Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zakopane dla bogatych- zajebiste


SB

Rekomendowane odpowiedzi

Co o tym myślicie, czy chcecie jeszcze tam jechać, zresztą przeczytajcie sami:

Ponów i to z tych najhrubsych (najbogatszych - przyp. red.) pod Tatry ciągnęło zawsze, odkąd odkrył je Tytus Chałubiński. Przyjeżdżali tu już w połowie XIX wieku uczeni, literaci, malarze, arystokracja, przemysłowcy, prominenci. Teraz władze powiatu tatrzańskiego chcą, by tamte dobre dla Zakopanego, czasy wróciły. Marzy im się bogaty klient w ekskluzywnym, na miarę Davos, Zakopanem.

- Chcielibyśmy, aby Zakopane stało się ekskluzywnym kurortem dla elit, natomiast dla tych biedniejszych turystów mogłyby być miejscowości wokół Zakopanego - mówił podczas ostatniej konferencji pasowej Andrzej Gąsienica Makowski, starosta tatrzański.

Taki kierunek rozwoju postanowiły obrać władze powiatowe, po tym jak przedstawiciele Tatrzańskiej Agencji Rozwoju, Promocji i Kultury wrócili z targów w Warszawie.

- Zainteresowanie naszą ofertą było bardzo duże - mówi Miłosz Buczyłko, specjalista ds. kontaktów z mediami w Tatrzańskiej Agencji.

Głównie pytano zakopiańczyków o usługi z górnej półki, dla bogatych, m.in. o możliwości aktywnego spędzania wypoczynku.

Więcej w dzisiejszym wydaniu "Gazety Krakowskiej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zokopane...

Byłbym ja ten temat zaczął ale jak go przeczytałem to tak się śmiałem,że nie byłem w stanie nic pisać:cool:

Tera bydzie gwarom: Tak se myślem co starosta Jendrek G.M. musi był w jakiejsi karcmie i mocno sie piznoł gowom w zohyline(az mu łocy wysły):eek:

A moze okowita była psypolono,godom wom po takij łokropnie sie czko a jaki gupoty sie pie...li:rolleyes: no,hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żenada

Przez przypadek będąc w Szczawnicy w kwietniu wylądowaliśmy w Zakopcu na obiad. Jeżeli tam ma być Zermat czy inny Kitz to po kujawsku podsumuje ich . Pyda i złodzieje . Jedno co mi zostało w pamięci to jakiś sęp który siedział mi na masce samochodu zanim z niego wyszedłem i nawalony gadał coś o 5 zł za parking . Życzę im powodzenia i najazdu bogatych turystów. Ja swoje pieniądze zostawię w Szczawnicy gdzie jezdzi plebs. Pozdrawiam kumatych . Magres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zakopane to SKANSEN EUROPY ZADUPIE TOTALNE ONI SIE SAMI WYKOŃCZĄ tylko czym oni chca tych turystów bogadych przyciągnąc

capiacymi oscypkami??? jednym wyciągiem archaicznym??? nawalonym bacą ryczącym o 5 zł?????????? może ktoś był w skansenie w pszczynie???

to jest miniaturyzacja zakopanego tylko upierdliwych bac nie ma

pozdro Barti:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się czepiliście tego Zakopanego! A przecież to nie dotyczy tylko Zakopanego, ale większości ośrodków w Polsce, że wspomnę o Szczyrku i Szklarskiej.

W Białce sie udało, bo ... kilka osób robiło swoje bez oglądania sie na innych, a i tak do dzisiaj jest tam kilku właścicieli wyciągów, którzy dalej nie chcą się połączyć w jeden wielki ośrodek!

