Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

gastein w marcu


psychoboard

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę bywalców tej dolinki o radę.Dużą grupą, (około 15 osób)wybieramy się w marcu.Podjęłam się załatwienia za wszystkich rezerwacji i teraz obawiam się że nie sprostam oczekiwaniom wszystkich.:confused:

Szukam niedrogiego noclegu na tydzień ze skipasem gratis. Czy ktos może mi polecić jakiś sprawdzony pensjonat?Wyżywienia nie potrzebujemy , ewentualnie śniadanie.Byłam tam kilka lat temu i nigdzie potem nie podobało mi się bardziej-chiałabym żeby mój zachwyt udzielił się reszcie wycieczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mądrego Ci nie doradzę bo tam nie byłem.

:rolleyes: ale odnośnie garba jaki sobie wzięłaś na swoje plecki parę słów szkrobnę.

jak mówi stare porzekadło:"Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził".

I to,że Tobie się tam najbardziej podobało nie koniecznie potwierdzi reszta Twojej ekipy.Czego oczywiście nikomu z Was nie życzę.Lepiej żeby cała ekipa była zadowolona i wszyscy się dobrze bawili.

Lepiej więc przyłóż się solidnie i czerp info z tego forum pełnymi garściami:D

Powodzenia i pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gastein

-Górami i warunkami na pewno się zachwycą bo byliśmy juz tym"stadem" w karyntii w miejscu które nie dorównuje temu co widziałam w Gastein i wszyscy byli zadowoleni.Zalezy mi teraz tylko żeby wszystkich w miarę niedrogo i miło ulokować w okolicach Schlossalm.Na takie wypasy, jakie mnie się trafiły w nagrodę od skionline parę lat temu nas niestety nie stać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta akurat dolina jest ciut za droga - ale myślę że nie ma takiej opcji żeby się grupie tam nie spodobało - nawet i bez śniegu jest tam co robić - jedno z niewielu miejsc w których byłem na nartach więcej niż 3 razy i w tym sezonie również się tam wybiorę na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem coś o niespełnionych oczekiwaniach:

Miałem taki przypadek tego lata "przykleili" sie do naszego wyjazdu na Chorwację znajomi naszych przyjaciół. I to nie było to czego oni oczekiwali, bo Chorwacja to pewna pogoda, przyroda, krystalicznie czysta i ciepła woda Adriatyku......a nie szpan w firmowych ciuszkach po ala sopockim Monciaku z exluzywnymi sklepami:cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jak to temat nieco zmienił kierunek;-)ale przyznaję-niektóre "dygresje"miłe dla oka;-)

Gastein zostanie w moim sercu na zawsze chyba na pierwszym miejscu.Może zobaczę kiedyś piekniejsze widoki, ale to już nigdy nie będzie ten pierwszy raz.

Teraz moge juz o tych wrażeniach napisać bez przesadnej egzaltacji -uwierz Jacku- jadąc z najwyższej stacji gdzie nie było zywego ducha tylko słońce i wiatr,który mnie czasem przewracał ,miałam wciąż łzy szczęśia w oczach. Nie wiem czy śnieg był tam z prawdziwych mielonych gwiazd ale lśnił jak żaden inny.Łzy zamarzały mi na twarzy,szczypały a ja czułam, że jestem najszczęśliwszą osobą na świecie. Mój chłopak tez pierwszy raz był wtedy w Alpach i tez się tak zakochał.Chcę teraz pokazać ten alpejski kawałek nieba(dosłownie i w przenośni;-) znajomym bo wtedy będa już tam co roku gnać a tak wciąż szukają NA PRAWDĘ FAJNEGO MIEJSCA.

Wiem -Jacku, że doradzisz mi najlepiej-dziękuję serdecznie.(za życzliwą reklamę również;-)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Letnie wakacje też "wzięłam na siebie" i nawet z sukcesem bo żadnych jęków niezadowolenia nie było. Ale zimowe to wyższa szkoła jazdy.Zobowiazałam się bo marzę by wszystkich zawlec do Gastein własnie.Nikt ze znajomych tam nie był więc ciężko przekonac słowami;-)Muszą to sami zobaczyć;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...