Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szkolenia z Dagmarą ...


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Tyczki + pomiar czasu + rezerwacja trasy + kamera + trenerzy z klasą mistrzowską + skipass na całe Zillertal + najlepsze ubezpieczenia + wyżywienie + ... =?

Sorry, ale jakość kosztuje!

Zawsze można: autokar + spanie "w szufladzie" + skipass free + bez jedzenia + bez ubezpieczenia + bez trenera + .... = TANIO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyczki + pomiar czasu + rezerwacja trasy + kamera + trenerzy z klasą mistrzowską + skipass na całe Zillertal + najlepsze ubezpieczenia + wyżywienie + ... =?

Sorry, ale jakość kosztuje!

Bedzie troche o jakosci.

Okazuje sie, ze ostatnio powstalo sporo szkol narciarskich specjalizuujacych

w wyjazdach w Alpy.

Kadra tych szkol to raczej mlodzi ludzie przygotowani do jazdy carvingowej

ale aby poszerzyc program szkolenia bioracych sie tez do nauki starych technik czy jazdy poza nartostradami.

Jestem pelen uznania dla sportowych osiagniec

Dagmary Krzyzanskiej oraz jej zawodowego poczatku trener II klasy.

Mysle jednak, ze brak jej jeszcze doswiadczenia pedagogicznego.

Lata treningow, startow w zawodach, indywidualnego systemu nauki w szkolach utrudnialy jej zdobycie doswiadczenia w metodyce czy dydaktyce nauczania jazdy na nartach.

Z oferty wynika, ze bedzie tam zespol instruktorow szkoly sportowej

profi sport. Wierze, ze w zespole tkwi sila, a szczegolnie wtedy gdy instruktorzy w koncu indywidualisci potrafia sie uzupelniac dla pozytku szkolonych. Moglbys Jacku podac nazwiska tych instruktorow oraz

ich kwalifikacji narciarskich /skrotowo/?

Dla kilku godz. jazdy z Dagmara Krzyzanska wzial bym udzial w taki szkoleniu, ale czy to jest mozliwe?:)

Stawiam na jakosc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby ojciec Dagmary! Tu doświadczenia nie można kwestionować!

Co do Dagmary to bardzo się mylisz jeżeli chodzi o przekazywanie wiedzy. Dagmara jest przykładem osoby, która oprócz daru wspaniałej techniki ma jeszcze dar przekazywania i nauczania. Ale o tym można się przekonać tylko w trakcie szkolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się spytam, Profi Sport nie ma licencji SITN/PZN ?

Ot tak tylko moje pytanie. Żeby tylko nikt nie mówił, że wykładnią jest licencja ;) - pragne tylko zaspokoic moją ciekawość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi stówa dziennie... .50pxRed_question_mark.png

Ja napiszę bo JC nie ma czasu a jak ma to nie ma siły i ochoty co mnie nie dziwi bo to się nie da:

Przecież tacy instruktorzy muszą do Zillertal dojechać, muszą się tam zainstalować w hotelu, muszą kupić sikpasy i jeszcze muszą coś na tym zarobić.

Więc:

Dojazd(i powrót) za os. samochód disel z winetami ok.750 zł*

Hotel z skipasem od os. 1550

Do tego ćoś muszą na stoku zjeść to też jakieś euro doskoczy

To policz ile mają kosztów i lie miszą mieć chętnych żeby same koszta wycofać, a jak Ci to jest drogo i nie wybierasz się to po co komętujesz i to głupio, po co!!!!!!!!!!

No .....k.....o...ja....p.....k.....:mad: :mad: )) przepraszam uniosłem się

*pod warunkiem że nie SB jedzie( bo mu ostatni 12,5 na tej trasie zeżarło, a to przez Fogo bo on Ciężki jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci to jest drogo i nie wybierasz się to po co komętujesz i to głupio, po co!!!!!!!!!!

Znowu się mnie czepiasz.