Zauważcie, że jeżeli cokolwiek się u nas udaj to tylko wtedy gdy budowane jest od podstaw przykład: Dwie Doliny. W naszym kraju nie da się zmienić mentalności ludzi! Oni muszą wymrzeć, a może wtedy ich dzieci coś zmienią!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,a ja się cieszę że snobów i bufonów spedzą do jednej dziury:)))...przynajmiej w normalnych ,iejscach będzie lużno!!!....zadufanych bubków jest w każdej branży i dziedzinie sporo więc proponuje olać to i wszystko...przyjedzie taki na stok pokaże dechy za 5 tysia,kurtkę za 4 tysia,spodnie za 3 tysia,buty za 2,5 tysia ,google za 1 tysia stanie w centralnym miejscu stoku przypnie narty porozgląda się czy wszyscy go widzą...po czym odepnie narty zapakuje na dach do trumny po czym odjedzie do Kasprowego weżmie ręcznik pójdzie na basen i tam będzie lans slipek,klapek...itp itd!!!...Panowie to nie jest ani sport ani rekreacja to będzie i jest LANS...i bardzo dobrze z tym polskim Davos....tylko pepiki ręce zacierają,bo nie opedzą się o turystów w Tatrzańskiej łomnicy,Srebskim Pleso....pozdro Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakopane?

faktycznie, jest taka miejscowość. Przez pomyłkę przejechałem przez nie tego lata. Chyba właśnie tam zastrzelili Perszinga i o ile się nie mylę w tej miejscowości auto przejechało na stoku narciarkę. Tak, teraz sobie przypominam. Kiedyś tam byłem, również w lecie, bo chciałem córce pokazać góry z Kasprowego, a pokazałem szczelaninę z pistoletów gazowych między konikami pod tą slynną na całym świecie górą. Wrażenia niezapomniane, szczególnie dla kilkuletniej wtedy córki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o koszt zażywania nieprzyjemności nartowania in kurort Zakopane to są oni już w Davos a nawet ich przewyższają, na Szymoszkowej kupiłem karnet 10 przejazdowy zapłaciłem 60 zł i wyjeździłem go za 2 godziny. Nadmienię jeszcze brak karnetów terminowych chyba że się do dzisiaj coś zmieniło. To ile by tam kosztowała całodzienna intensywna jazda 180:mad: a może 240 zł :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figo jeśli darzysz ich takim uwielbieniem to sorry:)...ale dla mnie to i tak pepiki,którzy mimo tak wielu Polaków tam jeżdzących nie potrafią w hotelu 3* URAN w Tatrzańskiej Łomnicy napisać w restauracji hotelowej menu w języku polskim,gdzie w Austrii w wiekszej chacie jest po polsku a w Dolomitach można płacić złotówkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakopane dla bogatych

tak długo jak maja wiecej chetnych niz miejsc tak długo beda podnosić ceny co nazywaja podnoszeniem jakosci. Narty z wyjatkiem kasprowego nie maja tam sensu. Zwróccie uwage ze nie tylko nasi dziani tam jezdza ale zakopiec zrobił sie bardzo modny wśród wschodnich narodów i to oni podbijają ceny.

ciekawe co wy byscioe robili na miejscu władz zakopanego przy takich tłumach ....obniżalii byscie ceny???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Coś się tej Pszczyny uczepił - fajnie jest - podobne skanseny widziałem w okolicach Kielc i w Chorzowie :)

A co do Zakopanego - nigdy za tym miastem nie przepadałem a teraz jak słyszę że nadal trzeba stanąć o 6 do kolejki po bilet do klejki - ?????:P

W Szczyrku z resztą jest podobnie - z 2 lata temu usłyszałem że Szczyrk jest przygotowany na przyjęcie narciarzy - są hotele, pensjonaty, ski busy - tylko wszystko psują ci jedno dniowi turyści z B-Białej i Śląska którzy zapychają parkingi ............... :confused:

Zresztą w tym roku też nici z jazdy - znów się nie dogadali co do tras i nie wszystkie wyciągi będą chodziły :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie wszystkie wyciągi będą chodziły

a raczej niektóre będą chodziły - tak powinieneś raczej napisać.

Ach i ja prawie z Bielska i protestuje nie zapycham parkingu w Szczyrku bo w tym czasie co w korku:eek: od Bystrej do Szczyrku trzeba stać to zajadę np. do sonsiadów Słowaków na nowoczesne wyciągi i naśnieżone przygotowane trasy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...