skionline.pl sprzęt narciarskitechnologie
Technologie: buty narciarskie
3 Density Technology - buty narciarskie - Tecnica
Trzy strefy o różnej sztywności w zależności od funkcji do spełnienia.
1) Twarda, sztywna podeszwa oraz strefy palców i pięty – precyzyjny przekaz sił sterujących i zabezpieczenie przed skutkami uderzeń.
2) Średnia sztywność – strefa śródstopia, gwarantuje idealne obejmowanie stopy w czasie dopinania buta.
3) Strefa miękka – podbicie stopy, łatwe zakładanie i zdejmowanie butów.
3D Air fleece - buty narciarskie - Lange
“3 Dimensions AIR" – wykończenie z miękkiego polaru oraz dodatkowa warstwa izolująca; zapewnia ciepłotę i amortyzuje uderzenia.
3D Spoiler - buty narciarskie - Atomic
Dodatkowe oparcie w tylnej części łydki. Pomaga w utrzymaniu pochylonej sylwetki, zwłaszcza podczas agresywnej jazdy. Spoiler może również służyć jako dodatkowa regulacja obwodu buta – przydatne dla osób o bardzo wąskich łydkach.
3DL - buty narciarskie - Lange
Nowa wkładka o rewolucyjnej konstrukcji opartej na koncepcie “3 Dimensions”. Umożliwia dostosowanie górnej, wewnętrznej części do kształtu nogi (konstrukcja „bez szwów”).
Najważniejszą cechą tej bezszwowej wkładki jest komfort użytkowania i perfekcyjne dopasowanie do anatomicznych kształtów, zwłaszcza w okolicy podbicia. Zastosowanie pianki o rożnej gęstości umożliwia precyzyjne, termiczne kształtowanie wkładki i skuteczne tłumienie uderzeń.
Ponadto, w okolicach palców wkładka wykończona jest elastycznym materiałem; na zewnątrz zastosowano warstwę gumy, która zapobiega ślizganiu wewnątrz skorupy.
3M™ Thinsulate™ - buty narciarskie - Atomic
Buty wewnętrzne modeli Redster Pro W są teraz wyposażone w ocieplinę 3M™ Thinsulate™, która gwarantuje ciepło i reaktywność stóp nawet przy bardzo dużym mrozie i wilgoci. Wokół stóp umieściliśmy materiał Thinsulate™ Platinum, a w przedniej części buta standardową ocieplinę Thinsulate™.
ACD FIT - buty narciarskie - Lange
ACD FIT- Anatomical Comfort Design - stopa o średniej szerokości, poszerzona skorupa i bardziej obszerny but wewnętrzny, dla osób szukających dobrego trzymania ale również komfortu, 8% więcej miejsca niż w Race fit.
Activator - buty narciarskie - Rossignol
Elastomer, który w połączeniu z active cockpit kumuluje, a następnie uwalnia energię. Im większy nacisk buta, tym mocniejsze oddziaływanie i lepsza interakcja. Activator może mieć 3 stopnie twardości, które wpływają na zachowanie narty.
Active Cocpit - buty narciarskie - Rossignol
Charakterystycznie wyprofilowana wkładka, którą zaprojektowano specjalnie dla kobiet, uwzględniając kształt i rozmiar damskiej stopy. Opatentowana, aktywna konstrukcja wspomagająca przekaz sił na nartę. Bardziej otwarta w górnej części w okolicy goleni. Gwarancja komfortu podczas jazdy
Active Hard Sole - buty narciarskie - Rossignol
Twardy spód buta w modelach ELITE 1 PRO. Większa o 30% wytrzymałość na zginanie. Umożliwia precyzyjną i agresywną jazdę.
Active Ski Walk - buty narciarskie - Dolomite
Po uwolnieniu 3. klamry aktywizuje się możliwość chodzenia w bucie narciarskim (Walk), a przy zamkniętej klamrze uruchamia się system bezpiecznego trzymania nogi w czasie jazdy (Ski). System charakteryzuje się wygodą i bezpieczeństwem.
poprzednie1 - 10 z 196następne
Technologie
Narciarstwo alpejskie
Narciarstwo klasyczne
Gogle narciarskie
Odzież
Dobierz sprzęt