Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szkolenia z Dagmarą ...


JC

Rekomendowane odpowiedzi

... że zapytam, a co za mało gwiazdek? Mam też w planie hotele wyższej klasy.

JC nie o to chodzi.

Miałem ochotę to mieszkałem tutaj, bo chciałem być jak najbliżej wyciągu, ale co to zmienia.

Ustawiłeś finansową poprzeczkę wysoko i ja to rozumiem i nie zamierzam tego kwestionować, broniłem się jedynie przed w sumie nieprzemyślanymi atakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czad, Jacek organizuje wyjazdy to i o szkołach w końcu będzie można pogadać ( mam nadzieję ) :)

A co do cen - poniżej 2 tys chyba się nie da - no chyba, że będzie free ski week. Z doświadczenia dodam, że warto. Jazda na tyczkach z pomiarem czasu to taki mały narkotyk. Polecam Kronplatz w grudniu z pewną szkołą :D . na razie jestem na detoksie ale chyba dam radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Ja napiszę bo JC nie ma czasu a jak ma to nie ma siły i ochoty co mnie nie dziwi bo to się nie da:

Przecież tacy instruktorzy muszą do Zillertal dojechać, muszą się tam zainstalować w hotelu, muszą kupić sikpasy i jeszcze muszą coś na tym zarobić.

Więc:

Dojazd(i powrót) za os. samochód disel z winetami ok.750 zł*

Hotel z skipasem od os. 1550

Do tego ćoś muszą na stoku zjeść to też jakieś euro doskoczy

To policz ile mają kosztów i lie miszą mieć chętnych żeby same koszta wycofać, a jak Ci to jest drogo i nie wybierasz się to po co komętujesz i to głupio, po co!!!!!!!!!!

No .....k.....o...ja....p.....k.....:mad: :mad: )) przepraszam uniosłem się

*pod warunkiem że nie SB jedzie( bo mu ostatni 12,5 na tej trasie zeżarło, a to przez Fogo bo on Ciężki jest)

skipas to instruktorzy raczej maja za darmo (zwykle 1 skipas jest darmowy dla grupy 10-cio osobowej) i na hotel znaczna znizke jezeli jest duza grupa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek ...

To Ci wyjaśnię, że skipass jest darmowy dla 20. osoby, z noclegiem to samo. Czyli jak masz np. 17 osób na wyjeździe to musisz zapłacić za 2. instruktorów! Nikt Ci nic nie da za darmo!

I na tym kończę rozmowy dot. cen!!! Jak ktoś chce to jedzie jak nie, to nie jedzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek ...

To Ci wyjaśnię, że skipass jest darmowy dla 20. osoby, z noclegiem to samo. Czyli jak masz np. 17 osób na wyjeździe to musisz zapłacić za 2. instruktorów! Nikt Ci nic nie da za darmo!

I na tym kończę rozmowy dot. cen!!! Jak ktoś chce to jedzie jak nie, to nie jedzie!

Jacek,

Ja nie napisalem ze to jest drogo, i nie napisalem rowniez nic krytycznego :D

Niektore stacje daja 1 darmowy skipas na 10 placacych (ale moze dotyczy to tylko klubow - nie wiem)

Pozdr,

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jałowa dyskusja.....

Jest propozycja i albo ją ktoś akceptuje albo nie.

Też mnie kusi wiele ofert wyjazdów i nie jeżdzę na wiele bo kasy brak, ale nie uderzam zaraz do organizatora dlaczego tyle i mu nie rozpisuje ile to powinno kosztować.

Nie jadę i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skipas to instruktorzy raczej maja za darmo (zwykle 1 skipas jest darmowy dla grupy 10-cio osobowej) i na hotel znaczna znizke jezeli jest duza grupa ;)

No to powiem szczerze Jarku, ze nie wiem kiedy byles na nartach ostatnio:D

Czasy sie zmieniaja. Kiedys np. w Livigno, dawali karnety dla Pomocnikow, Instruktorow, chyba 1na20. Teraz juz dupa, mozesz dostac jedynie jakas znizke i to tez symboliczna tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiem szczerze Jarku, ze nie wiem kiedy byles na nartach ostatnio:D

Czasy sie zmieniaja. Kiedys np. w Livigno, dawali karnety dla Pomocnikow, Instruktorow, chyba 1na20. Teraz juz dupa, mozesz dostac jedynie jakas znizke i to tez symboliczna tylko.

W Kaprun w listopadzie b.r. na 10 osob dawali 1 karnet darmowy, dodatkowo instruktorzy w cenie jak dla mlodziezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...