Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Proszę o opinie!


Gregoriano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym tylko usłyszec slowa poparcia lub (jesli tak naprawde jest) odradzenie mi pomyslu kupienia nart Blizzard CMX 11 i podanie ewentualnie innych propozycji

mój wzrost: 179cm

waga:68

skala umiejetnosci: 6

przejezdzilem 2 sezony, w tym oboz narciarski gdzie troche podszkolilem technike, wydaje mi sie ze szybko lapie a szukam tez nartek ktore dadza mi mozliwosci rozwoju przynajmniej ze 2-3 sezony (kto wie kiedy bedzie mnie stac na nowe;) )

lubie szybka jazde dlugimi skrętami, choc mysle ze jeszcze pracuje nad swoim wlasnym stylem :D

dzieki za podpowiedzi!

peace!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze jak tu sie odezwe to uslysze cos co mi pomoze

nie zabardzo kumam o co Ci chodzi ale tak czy owak dzieki za powitanie...

:( nie chciałem Cię urazić:) to po pierwsze

po drugie nie posiadam na tyle solidnych podstaw fachowych w tym konkretnym przypadku abym mógł Ci doradzić.

Twoje końcowe "peace" skojarzyłem ze słowem pokój (spokój). Stąd mój mocno przesadzony symulowany atak.Tak dla jaj bo naturę mam pokojową.

Zresztą już gdzieś pisałem,że mam czasem ciężki dowcip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robalek

Gregoriano

miałem nic nie pisać ale jednak nie wytrzymałem.

To że Figo coś tam wystrzelił z początku w Twoją stronę wydawało się że zrobił takie małe "faux pas" ale już dalsze pisanie z Twej strony nakazało Mi trochę zrewidować pogląd na to o czym piszesz.

Ooo i dopiero wtedy dostrzegłem że Twój pierwszy wpis w tytule posiada wykrzyknik:eek: no i błąd, bo jeśli pytasz to powinien być znak zapytania a tak to co, czegoś żądasz ?.

Idąc dalej, Jacek szef skionline.pl, napisał Tobie wprost że z nartki zadowolony będziesz. Ty jednak uparcie dajesz do zrozumienia że to Ci nie wystarcza.

Więc się zdecyduj o co Ci chodzi.

Jeśli chcesz poklasku to od razu trzeba było napisać tak: - kupiłem Blizzardy CMX 11IQ i chcę szpanowac na stoku, czy Ktoś to zauważy ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem nic nie pisać ale jednak nie wytrzymałem.

To że Figo coś tam wystrzelił z początku w Twoją stronę wydawało się że zrobił takie małe "faux pas" ale już dalsze pisanie z Twej strony nakazało Mi trochę zrewidować pogląd na to o czym piszesz.

Ooo i dopiero wtedy dostrzegłem że Twój pierwszy wpis w tytule posiada wykrzyknik:eek: no i błąd, bo jeśli pytasz to powinien być znak zapytania a tak to co, czegoś żądasz ?.

Idąc dalej, Jacek szef skionline.pl, napisał Tobie wprost że z nartki zadowolony będziesz. Ty jednak uparcie dajesz do zrozumienia że to Ci nie wystarcza.

Więc się zdecyduj o co Ci chodzi.

Jeśli chcesz poklasku to od razu trzeba było napisać tak: - kupiłem Blizzardy CMX 11IQ i chcę szpanowac na stoku, czy Ktoś to zauważy ?.

czlowieku, co do posta Figo zareagowalem tak jak chyba wiekszosc ludzi (nowych) - nie znam go wiec nie zrozumialem zartu i napisalem tyko tyle ze...wlasnie go nie zrozumialem.

dalej - moj pierwszy wpis posiada wykrzyknik ktory oznacza tylko tyle, ze poprostu sie spiesze - moze kazdy na Ciebie krzyczy i masz do tego znaku uprzedzenia, nie wnikam

aha - jest tam tez słowo PROSZĘ - je zauwazyles??

co do opini JC (dzieki btw.!) oczywiscie ze ja zauwazylem ale mialem nadzieje na jeszcze inne opinie coby nie sugerowac sie tylko jedna - a w jej profesjonalnosc nie watpie bo widzialem kto ja napisal.

i co do ostatniego zdania - nie kupilem tych nart tylko nad tym się zastanawiam, dlatego Was pytam, pytam bo sie nie znam, ile i jak jezdze napisałem, z czego raczej widac ze nie jestem dobrym narciarzem a nawet jak bym takowym byl nie czuje potrzeby szpanowania…

tyle odemnie do Ciebie

a jeśli jacys uzytkownicy CMX'ow maja jakies opinie o tych nartach bede wdzieczny za takie (chyba wlasnie w tym celu to forum jest stworzone?)

peace!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robalek

Kolego Gregoriano

co do mojego ostatniego zdania, przyznaję że wyraźnie przegiąłem, wycofuje się z tego i przepraszam.

Ja z kolei pisałem już po trzecim Twoim wpisie, gdzie byłeś niezadowolony (takie miałem odczucie bo wyraźnie było to widać) z braku oczekiwanej przez Ciebie odpowiedzi albo też zbyt małej ich ilości.

Właśnie fakt , jak sam pisałeś, Twojego pośpiechu dla mnie już jako zramolałego człeka jest dość istotny. Chcesz być doskonale poinformowany, oki, ale oczekujesz szybkiej odpowiedzi od innych, wręcz nawet jej żądasz.

Na forum skionline wiele ciekawych odpowiedzi na zadawane pytania jest czasem po kilku dniach, tygodniach a czasami i latach. Ja zadałem nie tak dawno pytanie odnośnie jednego ośrodka, odpowiedzi żadnej nie było. Bywa i tak ale też nikogo nie poganiałem z mojej strony.

A z nartami jest tak że albo kupisz coś co będzie od razu Tobie leżało albo i nie.

Zwróć uwagę na niemal permanentne bitwy toczone między zwolennikami Atomic'ów a Fischer'ów.

Obie nart są świetne ale jednym leży jedna marka innym ta druga. Czy umiałbyś wyciągnąć jakiekolwiek wnioski z tych debat. A sporo one mówią bo uczestnicy dysputy wywalają niemal wszystkie wady obydwu firm.

Byłbyś w stanie znaleźć coś dla siebie?. Może?.

I na koniec.

Jacek zaproponował Ci Harendę na początku stycznia. Pytanie zatem czy wytrzymasz z zakupem nart do tego czasu czy jednak coś przez te półtora miesiąca kupisz ?.

Czyli ......... , decyzja w Twoich rękach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( nie chciałem Cię urazić:) to po pierwsze

po drugie nie posiadam na tyle solidnych podstaw fachowych w tym konkretnym przypadku abym mógł Ci doradzić.

To po co Figo pierdoly piszesz i jeszcze poczatkujacego forumowicza straszysz:rolleyes:

Snieg sypie, sezon za pasem, radosc dla ducha i ciala a nie jakies tam zlosliwosci glupie zarty:D

Odnosnie nart. Znajomy ma zeszloroczne i sobie chwali. Bazujac na jego opini moge Ci te narty polecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co Figo pierdoly piszesz i jeszcze poczatkujacego forumowicza straszysz:rolleyes:

Snieg sypie, sezon za pasem, radosc dla ducha i ciala a nie jakies tam zlosliwosci glupie zarty:D

Odnosnie nart. Znajomy ma zeszloroczne i sobie chwali. Bazujac na jego opini moge Ci te narty polecic.

Tak jest trzeba się cieszyć, nawet w Warszafce sypie..... i korków juz nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...