkretów M.
 7. .. pozycji nigdy za mało .. Bawiliśmy się dobrze - do tego pierwszy dzień festiwalu Skieda 2019 pozwolił na testy nart/wiązań/butów oraz na podglądanie sporej rzeszy "dziwaków" z wolną piętą i niekoniecznie wolną jazdą .. Pozdrawiam, M.
 8. Trochę nam się pojeździło i skręcił się "pamiątkowy" materiał, który sączyć będzie się do sieci .. aż skręcimy nowy. Wartości edukacyjnej za dużo nie ma, ale obrazki w tle wiosenno ładne. Z pozdrowieniami, M.
 9. Z całym szacunkiem - czy piętą zapięta czy nie różnicy nie ma. Wiesz co robisz, pracujesz nad sobą .. lub się ślizgasz oceniając umiejętności względem górki po której ześlizgnąć się udało. Świętej pamięci szef taboru w Moku zwykł mawiać widząc wracających że wspinu "jesteście potwierdzeniem cudu miłosierdzia boskiego" .. .. teraz są filmy do oceny, na których ktoś zmienia kierunek ale nie skręca, dyskusje o nartach na których niekt nie jeździł i dywagacje ile postów potrzeba żeby narta potrzebowała serwisu. .. dlatego wybacz - wszystko wygląda na to, że Zu następny telemarkowy sezon poleci na nartach GS a jak będzie w nich jakiś procesor to chętnie skorzystamy :). M.
 10. .. z kronikarskiego obowiązku .. z przymrużeniem oka .. .. obsada Mistrzostw Instruktorów nie przesadnie liczna. Stok #MasterSki w stanie dobrym. Zaliczanie ewolucji ciekawe dla oka - Komisja nie wiedziała, czy zakradającej się pomiędzy zawodników Zu dać 0 czy 1 więc kompromisowo dostała po 10 ale taki już urok bycia maskotką .. Trasa slalomu plaskata choć hopka i następny garb narobiły problemu nawet "wzorcowemu". Dwa elementy biegowe skutecznie selekcjonowały. Brawa dla uczestników i niech się kręci. Ekipa na pudle zacna. Fragmencik trasy na mało udanym filmie - jedzie maskotka ;). Pozdrawiam, M.
 11. Prosto z Tylicza .. koncepcja trasy jest i od rana będzie się kręcić tudzież klękać .. M.
 12. Młoda z nadzieją, że będzie mogła poza konkurencją pojechać się pojawi .. M.
 13. Z krajowego podwórka .. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2108974139171350&id=175148495887267 M.
 14. Ładny film. Dalej z tego co piszesz mało rozumiem i wolę na tym wrażeniu poprzestać. M.
 15. Myślę, że w kontekście Monte Rosa o "carving" nie chodzi .. a przy tekeranku o cięty nie trudno. M.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...