Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wielka Racza....


SB

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przedchwilą przyjechałem z Wielkiej Raczy:

Dojechałem tam bez żadnej extremy ala szczyrk;) , zaparkowałem pod samą kolejką, nijakich dutków za parking nikt nie chciał. Dzisiaj pracowała tylko kolej czteroosobowa w Dedowce i w związku z tym iż nie pracuje cały ośrodek była 30% zniżka na karnety:). przygotowanie trasy to nie szczyt moich marzeń ale tam jest mniej śniegu niż w Szczyrku, oceniam na dobre.

Na stok wszedłem jako jeden z I a zszedłem ostatni, ciekawe co moje nogi na to:eek: .

Muszę dodać że nie byłem jedynym przedztawicielem Skionline/Forum, bo był tam jeszcze Racman z swoją rodziną, co umiliło spędzony czas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB - czemu się nie chwaliłeś że nówki sztuki pojechałeś testować?? :eek: Pamiętam że się przymieżałeś do zakupu, ale ostatecznie to nie pisnąłeś nawet słówka na forumie, że w końcu się zdecydowałeś i ... kupiłeś :D

no to nóżki pewnie poczujesz dzisiaj.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 years later...

zależy kto co lubi :rolleyes::

Rużomberok czyli Maline Brdo masz wyjazd na górę gondolą i tam jeździsz po 1 szerokiej górce z kilkoma wariantami tras - takie sobie czerwone, masz tam przy tym kanapę i orczyk( to po prawej str).Po lewej stronie tylko orczyk ale fajniejsza trasa (nachylenie). Na dół zjeżdzasz nartostradą. Reasumując narciarskoB VR ciekawsza (przynajmniej dla mnie) ale MB ma też plusy w postaci bliskości ciepłych źródeł Beszanova, można też wyskoczyć na Chopok jak się Maline Brdo znudzi a VR to raczej tylko narty...tak więc..??

pozdr.Torres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko Rużomberga jest (30km) ośrodek Donovaly, coś koło 30 km- Kubinska Hola, nie wspominając o mniejszych osrodkach. Na Chopok też nie jest daleko, więc jadąc na 4 dni można smiało zaliczyć te 4 ośrodki. Nie wiem jak ze skipasami, czy czasem Chopok i Donovaly nie mają wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VR

A wiec zdecydowalem sie na wielka racze. zarezerwowalem nocleg w sympatycznie wygladajacej chacie na stoku, ponizej wyciagu na dedovke:) Jak narazie bylem tam tylko 4 razy na nocnej jezdzie. a wiec zobaczymy jak bedzie w dzien. slyszalem tylko ze ''po'' nartach nie ma co wieczorami robic. Jezeli ktos z was wie czy mozna tam gdzies wyskoczyc na wieczorne piwko, bylbym wdzieczny.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sentymentem wspominam Wielką Raczę. Ostatni raz byłem tam w 1997 czy 1998r. W Oscadnicy wtedy na piwko mozna było wyskoczyć jedynie do hotelu Raca, ale nie można było tam nic zjeść, bo wszystko co ugotowali, zjedli zakwaterowani goście. W restauracjach na stoku królowały zapiekanki i wyprażeny syr s hranulkami. No były jeszcze parky i to z oblohą! Kiedyś po kilku dniach pobytu tam, pojechałem wieczorem do Polski zjeść coś porządnego! PS. Czy w Dedovce, na środku stoku, przy chałupinie stoją jeszcze te stare,zardzewiałe "moskwicze" czy "łady". Jak pamiętam, zawsze tam stały!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...