Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy warto kupic taki wosk??


mysiauek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na allegro znalazlem cos takiego:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=36893409

Jak myslicie - warto czy lepiej dolozyc i kupic chociazby TOKO na Allegro??

Chodzi o cos taniego bo nie bardzo mnie stac w tymmomencie na drozszy zakup....

Prosze poradzic bo nie bardzo sie znam na tym, a zauwazylem ze slizgi mi zaczely matowiec :( po jezdzie po matach na wyciagu...no bo chyba nie po jednym dniu jezdzeniu po piekniutkim sniegu na pilsku ??

Pozdrawiam.

michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupic taki wosk??

Witam

Jak niema nic pod ręką to nawet świeczka jest dobra:-)

Polecam jednak smarować narty na gorąco, a nie tak jak na tej aukcji radzi sprzedający - a jak nie chcesz z róznych powodów smarować żelazkiem,

to weź ten smar rozprowadz go na ślizgu ( w taki sposób jak na zdjęciu w aukcji ), następnie suszarką do włosów podgrzej ten wosk aż zacznie mięknąc i się topić ( nieprzesadzaj z nagrzewaniem!!! wystarczy aż wosk zacznie błyszczeć ). Potem ładnie go wetrzyj i wyrównaj np. filcem lub czymś takim.W ten sposób posuwając się centymetr po centymetrze nasmaruj całe narty. Narty będą o wiele lepiej nasmarowane niż na zimno.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy warto kupic taki wosk??

Taki wosk można kupić w Selgrosie. Cena chyba minimalnie niższa niż na Allegro i odpada koszt przesyłki. Są też inne jego wersje. Ja kupiłem na próbę wosk w tubce. Jest bardzo gęsty, ale oczywiście rzadszy niż w kostce. Zdecydowanie łatwiej się rozprowadza i wciera. Ale muszę wypróbować ten patent z suszarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupic taki wosk??

jeżeli chodzi o suszarkę to napewno będziesz zadowolony:-) a jeżeli chodzi o smarty w tubkach-to one raczej się nadają do przesmarowania ślizgów w czasie całodniowego jeżdzenia, w porównaniu do smarów nakładanych na ciepło sa zdecydowanie gorsze.

pozdrawiam:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...