Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nalepki skionline.pl


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Turbo Dymo Sławku, czy możliwe jest, że 31.12 ok. 14-15 widziałem Cie pod sferą w Bielsku?

Jak widziałeś taki samochód to jest tylko jeden tak "przybrany", a czy to ja mogłem nim być, to teraz ciężko powiedzieć, mogła to być na shoppingu ta pani co ze mną pomieszkuje:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiście:rolleyes::, możesz odebrać w niedziela na Chopoku, bo tam się wybieram na narty:stupid:, no chyba że wolisz u mnie na placu:tongue:.

Na dzień dzisiejszy wybieram 2-opcje :rolleyes::

A na narty w niedziele można by się skrzyknąć w południe na zagroniu,tam mniejsze kolejki :tongue::stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy wybieram 2-opcje :rolleyes::

A na narty w niedziele można by się skrzyknąć w południe na zagroniu,tam mniejsze kolejki :tongue::stupid:

No to zapraszam po nalepki w drodze na Zagroń lub w drodze powrotnej, a ponartować to możemy jak Ci zależy żeby było na Z to może być np. Zauchensee:applause: i od rana i bez kolejek :applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widziałeś taki samochód to jest tylko jeden tak "przybrany", a czy to ja mogłem nim być, to teraz ciężko powiedzieć, mogła to być na shoppingu ta pani co ze mną pomieszkuje:smile:

Mhm... Bo chodzi o to, że GD był... mulatem :biggrin: Wykąpałeś go od tamtego czasu? :stupid:

A druga sprawa, Chopok. Jestem ciekaw, co Ci MB wywróży. Już raz się jego przepowiednie sprawdziły i było to całkiem niedawno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm... Bo chodzi o to, że GD był... mulatem :biggrin: Wykąpałeś go od tamtego czasu? :stupid:

A druga sprawa, Chopok. Jestem ciekaw, co Ci MB wywróży. Już raz się jego przepowiednie sprawdziły i było to całkiem niedawno :)

Wróżba gotowa.

SB nie będzie prędko na Chopoku a raczej nawet nigdy.:stupid:

W przypadku SB wróżenie jest proste.:tongue:

Edytowane przez MB
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zapraszam po nalepki w drodze na Zagroń lub w drodze powrotnej, a ponartować to możemy jak Ci zależy żeby było na Z to może być np. Zauchensee:applause: i od rana i bez kolejek :applause:

Wiesz,tak myśle że w sumie nie ma problemu :rolleyes::

Niedziela koło 4 rano wyjazd i byśmy zdążyli na pierwsze krzesło np. Semmering Stuhleck :applause:

Co ty na to,może ktoś by jeszcze chciał sie sciepnąć na paliwo na jeden dzień nartowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz,tak myśle że w sumie nie ma problemu :rolleyes::

Niedziela koło 4 rano wyjazd i byśmy zdążyli na pierwsze krzesło np. Semmering Stuhleck :applause:

Co ty na to,może ktoś by jeszcze chciał sie sciepnąć na paliwo na jeden dzień nartowania

Jestem jak najbardziej za.:cheerful:

Poczekałbym jednak aby troszkę sypnęło.Wiem,możemy się nie doczekać tej zimy.:sad:

Zdecydowanie poczekajmy na koniec ferii.

Obserwuję bacznie kamerki,nie wygląda to źle,choć widać dość dużo ludzisków.

Oczywiście ja optuję za wyjazdem poza weekendowym ( bo mam taką możliwość,tak jak i SB)

Ale zaryzykowałbym nawet w niedzielę.

Niestety nie w tę,bo w nocy ze soboty na niedzielę muszę odebrać seniora z autokaru,który będzie wracał z Andalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...