Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dwie Doliny (Muszyna-Wierchomla)


diora

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Robalek

Hej, HOT

Czy to co piszesz, z tymi podporami to prawda !?!?!?

Łoł, a mnie kolesie już trują tyłek aby zrobić w tym sezonie skok właśnie do Muszyny co by podskoczyć sobie i na Wierchomlę i na Jaworzynę i na Słotwiny a tu taki ambaras :mad: :eek: :mad: :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robalek, takie mnie doszly sluchy ale na 100% tego osobiscie nie moge potwierdzic. Natomiast jak popatrzysz na zdjecie to jest tylko wycinka i ani pol podpory na nim nie widac. Biorac pod uwage, ze byl to juz prawie wrzesien to juz jest podejrzane! [ATTACH]6[/ATTACH]Na zdjeciu widok na Szczawnik od strony Muszyny i Zlockiego.

Szczawnik.jpg

Szczawnik.jpg.6607b7b81e8989ecea79616b7a8b6ad0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestey drogi Homarku, az takim expertem od topografii tej stacji nie jestem. Nie bylem na samej trasie, tak ze nie znam jej dokladnego przebiegu. Natomiast na zdjeciu wyraznie widac brak jakiejkolwiek infrastruktury narciarskiej, w tym wypadku wyciagow.Dla porownania dolaczam fotke wspominanej w innym watku stacji w Limanowej. zdjecie zrobione trzy tygodnie pozniej i roznice widac golym okiem. [ATTACH]7[/ATTACH]

Limanowa.jpg

Limanowa.jpg.a955860e9a3b5c3d3782417a961b8f40.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nigdy sie nad tym nie zastanawialem, ale budowy mnie jakos szczegolnie nie pociagaja:p (w dodatku prowadze swoja wlasna, tak ze mam tego typu rozrywek pod dostatkiem)

Szczawnik - to wynik niedzielnej wycieczki do Krynicy a Limanowa z Bochni to rzut beretem i z ciekawosci pojechalem zobaczyc (co by potem w sezonie nie bladzic i nie szukac)

JC moze im chodzi o przyszly sezon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

oczywiście Wierchomla dała dupy....

Zadzwoniłem dzisiaj do Wierchomli z pytaniem kiedy ruszą nowe wyciągi i dowiedziałem się że w.....marcu, a były huczne zapowiedzi że na ten sezon, ...no ale ileś ludzi łykneło bajer i zarezerwowało pobyt na ferie:cool: .

Ciekawe że w Białce jak piszą że na święta planowane jest uruchomienie nowego krzesła to się to udaje: tak było 2 lata temu z szóstką, rok temu z czwórką na Bani i kilka dni temu z nowym krzesłem+ nowa trasa na Kotelnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem dzisiaj do Wierchomli z pytaniem kiedy ruszą nowe wyciągi i dowiedziałem się że w.....marcu, a były huczne zapowiedzi że na ten sezon, ...no ale ileś ludzi łykneło bajer i zarezerwowało pobyt na ferie:cool: .

Ciekawe że w Białce jak piszą że na święta planowane jest uruchomienie nowego krzesła to się to udaje: tak było 2 lata temu z szóstką, rok temu z czwórką na Bani i kilka dni temu z nowym krzesłem+ nowa trasa na Kotelnicy

;-))))) a o której dzwoniłeś, bo ja przed dwoma godz. i mówili, że może do ferii zdążą, tylko nie wiedzieli do których... Mam zadzzwonić 12 stycznia :-))) Szkoda, że to początek ferii....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byłem w Wierchomli przez ponad tydzień. Widziałem stan inwestycji od strony Muszyny i z górnej stacji wyciągu w budowie Szczawnik II i muszę stwierdzić, że ja nie widzię otwarcia trasy w tym sezonie. Na dolnej stacji kolejki od Szczawnika nadal pracują przy fundamentach. Podpory pod kolejkię jeszcze nie są ustawione. Z daleka widziałem tylko zarys górnej stacji kolejki. Jeśli chodzi o wyciąg to podpory stoją i stacja górna (dolnej nie widziałem). Niestety trasa jest rozorana przez ciężki sprzęt. Trzeba by ze 2 m sniegu, żeby można było po tej trasie jeździć. Bardzo mi się podoba na hali Płatek, obie trasy przy wyciągach są bardzo ciekawe i widokowo jest pięknie. Frycek jeszcze nie chodzi ale zjechałem sobie na desce po nieczynnej jeszcze trasie. W każdym razie od przyszłego roku zanosi się na naprawdę fajne miejsce jak na nasze warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;-))))) a o której dzwoniłeś, bo ja przed dwoma godz. i mówili, że może do ferii zdążą, tylko nie wiedzieli do których... Mam zadzzwonić 12 stycznia :-))) Szkoda, że to początek ferii....

Tak, teraz znowu maja zdazyc do ferii.

Kolejna sciema dla przyciagniecia klientow na ferie:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byłem w Wierchomli przez ponad tydzień. Widziałem stan inwestycji od strony Muszyny i z górnej stacji wyciągu w budowie Szczawnik II i muszę stwierdzić, że ja nie widzię otwarcia trasy w tym sezonie. Na dolnej stacji kolejki od Szczawnika nadal pracują przy fundamentach. Podpory pod kolejkię jeszcze nie są ustawione. Z daleka widziałem tylko zarys górnej stacji kolejki. Jeśli chodzi o wyciąg to podpory stoją i stacja górna (dolnej nie widziałem). Niestety trasa jest rozorana przez ciężki sprzęt. Trzeba by ze 2 m sniegu, żeby można było po tej trasie jeździć. Bardzo mi się podoba na hali Płatek, obie trasy przy wyciągach są bardzo ciekawe i widokowo jest pięknie. Frycek jeszcze nie chodzi ale zjechałem sobie na desce po nieczynnej jeszcze trasie. W każdym razie od przyszłego roku zanosi się na naprawdę fajne miejsce jak na nasze warunki.

Cieszę się, że napisałeś o stanie faktycznym, bo jeszcze dziś miałem dylemat, czy robić obóz w Szczawniku, czy w Korbielowie... Już go nie mam, mimo wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...