skionline.pl sprzęt narciarskitechnologie
Technologie: buty biegowe
100% Composite Fiber - buty biegowe - Rossignol
Technologia konstrukcji szkieletu zewnętrznego buta, wykorzystująca włókna kompozytowe, zapewniająca perfekcyjną stabilność stopy, łatwość poruszania się w każdym rodzaju terenu bez strat energii i optymalny przekaz sił z nogi na nartę, przy jednoczesnej niewielkiej wadze sprzętu.
3D Energyzer - buty biegowe - Salomon
3D Energyzer to specjalny rodzaj mankietu, który zapewnia lepsza pracę i mniejsze zmęczenie mięśni. Gwarantuje dobre oparcie boczne dla kostki i łydki, dzięki czemu łatwiej kontrolować krawędzie. Nie ogranicza swobodnych ruchów kostki.
3D soft Energyzer - buty biegowe - Salomon
Element stosowany w mankiecie butów rekomendowanych dla zawodników startujących w skiathlonie. Zapewnia doskonałe tylne oparcie, co jest niezwykle ważne podczas biegania techniką łyżwową, lecz nie ogranicza ruchów kostki (ważne w technice klasycznej).
Active thermo 3 mm insole - buty biegowe - Salomon
Komfort i oparcie.
Active thermo 5 mm insule - buty biegowe - Salomon
Komfort i oparcie.
Adjustable heel strap - buty biegowe - Salomon
Regulowany pasek poprawiający trzymanie pięty. Zapewnia komfort i stabilność podczas biegania.
Backcountry flex - buty biegowe - Salomon
Bardzo wysoka sztywność poprzeczna i wysoki współczynnik flex. Idealne buty dla miłośników backcountry.
Carbon 3D chassis classic - buty biegowe - Salomon
Podeszwa buta wykonana z włókna węglowego. Jest niezwykle lekka, gwarantuje doskonały przekaz energii, oparcie i kontrolę narty. Bardzo sztywna poprzecznie, zapewnia stabilność. W przedniej części nieco elastyczniejsza, by lepiej pracować podczas biegania technika klasyczną.
Carbon 3D chassis skate - buty biegowe - Salomon
Podeszwa buta wykonana z włókna węglowego. Jest niezwykle lekka, gwarantuje doskonały przekaz energii, oparcie i kontrolę narty. Bardzo sztywna poprzecznie, zapewnia stabilność.
Carbon classic plate - buty biegowe - Salomon
Niezwykle lekka podeszwa, zapewniająca doskonały przepływ energii. Umożliwia swobodne zginanie śródstopia, zapewnia stabilność i jest bardzo sztywna poprzecznie
poprzednie1 - 10 z 54następne
Technologie
Narciarstwo alpejskie
Narciarstwo klasyczne
Gogle narciarskie
Odzież
Dobierz sprzęt