Jak byś sobie zadał tyle trudu w zrozumienie tego co napisałem, ile Cię kosztowało napisanie tego postu, to byłoby super.

W zaden sposób nie piszę, ze drogo, a jedynie zrobiłem dokładniejszą wyliczankę.

Na stronie Finkenberghof znalazłem, że tygodniwy pobyt ze skipasem na 6 dni to 475 EURO.

Porównując to z ofertą: 421 EURO + 590 zł, to pojakimś zaokrągleniu na ekstrasy:

Tyczki + pomiar czasu + rezerwacja trasy + kamera + trenerzy z klasą mistrzowską
wychodzi ta stówka , o której piszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi stówa dziennie...

Zgadza sie bo tyle /25€/ trzeba ze dzien placic jak sie dolaczasz do jakiejs

grupy cwiczacej na stoku / tyczki, video, pomiar czasu wieczorem winko z video wie sie bo juz sie robilo/.

Na moje uargumentowane watpliwosci dotyczace wysokiej jakosci uslugi,

Jacek zaczal merytorycznie bo podal chociaz nazwisko Krzyzanski - ojciec.

Spokojnie czekam na czesc dalsza,

a dyskusja idzie w zlym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak, nie do końca z innej, beczki.

JC odpowiedz mi proszę jakby ktoś jednak zdecydował się na

spanie "w szufladzie"
to może sie załapać na wszystko pozostałe, czy tylko w gre wchodzi usługa w pakiecie?

Inna sprawa to oglądanie nagrań i komentarze, ale to też chyba nie jest niemożliwe.

Pytam ze zwykłej ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pitolenie...

tu nie ma mowy o TANIM wyjezdzie...

tu mowa o SZKOLENIU...

poza tm nikt nikogo nie zmusza przecież :)

masz prawo jazdy..??? idz i wykup np w szkole bezpiecznej jazdy pare godzin szkolenia dodatkowo...:) w sumie niby po co... ale jak ktos chce - trzeba zapłacić :)

pozdr

siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wituś masz racje witek nie myśli...
ale pitolenie...

tu nie ma mowy o TANIM wyjezdzie...

tu mowa o SZKOLENIU...

Czy to naprawdę nie jest do policzenia:

1 dzien pobytu: ~250,-

1 dzień szkolenia: ~100,-

i o te proporcje mi głównie chodziło.

Jeszcze raz powtarzam: nie uważam, że szkolenie jest drogie!!!! (grubiej się nie da)

Moim celem było głównie to: czy rzeczywiście taki wyjazd musi się łączyć z pobytem w hotelu***?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Witek jak trudno tu sie slowem przebic

i na dodatek "huzia na juzia".

Powstal forumowy temat "Witek nie ma racji" i finito.

Sprobuj moze czynem.

Pojedz w styczniu na Harende doklep na slalomie Jackowi, Homarowi i innym huculom. i wtedy zdobedziesz wigor na nastepne forumowe dziesieciolecie

Ps dodaje jeszcze sluzbe bezpieczenstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfredoo! Spokojnie. Witek52 chce się dowiedzieć, rozważyć za i przeciw ... Daj mu taką możliwość!

SIW wyjaśnił jasno sprawę. Tak to już jest, że organizując wyjazdy, czy prowadząc jakąkolwiek inną działalność gospodarczą jest podaż i popyt. Jeżeli moja oferta będzie za droga, niekonkurencyjna - to prędzej czy później nie będę miał klientów. Prawa rynku.

Ja wybrałem przy organizacji wyjazdów drogę jakości - nie ilości. Nie mam zamiaru organizować masowych wyjazdów za 800 zł, w szufladzie bez jedzenia!

Chcę zapewnić naszym klientom najwyższy poziom szkolenia, dobry hotel z dobra kuchnią! Zdaję sobie sprawę, że nie każdego na to stać, ale ... jeżeli ktoś będzie chciał dołączyć do nas na stoku (bo ma noclegu we własnym zakresie) to serdecznie zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...