Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nalepki skionline.pl


JC

Rekomendowane odpowiedzi

:biggrin: :biggrin: Marcinie, Sławek twardy Facet, ale chyba nie aż tak :biggrin: :biggrin:

PS. Czekam na relację i się doczekać nie mogę.

Mariusz będzie,będzie,ale teraz od domciu dzieli mnie kilka godzin lotu :wink:

Troche zarobiony jestem,a żonka już mi grandzi coś o wyjeździe na narty :rolleyes:: chyba się zmuszę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie się uzbroić w cierpliwość, bo się przed chwilą okazało że w czwartek muszę jechać na tydzień do sanatorium w Alta Badia:tongue:, tak więc wszystkie nalepki co mają iść wysyłkowo będą wysyłane dopiero po powrocie, no ale nie ma problemu żeby je odbierać w Alta Badia:smile:.

Polecam "zabiegi rehabilitacyjne " :laughing: na trasie Gran Risa w La Vila i Saslong w Val Gardenie. Po powrocie podaj sposób odbioru naklejek (osobiście, poczta, "gdzieś" w B-B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie spakowany, no ale są ważniejsze zadania do wykonania:

:biggrin:

No, widzę, że MB (dawniej Figo :biggrin:) zyskał groźnego konkurenta do tytułu box roku! Trzeba przyznać, że równie ładnie się komponuje. :cool::

A co do pakowania - to co tu pakować? Sześć par nart do boxu, karta kredytowa do kieszeni i jazda! :biggrin: :wink: :cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie przekażę naklejki a jeszcze większa przyjemność dla mnie będzie Ciebie poznać osobiście :happy:

Myślę, że jakoś na początku lutego będziemy z Chłopakami z Kielc robić jakieś małe spotkanie na którymś z świętokrzyskich stoków - byłoby miło gdybyś wpadł (dam znać na priv jak coś zmontujemy).

Panowie, nasza "nizinna" Skionlinowa Paczka rośnie w siłę :happy:

No to jest słuszna koncepcja.:happy:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, widzę, że MB (dawniej Figo :biggrin:) zyskał groźnego konkurenta do tytułu box roku! Trzeba przyznać, że równie ładnie się komponuje. :cool::

A co do pakowania - to co tu pakować? Sześć par nart do boxu, karta kredytowa do kieszeni i jazda! :biggrin: :wink: :cool::

Sławek karty używa jako drapaczki do szyb i lusterek :eek:

Lepiej wziąć gotówkę.

Czekam z niecierpliwością na relację z "sanatorium",ja zamierzam podleczyć się w tym rejonie od 15 lutego:biggrin:

Zdrówka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze byłoby to uporządkować bo SB koperty będzie kleił do Sylwestra o ile się nie pomyli co, ile i do kogo :)

Dlatego też prosiłem o zamówienia dopiero za tydzień jak wrócę, na razie poszło kilka pilotażowych przesyłek, kto ich nie otrzymał a teoretycznie zamawiał to proszę to zrobić jeszcze raz, ale podkreślam na moje hasło w temacie za ok. tydzień. zamówienia na PMa z informacją ile sztuk dużych, ile małych i adres do wysyłki. W kopercie będzie kartka z rozliczeniem i danymi do wpłaty. Wysyłam listem priorytetowym zwykłym.

Jak wspomniałem na Wrocław i okolicę mogę robić za "skrzynkę" odbiorczą :)

Super, w takim razie zrób rozpoznanie tak jak Marboru ile do Ciebie posłać, to jest i ułatwienie dla mnie i koszt przesyłki jednorazowy, tym bardziej że jest zima to na stokach można się spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....mała naklejka z tyłu kasku np. "SKIONLINE jata_70" czy "SKIONLINE janek57" pozwalałaby łatwiej odnaleźć się na stoku , poznać się , pogadać w realu......
Ja od kilku lat tak jeżdżę:

230120141922.jpg

Ale fakt, faktem trochę nowych nalepek by się przydało, także uderzę do Sławka za ok. tydzień, tak, jak prosił :)

230120141922.jpg.6cf60128a5c1ff8707122bb2151567bb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....mała naklejka z tyłu kasku np. "SKIONLINE jata_70" czy "SKIONLINE janek57" pozwalałaby łatwiej odnaleźć się na stoku , poznać się , pogadać w realu......

Myślałem o tym, ale nalepka tego typu jak te które zrobiłem w ilościach jednostkowych to koszt za sztukę wyjdzie kilka dziesiąt zł, więc to nie ma sensu, no i potem taki MB, to co? skrobanka i okres przejścioowy z nalepką treśći SKIONLINE.PL/MB(dawniej FIgo) - by miał nalepa w koło kasku, zresztą tak jak Wróżka, czy Blondynaka na nartach:applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...