Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dolomity-->apartamenty


Bartasinme

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem jechać w lutym na słowacje ale terminy ferii zwiozą tam dzikie tlumy, wiec uciekam.

Czy może ktoś z was (w co nie wątpię) na przestrzeni ostatnich lat mieszkal w fajnym apartamencie (3-4 os) gdzieś w dolomitach (najchętniej rejon Val Gardena, Val di Fassa, Val di Fiemme, ew. Marilleva-Madonna)?? Najlepiej taki który nie mial złotych bidetów i nie kosztowal 10000Euro

Jeśli tak to baaaaardzo serdecznie proszę o link, nazwę pensjonatu, namiar, info:))

A byl ktoś może w lutym? Gdzie? Gdzie w lutym najlepiej? (przeczytalem wszystko co bylo o dolomitach na forum, więc nie jestem leniem tylko autentycznie spragnionym wiedzy)

Z góry dzięki za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolomity-->apartamenty

bylem w Val di Fassa ale nie w lutym tylko na koniec czerwca ;) noclegu szukalem w ten sposob, ze wyslalem email na adres agencji turystycznej (podany na stronie internetowej val di fassa) z pytaniem o apartament (napisalem ze chce cos taniego) i oferty same zaczely do mnie splywac, oni sa tam bardzo dobrze zorganizowani pod tym wzgledem bo z tego zyja; wlasciwie wiekszosc moich wyjazdow rezerwuje przez internet (Slowacje rowniez) postaram sie znalezc email do tego apartamentu w ktorym bylem (Alba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolomity-->apartamenty

Dzięki. Ja też zwykle wyjeżdzam do miejsc zabookowanych w sieci. Tutaj też prowadze własny risercz, nie mniej jednak bardzo proszę byście polecali fajne miejsca w ktorych byliście- to lepiej niż jechać w ciemno.

Z resztą w zeszlym roku trohę sie internetowo naciąłem. Zarezerwowalem aprtm. w Stubai i jak przyjechalem to okazalo się ze jest on w dośc wilgotnej piwnicy i wogole brzydki jak nie wiem. I musialem zmieniać w trakcie pobytu, kosztem godzin na stoku:( Stąd prośba o sprawdzone miejscowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolomity-->apartamenty

Tanio! Bardzo proszę!. W grudniu ubiegłego roku byłem w Monte Bondone. Dla niewtajemniczonych jest to najstarszy ośrodek narciarski w Val di Sole. Góra zaopatrzona w kilka krzeseł, trasy zasadniczo średnio trudne i łatwe i jest ich łącznie ok. 25 km. Jeździ się na karnacie na całe Val di Sole i jest możliwość narciarstwa na innych stokach choć to kawałek drogi samochodem. Plusem tego ośrodka jest to że poza weekendem prawie wogóle nie ma tam ludzi. Ja byłem tam w tygodniu promocyjnym, kiedy to skipass był w cenie apartamentu i kosztowało mnie to 600 PLN. Apartamenty są klasy śreniej niższej ale naprawdę do przyjęcia. W cenie jest np. basen - mały bo mały ale jest. Miejscowość nazywa się Vason a miejsca kupowałem przez wakacje.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolomity-->apartamenty

Jedziemy do Canazei (Val di Fassa) w piątek 20. 01 apartamenty w cenach od 70 do 90 Eur/os/7dni- czyli wydaje się że tanio, ale załatwiane było włącznie z przesłaniem zaliczki we wrześniu. Ta cena jest przy założeniu, że jest maksymalne obłożenie ludzi, tzn w aneksie kuchennym się śpi (na rozkładanej sofie - nie na ziemi).

Ale jazda dobra, samochodu przez tydzień nie ruszam, do ski-busa 100-200m.

Obawiam się, że trudno będzie coś znależć w podobnych pieniądzach tak późno, ale na stronie valdifassa jest dużo ofert apartamentów, niestety trzeba telefonować i najchętniej po włosku chcą gadać.

W lutym droższy okres "high season" i więcej Niemców chyba - czyli ceny w górę.

Próbuj, wydaje mi się, że coś się znajdzie- udanych szusów.

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...